5

ma 29 lat gra w słabej lidze nigdy NIC nie pokazał dobrego w światowej piłce my jesteśmy podobno NAJLEPSZYM klubem więc powinni przyhcodzic do nas najlepsi zawodnicy a nie jakiś szrot z Chin :)

2

Osobiście jak ten transfer dojdzie do skutku to przestaje kibicować i zrobię przerwę od piłki do momentu w którym nasz ukochany zarząd poda się do dymisji albo odejdzie bo moje serce nie wytrzyma zeby kupywać takiego słabego piłkarza gdzie w pomocy mamy przesyt może pokażmy siłę u piszmy na profilu Barcelony na facebooku #Paulinhioout i #Bartomeuout bo to co wyprawia zarząd woła o pomstę do nieba już serio wolę żeby przyszedł do na Dembele za 200 mln niż Paulinhio za 40

1

Borussia to taki dziwny klub od nas żądają kupy siana a taki jeden klub w którym gra Polak Rodak pewnie by go za darmo dostał :D

0

i gdzie tego dybale postawisz ?

1

Couthinio nie jest nam potrzebny lepiej Eriksena :)

0

Proszę na jego miejsce Mbappe/Dembele/Lemar :D

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

kiedy wy zrozumiecie że te transfery są pod Neymara Duńczyk jest prawdopodobnie tańszy i lepszy piłkarko ale nie jest brazylijczykiem :)

0

przecież to wina Neymara wincyj brazylijczków wincyj bo jak nie to odejdzie wincyj hajsu dla ojca Neymara wincyj wincyj

0

jeszcze zapomniałeś że trzeba kupić paulinhio by Neymarek nie płakał że ma mało kolegów :(

0

followuje insta messiego od dawna on rzadko coś wrzucał z Neymarem od 3 miesięscy nic nie widziałem prędzej z Suarezem strzelał sobie fotke on taki bardziej rodzinny chłopaczyna :P

0

a Piqe to taki zły obronca ?

1

#NEYMARMUSISZ zwolnic ojca albo odejść do PSG :)

0

muszę wypominać wyloty do siostry itd nawalanie grubego hajsu na obstawianiu skinów w csie czy granie w pokera :)

0

zapewniam cię że jak Neymar odejdzie to Paulinihio też nie przyjdzie :)

2

zgadzam się w 100% brazole to w 100% najemnicy a nie żadne gwiazdy przywiązane do barw znając życie to że legendrany piłkarz Paulinhio jest tylko po to by Neymar miał kolegów (brazylijczyków). Wolałbym sprzedać Neya a kupić np Dembele nie ma ludzi ponad klubem ani niezastąpionych kiedyś nie wyobrażano sobie Barcelony bez Ronaldinhio który zmarnował sobie kariere bo wolał imprezy i hazard tak samo jak Neymar nie różnią się wiele od siebie i jestem przekonany że poradzimy sobie tak jak bez Ronaldinhio :)

0

Taaaa tylko 500 tys od katarczyków pewno za 500 tys to Rossel z fotela do telefonu się nie podnosił :D

3

myślę że pownniśmy sprowadzić kogoś z ligi Kambodżańskiej bedą tańsi nie gorsi i też czarni :D

0

jak śmiesz zarząd powinien kupić wszystkich już na starcie okienka :D

1

*najbardziej zadłużonym

0

Jakim cudem taki Manchester przewala tyle hajsu ponad 100 mln co okienko i nic nie wygrywa i piłkarze do nich idą a nas cholera nie stać na normalnych czy młodych piłkarzy jak Cabelleos ? Przecież ten Paulinhio jest jak szczupak jak król dżungli 29 lat i 30 mln istna promocja !

0

już chyba wszystkie gazety/media są zgodne :P

0

a Caballeos idzie do Madrytu :D

1

Ter Stegen i Cillesen co on miałby u nas robić :/

3

co wy z tym samedo najgorszy wybór z mozliwych Bellerin>Samedo

1

klauzuli wysokiej nie dasz 17 latkowi bo nie podpisze wtedy kontraktu albo będzie chciał więcej kasy :)

0

w trakcie presezonu nikt nie gra poza młodzikami na serio więc z oceną piłkarzy w trakcie presezonu radzę się wstrzymywać :)

0

i kosztuje 90 mln przynajmniej chyba prezes napoli mówił że za tyle go puści więc nie 30-40 :v

0

na szejku presje jakby chciał to by marco sadzał na ławie do końca kontraktu xd

2

co jak co ale trochę przyzwoitości i kultury należy zachować i nie ma nic niezwykłego w jego zachowaniu ja też bym przeprosił gdyby mój agent powiedział że jestem "niewolnikiem" a zarabiam więcej niż 90 % populacji tygodniowo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?