Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Griezman się zwróci odrazu nie patrzyłbym pod kątem że koztuje 100 mln bo jest marką samą w sobie (chyba jest twarzą pumy) i praktycznie jednym z naj rozpoznawalnych piłkarzy na pewno jest lepszym wyborem od Cou w stosunku jakość/cena
30
no mecz wyglądał normalnie piłkarze wyszli i grali bramki były normalne nie wiem co w meczu 2-1 jest niesamowite :D
10
bierz nową generacje konsol :)
88
no Eibar strzeliło więcej bramek :D
0
i bardzo dobrze bo skoro Antek jest warty 100 mln to Cou nie jest warty 150 :)
1
Skład według MD byłby najlepszy :)
0
cóż to poleciłbym ci Haikyu czy jakoś tak to się pisze powinno ci się spodobać :)
0
powiedz mi co lubisz a ja ci powiem co obejrzeć bo naprawdę anime można dobrać do prawie każdego gustu napisz coś w stylu interesuje mnie (mroczy klimat,ciekawa fabuła) itp :P
0
Mam takie pytanie czy jak śmieszą mnie takie rzeczy
0
Przecież TVP będzie przedstawiało tylko 1 prawdę bo wielu ludzi na wschodzie lub ludzie starsi oglądają głównie tylko TVP więc zawsze może to być np 100 tys głosów do przodu :)
1
0
Ja dałem takie ;http://www.fcbarca.com/user/Barteo/moje-oceny/mecz/6188/villarreal-cf-fc-barcelona Pochwalcie się swoimi :)
0
no nie wiem czy bez tej czerwonej to byśmy wygrali :x
1
i to czasami tak kopnie że ledwo się turla i trzeba jeszcze do niej sporo podbiegać ...
8
Zanim Rakitic dobiegnie do przeciwnika to ten zdąży obejrzeć reklamy na Posacie :D
4
Luis to powinien być już bardziej czarny od Umtitiego :/
0
a Luis widzi tylko 1 zawodnika na boisku
7
Może niech Cillesen stanie na bramie a Marc niech idzie do pomocy za Denisa albo Rakiete to ją na pewno bardziej rozrusza niż ta 2 :P
3
Czy naprawdę Luis przy dośrodkowaniu musi szukać na siłe Messiego mimo że jest najniższym zawodnikiem ?
7
Jezu czy wam się nie nudzi pisanie po raz 10000x "boże roberto znowu na PO jaki żal znowu rakieta w pomocy" dopóki nie będzie w zespole minimum 2 prawych (narazie jest tylko Semedo) to Roberto będzie grywał na prawej obronie czy to wam się podoba czy nie.
0
Hejka ktoś mi pomoże i powie jaki skład w Fucie naj budować na początek z Premier League ?
0
No i gdzie teraz są fani WIELKIEGO TALENTU d.suareza o deulo nawet nie wspominam bo szkoda gadać to już chętniej bym tutaj Gomesa na skrzydle zobaczył :D
0
93 Palinhio mówię wam trzeba wierzyć :D
83
Rafinhia Thiago dwa bratanki i do szabli i ze szklanki :P
0
Pytania do LaRamblowiczów:
1.Macie żal do Neymara że odszedł ?
2.Myślicie że Messi odejdzie z Barcelony w poszukiwaniu nowych wyzwań ?
3.Co zmienilbyście w Barcelonie i dlaczego (oprócz zarządu) ?
2
to proszę podaj mi piłkarza pokroju Ozila który ma takie umiejętności i mógłby grać w 1 składzie no niech będzie że możesz dać za niego max 40 mln (i tak masz 20 mln niż chcą za Ozila) .
1
od 1 nie zbankrutuje :P
1
mi się najbardziej podoba jak pis ubiera wszystko w patriotyczne barwy ludzie o mało nie dostają orgazmu jak np u nas w Szczecinie przenoszono pomnik z czasów komuny na cmentarz to oczywiście koszt t 300 tys zł bo nie ma na co pieniędzy wydawać :D
1
nie ma opcji żeby weszło ale jak wejdzie to stawiam ci piwo :D
1
Jaki kraj tacy politycy :v rok w rok to samo w tym sejmie mi już nawet szkoda strzępić języka :D