1

Niestety ale u nas osatnio są tylko plany (plan na Verattiego,plan na Dembele,plan na Bellerina) teraz plan na szkółkę może jednak w końcu zacznijmy podejmować jakieś działania i konkrety bo niedługo będzie planowanie jak grać tym samym składem przez nastepny sezon. Tu przykro mi ale trzeba zacząć działać gramy z Beniminkami czy słabymi zespołami to trzeba dać sznsę 1-2 wychowankom pokazać się w takim meczu a nie to co robił Enriqe czyli zawsze stawiać na to samo

0

"Z całym szacunkiem dla Maradony, ale jeśli już mówimy o mistrzostwach, strzelenie gola ręką nie jest dla mnie powodem do dumy." Dani mógłbym słuchać wywiadów z tobą całymi dniami i nigdy by mi się nie znudziło piękna szpila w Maradone :)

4

"zamienił stryjek siekierkę na kijek" czemu ludzie chcą powrotu Laporty zamiast kogos nowego ...

0

dobrzę je pamiętam z meczu z Juventusem i już mi wystarczy

0

Potrzebujemy PO z prawdziwego zdarzenia a nie wymysłów które kończą się jak się kończą (douglasy itd) ja chciałbym Bellerina i nie mam do chłopaka już żadnych wątpliwośći fajnie by było mieć Dembele w składzie ale obecnie nie jest nam niezbędny nasz priorytety to PO i Veratti ofensywe mamy najlepszą na świecie ale potrzebujemy PO z prawdziwego zdarzenia bo nie wyobrażam sobie np sytuacji gdzie w meczu z Realem np kontuzje ma Roberto za kartki pauzuje Vidal a my musimy stawić na Palencie

3

A czemu nie ma tu Rakiety ? Lubie naszego chorwata ale to ostatni dzwonek by sprzedać go za dobrą sumkę :)

1

a ja nie rozumiem "Są milionerami, mają wszystko, spokojną przyszłość, bezpieczeństwo w godzinę zarabiają na Ferrari i jeszcze to im nie wystarcza" zadam proste pytanie wolisz mieć 10mln płacąc podatki czy 30 mln na koncie bez nich ?

3

za Rakiete a go puszczamy za 40-50 baniek :)

1

co do Rafinhi to się nie zgodzę (grał świetnie do momentu kontuzji) Denis mial sezon beznadziejny jak Gomes nic nie wnosił do gry zespołu tylko wybierał najbezpieczniejsze opcje Gomes trochę odżył w końcówce sezonu choć za te pieniądze wymagało się od niego więcej natomiast aniu razu nie widziałem żeby Denis chociaż próbował szarpać grę czy wywalczyć sobie lepszą pozycje w zespole moim zdaniem był najgorszy z całej 3.

0

po czym wnioskujesz ?

7

Ciągle ma mieszane uczucia z 1 strony wiem że jest nam bardzo potrzebny z 2 strony kosztuje kupe siana myślę że jeśli go kupimy to trzeba będzie się pożegnać z kimś z pomocy Rakitic/Rafinha i wolałbym żeby Ivan pożegnał się z klubem za te 45-50 mln odchodząc np do Juve wzmocni to nasz budżet a dodatkowo jest to ostatni moment żeby go sprzedać za dobrą sumę mam nadzieje że zarząd nie popełni błędu czekając aż Ivan odejdzie za darmo po skonczeniu 30 lat :)

0

nie chodzi mi tutaj o strzelanie goli ale po prostu busqets prezentuje się słabo a kasy za niego dostalibyśmy sporo trzeba sie pozbyć sentymentów i zarabiać kasę a nie trzymać gościa do 33 lat i potem oddawać za darmo

1

dużą winą możesz za to obarczyć Enriqe on prawie wgl nie stawiał na szkółke i miał swoich faworytów, nie oszukujmy się ile Vidal/Sandro musiał zrobić żeby zagrać te pare meczy czy wejść z ławki mam nadzieje że Ernest to odmieni bo niedługo nikt z młodych talentów nie będzie chciał iść do szkółki druga sprawą jest nieudolne wypożyczanie naszych piłkarzy do słabych klubów gdzie nic nie pokażą :)

