Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zagra z Alves było potwierdzone grafiką promującą mecz
0
a jaki masz ja na samsungu muszę przytrzymać jednocześnie klawisz "włącz" i home
0
prt screen na klawce i wklej np do painta zapisz i wrzuć na hosting :x
0
10 bym nie dał za 1 połowę co by niemówić drugą zagrał na 10 ale za cały mecz 10 to za dużo :x
2
dlatego oglądam SkySports :)
0
a widziałem tu komentarze po pierwszej połowie że już po mistrzostwie xD
0
przecież to Busi podawał ??
1
Gomes napędził akcje Suarez perfekcyjnie podał Rakieta wykończył :)
5
a ty musisz mieć haka na adminów że cie banują za pisanie głupot :v
3
piszesz z 1 strony że super gra Roberto i że prawa strona nie istnieje a Roberto gra właśnie na prawej przecież to dwie sprzeczności :P
0
pozatym nie były to groźne faule i straty
5
Ty wgl ten mecz oglądasz zaliczył 2 świetne podania mija dzisiaj głównie piłkarzy Betisu nie wyszła mu 1 akcja na pozatku spotkania ale poza tym pressing zkłada świetny na pozycje wychodzi dobrze i nie wiem czy brakuje mu szybkości i dynamiki przynajmniej w tym meczu mów co chcesz ale byl widoczny bardziej niż Messi przez 45 min ?
12
spoko Gomes kogoś pacnoł ręką żółta wjazd na pełnej w Albe nie ma sprawy
0
aha skoro dla cb Gomes jest drewniany to co powiesz o albie który zanotował już 2 groźne podania do piłkarzy przeciwnika ?
1
teraz zagrał perfekto do Suareza który popełnił błąd ale nikt nie napisze boże Luis jakie drowno na ławe itd
0
Wszyscy tak narzekają na Gomesa a Pique to nikt nie zkrytykuje a w obronie gra 50x gorzej :D
17
ktos tu będzie walił gruchę do głównego zbiornika :D prawda @Zeno
0
Ja przeczytałem jego biografie i znam faceta od zupełnie innej stronny i nie wiem jak można mieć do kogoś pretensje że ktoś charuje jak wół by być lepszym piłkarzem :x
2
Czemu wy traktujcie CR7 jak jakiegoś debila ? Przecież to jest normalny miły gościu i nie ma żadnych spin z naszym klubem a zachwoujecie się jakby co gran derbi pokazywał fucki w stronę naszych kibiców czy jechał bo Barcelonie w kazdym wywiadzie :D
0
LaPorta nie zostanie prezydentem Barcelony :)
0
w naszej grupie może wyjść każdy tylko kitajce mają mniejsze szanse od reszty :)
0
Czy w innych krajach są przypadki gdzie dość często mistrzostwo wygrywają kluby które mają małe stadiony/budżety w porównaniu do klubów z topki oczywiście poza ekstraklasą :D ?
0
1
oj z miejsca ci mogę wymienić 3 grupy lepszych nie wychodąc nawet z 1 ligi :D
0
Ostanio nie było Gomesa i dostaliśmy wpierdziel
0
tak na 100% to psedokontuzja jak i tak ma klazulę taką że jak ktoś go chce to go kupi ...
0
Szkoda że tak piłkarsko się stoczył :/
0
a to nie jest już 2 runda rozgrywek ?
6
ale bym se tak zobaczył takie Deportivo(1)-Real(0)
2
podszkolą go potem opchną za 60mln ojro i tak w koło macieju