1

Zagra z Alves było potwierdzone grafiką promującą mecz

0

a jaki masz ja na samsungu muszę przytrzymać jednocześnie klawisz "włącz" i home

0

prt screen na klawce i wklej np do painta zapisz i wrzuć na hosting :x

0

10 bym nie dał za 1 połowę co by niemówić drugą zagrał na 10 ale za cały mecz 10 to za dużo :x

2

dlatego oglądam SkySports :)

0

a widziałem tu komentarze po pierwszej połowie że już po mistrzostwie xD

0

przecież to Busi podawał ??

1

Gomes napędził akcje Suarez perfekcyjnie podał Rakieta wykończył :)

5

a ty musisz mieć haka na adminów że cie banują za pisanie głupot :v

3

piszesz z 1 strony że super gra Roberto i że prawa strona nie istnieje a Roberto gra właśnie na prawej przecież to dwie sprzeczności :P

0

pozatym nie były to groźne faule i straty

5

Ty wgl ten mecz oglądasz zaliczył 2 świetne podania mija dzisiaj głównie piłkarzy Betisu nie wyszła mu 1 akcja na pozatku spotkania ale poza tym pressing zkłada świetny na pozycje wychodzi dobrze i nie wiem czy brakuje mu szybkości i dynamiki przynajmniej w tym meczu mów co chcesz ale byl widoczny bardziej niż Messi przez 45 min ?

12

spoko Gomes kogoś pacnoł ręką żółta wjazd na pełnej w Albe nie ma sprawy

0

aha skoro dla cb Gomes jest drewniany to co powiesz o albie który zanotował już 2 groźne podania do piłkarzy przeciwnika ?

1

teraz zagrał perfekto do Suareza który popełnił błąd ale nikt nie napisze boże Luis jakie drowno na ławe itd

0

Wszyscy tak narzekają na Gomesa a Pique to nikt nie zkrytykuje a w obronie gra 50x gorzej :D

17

ktos tu będzie walił gruchę do głównego zbiornika :D prawda @Zeno

0

Ja przeczytałem jego biografie i znam faceta od zupełnie innej stronny i nie wiem jak można mieć do kogoś pretensje że ktoś charuje jak wół by być lepszym piłkarzem :x

2

Czemu wy traktujcie CR7 jak jakiegoś debila ? Przecież to jest normalny miły gościu i nie ma żadnych spin z naszym klubem a zachwoujecie się jakby co gran derbi pokazywał fucki w stronę naszych kibiców czy jechał bo Barcelonie w kazdym wywiadzie :D

0

LaPorta nie zostanie prezydentem Barcelony :)

0

w naszej grupie może wyjść każdy tylko kitajce mają mniejsze szanse od reszty :)

0

Czy w innych krajach są przypadki gdzie dość często mistrzostwo wygrywają kluby które mają małe stadiony/budżety w porównaniu do klubów z topki oczywiście poza ekstraklasą :D ?

0

to jest doping :)

1

oj z miejsca ci mogę wymienić 3 grupy lepszych nie wychodąc nawet z 1 ligi :D

0

Ostanio nie było Gomesa i dostaliśmy wpierdziel

0

tak na 100% to psedokontuzja jak i tak ma klazulę taką że jak ktoś go chce to go kupi ...

0

Szkoda że tak piłkarsko się stoczył :/

0

a to nie jest już 2 runda rozgrywek ?

6

ale bym se tak zobaczył takie Deportivo(1)-Real(0)

2

podszkolą go potem opchną za 60mln ojro i tak w koło macieju

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?