0

Griezman się zwróci odrazu nie patrzyłbym pod kątem że koztuje 100 mln bo jest marką samą w sobie (chyba jest twarzą pumy) i praktycznie jednym z naj rozpoznawalnych piłkarzy na pewno jest lepszym wyborem od Cou w stosunku jakość/cena

30

no mecz wyglądał normalnie piłkarze wyszli i grali bramki były normalne nie wiem co w meczu 2-1 jest niesamowite :D

10

bierz nową generacje konsol :)

88

no Eibar strzeliło więcej bramek :D

0

i bardzo dobrze bo skoro Antek jest warty 100 mln to Cou nie jest warty 150 :)

1

Skład według MD byłby najlepszy :)

0

cóż to poleciłbym ci Haikyu czy jakoś tak to się pisze powinno ci się spodobać :)

0

powiedz mi co lubisz a ja ci powiem co obejrzeć bo naprawdę anime można dobrać do prawie każdego gustu napisz coś w stylu interesuje mnie (mroczy klimat,ciekawa fabuła) itp :P

0

Mam takie pytanie czy jak śmieszą mnie takie rzeczy

to jest już ze mną źle ?

0

Przecież TVP będzie przedstawiało tylko 1 prawdę bo wielu ludzi na wschodzie lub ludzie starsi oglądają głównie tylko TVP więc zawsze może to być np 100 tys głosów do przodu :)

1

0

0

no nie wiem czy bez tej czerwonej to byśmy wygrali :x

1

i to czasami tak kopnie że ledwo się turla i trzeba jeszcze do niej sporo podbiegać ...

8

Zanim Rakitic dobiegnie do przeciwnika to ten zdąży obejrzeć reklamy na Posacie :D

4

Luis to powinien być już bardziej czarny od Umtitiego :/

0

a Luis widzi tylko 1 zawodnika na boisku

7

Może niech Cillesen stanie na bramie a Marc niech idzie do pomocy za Denisa albo Rakiete to ją na pewno bardziej rozrusza niż ta 2 :P

3

Czy naprawdę Luis przy dośrodkowaniu musi szukać na siłe Messiego mimo że jest najniższym zawodnikiem ?

7

Jezu czy wam się nie nudzi pisanie po raz 10000x "boże roberto znowu na PO jaki żal znowu rakieta w pomocy" dopóki nie będzie w zespole minimum 2 prawych (narazie jest tylko Semedo) to Roberto będzie grywał na prawej obronie czy to wam się podoba czy nie.

0

Hejka ktoś mi pomoże i powie jaki skład w Fucie naj budować na początek z Premier League ?

0

No i gdzie teraz są fani WIELKIEGO TALENTU d.suareza o deulo nawet nie wspominam bo szkoda gadać to już chętniej bym tutaj Gomesa na skrzydle zobaczył :D

0

93 Palinhio mówię wam trzeba wierzyć :D

83

Rafinhia Thiago dwa bratanki i do szabli i ze szklanki :P

0

Pytania do LaRamblowiczów:



1.Macie żal do Neymara że odszedł ?



2.Myślicie że Messi odejdzie z Barcelony w poszukiwaniu nowych wyzwań ?



3.Co zmienilbyście w Barcelonie i dlaczego (oprócz zarządu) ?


2

to proszę podaj mi piłkarza pokroju Ozila który ma takie umiejętności i mógłby grać w 1 składzie no niech będzie że możesz dać za niego max 40 mln (i tak masz 20 mln niż chcą za Ozila) .

1

od 1 nie zbankrutuje :P

1

mi się najbardziej podoba jak pis ubiera wszystko w patriotyczne barwy ludzie o mało nie dostają orgazmu jak np u nas w Szczecinie przenoszono pomnik z czasów komuny na cmentarz to oczywiście koszt t 300 tys zł bo nie ma na co pieniędzy wydawać :D

1

nie ma opcji żeby weszło ale jak wejdzie to stawiam ci piwo :D

1

Jaki kraj tacy politycy :v rok w rok to samo w tym sejmie mi już nawet szkoda strzępić języka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?