0

A tak szczerze myślał ktoś kiedyś o sprzedaży Busqetsa? obecnie od 2 sezonów gra przeciętnie a wart jest dość sporo przy obecnym rynku myślę że 60-80 baniek dałoby się wyciągnać,a i tak mamy aż 3/4 piłkarzy którzy mogliby go zastąpić Gomes/Roberto/Masche/Rakitic (Sampera nie liczę bo za słaby) w ten sposób moglibyśmy zrealizować cele transferowe na ten sezon i to dosć konkretnie powzmacniać inne pozycje bo kiedy ostatnio mogliśmy powiedzieć że Sergi wygrał nam mecz :)

8

dali 90 za Igłe to czemu nie za Verata :D

2

Czemu moze woli iść do Juventusu do rodziny blisko nie musi się uczyć języka mogą dać lepszą ofertę to od zawodnika zależy czy przejdzie czy nie zarząd nie ma tu nic do gadania.

3

Dawać go i Hectora i możemy zamykać okienko :)

11

z tobą to byśmy się zadłużyli na 500 mln :D

0

tak bardzo są manipulowani mając do wyboru 2 tak słabych kandydatów że juz wolałbym oddać głos na Florentino niż na kogokolwiek kto kandyduje :)

0

Dla mnie dużo ale skoro jesteś taki bogoty to możesz mi milion oddać :D

0

i co znowu wypożyczenie potem tradycyjnie jeszcze 1 i jest za darmo dla reszty klubów :)

0

"Ta formuła nie jest obecnie rozważana przez Barcelonę, która woli transfer definitywny, aby na sprzedaży Munira zarobić więcej." nareszczie jakaś dobra decyzja w sprawie sprzedaży cóż chłopak na wypożyczeniu nie spisał się rewelacyjnie i nie ma co rywalizować z Paco jak dla mnie niech pogra w prsezonie trochę go podbudują pochwalą że niby taki dobry i może opylą za 20 baniek i byłbym zadowolony :)

0

ile maczy z jego udziałem w BPL oglądałeś że twierdzisz że ma braki w obronie ?

0

albo wypożyczenie do kogoś jak Benfica,Sporting,Ajax nawet niech zapłacą żeby się doszkalał w 1 składzie bo tam najlepsza młodzieżówka albo niech gra na ogóry bo coś nam ostatnio wypożyczenia do drużyn z La Ligi wychodzą jedynie na jeden wielki minus bo nasi albo grają tam totalny piach albo nie grają wcale a potem to tylko idzie z klubu za paczke fajek :)

0

ja myślę że ludzie krytykują Bellerina, za to że nie "nie chiał wrócić" bo Arsenal gwarantował mu gre w pierwszym składzie, był przecież chyba wybrany sezon temu do drużyny sezonu BPLi jest naprawdę solidnym grajkiem a do tego młodym + Hiszpan więc brak problemów z obywatelstwem też początkowo byłem na nie ale teraz jestem na tak dawać go :D

0

myślę że Hector będzie chciał odejśc i może naciskać bo Arsenal nie gra w LM (poprawcie jeśli się myle)

0

Trzeba sprzedać nam niepotrzebnych zawodników Arda,Denis,Verma,Tello, i kasa by się znalazła dodtkowo ewentualnie można wziąć kasę z transferów przeznaczonych na następny sezon i 140 mln można spokojnie wyłożyć :)

0

Jakby trenerem nadal był Lucho to kto wie kto wie :D

0

akurat Seri nie grał w tym sezonie gorzej od Verattiego był takim Kante w Nicei i na pewno nie jest gorszy od Marco tak moim zdaniem :)

0

akurat ja sam nie byłem przekonany ale kumpel który ogląda PL i jest kibicem Chelsea bardzo go polecał mimo że ten sezon należał do słabszych ale chłopak jest jeszcze młody i utalentowany i na pewno bardzo szybki do tego Hiszpan więc warto go kupić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?