0

Opłaca się kupić fifę 18 czy uciekać od tej gry jak najdalej :D ?

0

no i jeszcze tego Denisa

0

Totki go mniej niz za 200 nie puszczą :)

0

i Real ma do nas 10 pkt straty ;)

0

z tym Bartrą to nie przesadzaj bo obrona w BVB gra piach :)

1

Thiago był o 2 lata młodszy i o niebo lepszy od Denisa nie ma co porównywać

3

Co wy widzicie w tym Denisie niech ktoś mi to wytłumaczy bo dla mnie jest oczywistym do odstrzału :P

0

Z torrentów nigdy nie korzystałeś :D ?

0

Co myślicie o zainteresowaniu Brcelony De Ligtem ? Dla mnie to trochę dziwne bo gdy sprowadzimy Mine nie będzie przepychu na ŚO zostaną wtedy Masche(choć tu nie wiadomo),Pique,Umtiti,Marlon i tu mają dojść jeszcze wspomniani Mina i Ligt którego myślę ża Ajax za mniej niż 25-30 mln nie puści

0

Pytanie do LaRamblowiczów chcielibyście zobaczyć Evre na 1 sezon w Barcelonie i co sądzicie o całej ytuacji dostanie 6 mięsięcy zawieszenia :) ?

1

hmm ktoś wie może czy Dembele nie zaczyna treningu idwyidualnego czy czegoś w tym stylu? Na instagramie zamieścił zdjęcie jak przebywa w ciutat esportiva joan gamper :P

10

śmieszkując to pewno dlatego że Gomes grał od 1 minuty :P

1

a Barcelona ma już jakąś filię esportową ?

0

"Z kolei w Ameryce Południowej doceniają głównie swoich." po czym Robercik mówi że według niego najlepszy jest Neuer potem Vidal a 3ci Ronaldo no śmiech na sali :D

0

ja mimo wszystko pamiętam jego mecz z City szkoda ze Gomesa ma słabą głowę :/

1

Brozovic ma 3* sztuczek a Marchisio 4* jeśli dobrze pamiętam wolałbym Marchisio

0

no napewno lepiej od Denisa i mówienie ze Denis jest lepszy niż Deulo jest trochę nie na miejscu dziś grał na pozycji którą sam podkreślał że woli a grał bardzo słabo w porównaniu do takiego Aleni

2

"Dzisiaj nie był w rytmie meczowym" to co powiedzieć miał Paco xD ?

1

popełnił błąd który mógł kosztować bramkę więc dla mnie na - :) (wiem że grał krótko ale gdyby bramka wpadła też by się inaczej patrzyło)

0

Na +:
-Arnaiz
-Dignie
-Alena
-Vermalen
-Deulo(czasami za bardzo samolubny i powtarzalny szczególnie w 1 połowie wyglądał słabo)
-Roberto

Mniejsze +:
-Masche
-Paco
-Jasper
-Semedo

Na -:
-Gomes
-Denis
-Cucurella

1

z pomcy najlepiej :)

0

zgadzam się że jest przepłacony i też od niego wymagam więcej tylko dla mnie ŚPD to nie pozycja gdzie się błyszczy trochę też nie rozumiem czemu Gomes nie ma stałej pozycji tylko raz gra ŚPD raz tam gdzie rakieta za Lucho 1 mecz na PO za Valverde na skrzydle niech zagra z 5 meczów na 1 pozycji pod rząd jak już 5 mecz zagra słabo to moim zdaniem bajo i tyle w temacie

2

ja pier... rozumiem że na pozycji ŚPD w Barcelonie ma objechać 3 obrońców i strzelić bramkę ciekawe czy to samo mówisz o Busim gdy go "nie widać"

0

nie było? Dla mnie było go widać w sytuacjach bramkowych i piłka przez niego przechodziło brakowało właśnie bramki lub asysty ... próbował sobie z 2-3x znaleźć sytuacje do strzału i mówić że go nie było to trochę hipokryzja moim zdaniem :P

1

LaRambla przed bramką Arnaiza "słaby, nie szarpie, prawie go nie widać" LaRambla bo bramce "ale kocur,ale odpalił"

5

Deulofeu pozdrawia LaRamble :D

0

ale jest go wszędzie pełno szarpie stara się na Alene patrze trochę krytyczniej bo w teorii to on jet tym najlepszym ze szkółki i postrzegam go jako potencjalnego zmiennika Andresa :)

0

Arnaiz duży plus a alena trochę mniejszy :)

3

tu przykro się często czyta jak nasi wygrywają po 5-0 także :D

0

nie no jasne Semedo to powinien grać 50 meczów w sezonie na PO i nie być zmienianym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?