Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
ma 29 lat gra w słabej lidze nigdy NIC nie pokazał dobrego w światowej piłce my jesteśmy podobno NAJLEPSZYM klubem więc powinni przyhcodzic do nas najlepsi zawodnicy a nie jakiś szrot z Chin :)
2
Osobiście jak ten transfer dojdzie do skutku to przestaje kibicować i zrobię przerwę od piłki do momentu w którym nasz ukochany zarząd poda się do dymisji albo odejdzie bo moje serce nie wytrzyma zeby kupywać takiego słabego piłkarza gdzie w pomocy mamy przesyt może pokażmy siłę u piszmy na profilu Barcelony na facebooku #Paulinhioout i #Bartomeuout bo to co wyprawia zarząd woła o pomstę do nieba już serio wolę żeby przyszedł do na Dembele za 200 mln niż Paulinhio za 40
1
Borussia to taki dziwny klub od nas żądają kupy siana a taki jeden klub w którym gra Polak Rodak pewnie by go za darmo dostał :D
0
i gdzie tego dybale postawisz ?
1
Couthinio nie jest nam potrzebny lepiej Eriksena :)
0
Proszę na jego miejsce Mbappe/Dembele/Lemar :D
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
kiedy wy zrozumiecie że te transfery są pod Neymara Duńczyk jest prawdopodobnie tańszy i lepszy piłkarko ale nie jest brazylijczykiem :)
0
przecież to wina Neymara wincyj brazylijczków wincyj bo jak nie to odejdzie wincyj hajsu dla ojca Neymara wincyj wincyj
0
jeszcze zapomniałeś że trzeba kupić paulinhio by Neymarek nie płakał że ma mało kolegów :(
0
followuje insta messiego od dawna on rzadko coś wrzucał z Neymarem od 3 miesięscy nic nie widziałem prędzej z Suarezem strzelał sobie fotke on taki bardziej rodzinny chłopaczyna :P
0
a Piqe to taki zły obronca ?
1
#NEYMARMUSISZ zwolnic ojca albo odejść do PSG :)
0
muszę wypominać wyloty do siostry itd nawalanie grubego hajsu na obstawianiu skinów w csie czy granie w pokera :)
0
zapewniam cię że jak Neymar odejdzie to Paulinihio też nie przyjdzie :)
2
zgadzam się w 100% brazole to w 100% najemnicy a nie żadne gwiazdy przywiązane do barw znając życie to że legendrany piłkarz Paulinhio jest tylko po to by Neymar miał kolegów (brazylijczyków). Wolałbym sprzedać Neya a kupić np Dembele nie ma ludzi ponad klubem ani niezastąpionych kiedyś nie wyobrażano sobie Barcelony bez Ronaldinhio który zmarnował sobie kariere bo wolał imprezy i hazard tak samo jak Neymar nie różnią się wiele od siebie i jestem przekonany że poradzimy sobie tak jak bez Ronaldinhio :)
0
Taaaa tylko 500 tys od katarczyków pewno za 500 tys to Rossel z fotela do telefonu się nie podnosił :D
3
myślę że pownniśmy sprowadzić kogoś z ligi Kambodżańskiej bedą tańsi nie gorsi i też czarni :D
0
jak śmiesz zarząd powinien kupić wszystkich już na starcie okienka :D
1
*najbardziej zadłużonym
0
Jakim cudem taki Manchester przewala tyle hajsu ponad 100 mln co okienko i nic nie wygrywa i piłkarze do nich idą a nas cholera nie stać na normalnych czy młodych piłkarzy jak Cabelleos ? Przecież ten Paulinhio jest jak szczupak jak król dżungli 29 lat i 30 mln istna promocja !
0
już chyba wszystkie gazety/media są zgodne :P
0
a Caballeos idzie do Madrytu :D
1
Ter Stegen i Cillesen co on miałby u nas robić :/
3
co wy z tym samedo najgorszy wybór z mozliwych Bellerin>Samedo
1
klauzuli wysokiej nie dasz 17 latkowi bo nie podpisze wtedy kontraktu albo będzie chciał więcej kasy :)
0
w trakcie presezonu nikt nie gra poza młodzikami na serio więc z oceną piłkarzy w trakcie presezonu radzę się wstrzymywać :)
0
i kosztuje 90 mln przynajmniej chyba prezes napoli mówił że za tyle go puści więc nie 30-40 :v
0
na szejku presje jakby chciał to by marco sadzał na ławie do końca kontraktu xd
2
co jak co ale trochę przyzwoitości i kultury należy zachować i nie ma nic niezwykłego w jego zachowaniu ja też bym przeprosił gdyby mój agent powiedział że jestem "niewolnikiem" a zarabiam więcej niż 90 % populacji tygodniowo :)