Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Żołta to chyba lekka przesada :v
0
a nawet gorzej :/
0
jeszcze nie teraz ale jakby tak go rzeczywiście wkomponować w 1 drużynę zamiast Delefele to mógłby zostać Pedro 2.0 na pewno ma boiskową inteligencję i ładnie wychodzi na pozycje :)
0
Pedrito 2.0 może nawet lepszy :)
0
nie rozumiem zachwytu nad arnaizem skoro nie gra na swojej pozycji :v
1
ale mimo wszystko fajnie wygląda jak się dzisiaj gracze Celty od niego odbijają :D
0
niby dlaczego ważni piłkarze też muszą kiedyś odpocząć rewanż gramy u siebie a ten miesiąc jest ciężki + trzeba przygotowywać się na następny miesiąc na mecze z Chelsea więc trochę odpoczynku przyda się Messiemu i spółce :)
2
gdzie on niby bierze gre na siebie ?
25
Jezu ale wy bóldupicie jakbyśmy z 10-0 dostawali gramy z niewygodnym dla nas przeciwnikiem rezerwami i wygląda to wcale nie tak źle do tego strzeliliśmy bramkę na wyjeździe i wkońcu budzi się Gomes i świetnie gra Arnaiz jak dla mnie pozytywna pierwsza połowa :)
9
nie tylko dzisiaj :D
0
radzę przeczytać co ostatnio powiedział Alena
0
Wylew jak w fifie :D
0
Tak nie pamiętam w którym meczu ale końcówka sezonu Lucho chyba
0
obawiam się Aspasa :/
0
Dziś jest chyba ostatnia szansa dla Gomesa i Denisa więc albo się przełamią albo ich nie zobaczymy w następnym sezonie :p
0
to ich odwieczny rywal ?
0
myślę że po dzisiejszym meczu przekonamy się kto odejdzie
0
Z Chelsea gramy pierwszy mecz u siebie czy na wyjeździe :D ?
5
Ja wiem że transfer Cou wszystkich interesuje ale żeby 5 osób wklejało tę samą informację to już lekka przesada :/
0
nie mieliśmy pierwokupu za 8 ?
0
Neymar nie poszedł za $$$ tylko chciał być gwiazdą nr 1 kiedy to zrozumiecie :D
0
W sensie że zdałeś ? :D
0
Cou ma chyba 260 albo 240 :D
0
Dzwoniłem i wszystko załatwiłem jutro wyskoczą z ofertą którą Live odrzuci ale w weekend już będzie nasz bo zaakceptują następną nie dziękujcie :)
0
A ja myślę że to super skład w końcu ktoś kto stawia na młodych z głową mieszając ich z pierwszą drużyną. Myślę też że jest to sprawdzian dla Gomesa,Denisa bo myślę że ten mecz zadecyduje kto odejdzie i otwierają się drzwi dla Aleni i Arnaiza:)
0
a dla mnie spoko gostek nie rozumiem bo wybrał "pieniądze" rozumiem że jakby firma b podwajała ci płace to ty i tak z wierności zostałbyś w firmie a ?
0
Wygląda to zdj w stylu Tate no nie podjeżdżaj po mnie przy kolegach ...
0
Tak wgl był ktoś w zakopanem i Fonsi czy jak on tam ma grał z playbacku ?
0
Ja Ibra w 3 dni przeczytałem tak mnie wciągneła
0
Jak myślicie skoro mają odejść Turan/Deulo i chyba Vidal to Arnaiz wskoczy do 1 drużyny jako zmiennik ?