1

Żołta to chyba lekka przesada :v

0

a nawet gorzej :/

0

jeszcze nie teraz ale jakby tak go rzeczywiście wkomponować w 1 drużynę zamiast Delefele to mógłby zostać Pedro 2.0 na pewno ma boiskową inteligencję i ładnie wychodzi na pozycje :)

0

Pedrito 2.0 może nawet lepszy :)

0

nie rozumiem zachwytu nad arnaizem skoro nie gra na swojej pozycji :v

1

ale mimo wszystko fajnie wygląda jak się dzisiaj gracze Celty od niego odbijają :D

0

niby dlaczego ważni piłkarze też muszą kiedyś odpocząć rewanż gramy u siebie a ten miesiąc jest ciężki + trzeba przygotowywać się na następny miesiąc na mecze z Chelsea więc trochę odpoczynku przyda się Messiemu i spółce :)

2

gdzie on niby bierze gre na siebie ?

25

Jezu ale wy bóldupicie jakbyśmy z 10-0 dostawali gramy z niewygodnym dla nas przeciwnikiem rezerwami i wygląda to wcale nie tak źle do tego strzeliliśmy bramkę na wyjeździe i wkońcu budzi się Gomes i świetnie gra Arnaiz jak dla mnie pozytywna pierwsza połowa :)

9

nie tylko dzisiaj :D

0

radzę przeczytać co ostatnio powiedział Alena

0

Wylew jak w fifie :D

0

Tak nie pamiętam w którym meczu ale końcówka sezonu Lucho chyba

0

obawiam się Aspasa :/

0

Dziś jest chyba ostatnia szansa dla Gomesa i Denisa więc albo się przełamią albo ich nie zobaczymy w następnym sezonie :p

0

to ich odwieczny rywal ?

0

myślę że po dzisiejszym meczu przekonamy się kto odejdzie

0

Z Chelsea gramy pierwszy mecz u siebie czy na wyjeździe :D ?

5

Ja wiem że transfer Cou wszystkich interesuje ale żeby 5 osób wklejało tę samą informację to już lekka przesada :/

0

nie mieliśmy pierwokupu za 8 ?

0

Neymar nie poszedł za $$$ tylko chciał być gwiazdą nr 1 kiedy to zrozumiecie :D

0

W sensie że zdałeś ? :D

0

Cou ma chyba 260 albo 240 :D

0

Dzwoniłem i wszystko załatwiłem jutro wyskoczą z ofertą którą Live odrzuci ale w weekend już będzie nasz bo zaakceptują następną nie dziękujcie :)

0

A ja myślę że to super skład w końcu ktoś kto stawia na młodych z głową mieszając ich z pierwszą drużyną. Myślę też że jest to sprawdzian dla Gomesa,Denisa bo myślę że ten mecz zadecyduje kto odejdzie i otwierają się drzwi dla Aleni i Arnaiza:)

0

a dla mnie spoko gostek nie rozumiem bo wybrał "pieniądze" rozumiem że jakby firma b podwajała ci płace to ty i tak z wierności zostałbyś w firmie a ?

0

Wygląda to zdj w stylu Tate no nie podjeżdżaj po mnie przy kolegach ...

0

Tak wgl był ktoś w zakopanem i Fonsi czy jak on tam ma grał z playbacku ?

0

Ja Ibra w 3 dni przeczytałem tak mnie wciągneła

0

Jak myślicie skoro mają odejść Turan/Deulo i chyba Vidal to Arnaiz wskoczy do 1 drużyny jako zmiennik ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?