0

nie jest nam potrzebny jak powietrze

0

John Snow jest TARGARIENEM !

0

Za dużo max tyle co za Dembele może 10 więcej i ani grosza a jak nie to bajo jajo :D

0

Słaby transfer nie umie zrobić 1 tricku sprzedajemy :v

0

tylko po cholere aż 4 bramkarzy ?

0

Messi,Rakieta,Suarez spokojnie łupną bramkę z dystansu po prostu u nas wjeżdża się z piłką do bramki w Angielskiej przy tak dużej ilości silnych drużyn jest to po prostu bardzo trudne dlatego tam częściej padnie bramka z za 16-ki :P

1

za 30 możece go sprzedać i nikt nie będzie miał za złe :)

0

2.Seri Martinez Couthino jest obecnie za drogi i wolałbym by nie kupywać pod wpływem chwili chciałbym też aby wpierw pozbyli się odpadów z klubu :)

1

Podobno dobrze kupuje się przez apkę na kom :)

0

Dajcie im Ardę i niech obniżą cenę o 10 mln

0

napastnik 9 w 6 meczach 2 bramki i 1 asysta i tyle narazie wiadomo

0

Myślicie że Turan odejdzie za darmo by pozbyć się pensji którą otrzymuje ?

0

Nie krytykuje VAR tylko jak to wygląda od strony technicznej dla mnie też to idotyzm żeby główny sędzia musiał specjalnie podchodzić do monitra po coś chyba mają te słuchawki :)

0

W sumie masz racje ale tak trochę kiepawo bo 0 rywalizacji o skład niby w kadrze ludzi od groma a rywalizację widać co najwyżej na bokach obrony :/ ŚO rywalizcja zerowa bo Piqe na ławce na posadzi, pomoc szkoda szczempić , a Atak to będzie LSD :V

7

Wincyj pomocników wincyj

1

Boże my żeśmy nikogo nie sprzedali :o

2

myślisz że naprawdę arabowie wydają grube $$ dla zabawy zaskoczę cię że życie tak nie wygląda :)

4

Czasami mam wrażenie że po meczu 90 % wchodzących na stronę jest albo pijane albo niespełna rozumu ...

0

ale on taką rolę powinien mieć :D sorry ale czas na młodych trzeba dać szansę Alenie niech on się powoli ogrywa i ćwiczy z Andresem :p

1

poczekaj 2-3 lata :D

71

już tak nie przesadzaj w obecnej chwili i tak Neymar>Dembele :)

0

trenował indywidualnie :)

0

masz dobrą administrację która banuje ludzi którzy rzucają kur... na lewo i prawo

1

taka reakcja :D

0

Eriksen,Tielmans,Bernardo Silva mam wymieniać dalej ?

0

może już go nie ma ale przyrzekam na papieża że rano było takie zdj :)

0

50-60 mln i niech zabierają :)

0

jest dziś rano widziałem :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

A ja osobiście nie chcę Coutinho w Barcelonie przynajmniej nie za te cenę ,bez sensu jest kupywać pod wpływem chwili. Powinniśmy zainwestować w ŚO bo Verma/Masche to góra sezon dwa(z czego 1 to człowiek szklanka a 2 jest już po prostu za wolny), do tego Pique też młody nie jest i zara znowu bd szukanie na gwałt. Pomocnik, cóż Thiago/Renato jest dużo nazwisk które mogły nas zasilić. Gomesa sprzedać do Juve za tyle ile go kupilismy, Rafinhia też out Samper już wypożyczony zacząć wprowadzać Alene do składu bo kiedyś słyneliśmy z młodzieży której teraz brakuje i kupić jakiegoś świetnego pomocnika :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?