Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to z gry wiec niekoniecznie zobaczymy ją w anime
0
Kurła nie wiedziałem że na LaRambli jest tyle patrioto januszy no jeszcze do obozów pracy naj tych sportowców wysłać bo za nasze przyjechali ;v
0
KURŁA POLACY RODACY NIC NIE ZDOBYLI KURŁA NO KWIIII ZA MOJE PIENIONDZE JEZDZO DEGENARATY W DU*** SIE PRZEWRACA OD DOBROBYTU A ZŁOTYCH MEDALI TO NIE KOMU PRZYWOZIC I JESZCZE TE SZWABY PIERWSZE KWIII HALYNA DAWAJ MNIE TE NARTY SAM IM POKAZE KURŁA
0
Czemu wy porównujecie Indie w których ludzie dosłownie srają na ulicach i jest to fakt do cywilizowanej Polski pozatym większość ludzi mieszka w największych miastach w kraju i tzw Slumsach więc raczej jedyna góra o jakiej słyszeli to góra śmieci ...
0
u mnie jakiś murzyngo z 80 over :/
0
wiesz teraz nawet gó*** w puszce da się sprzedać i nie to nie są żarty więc to jest jeszcze w miare "normalne"
0
Nikt nie twierdzi że Rosja jest zaściankowa tylko chyba w Polsce się tak myśli przecież dla człowieka z IQ powyżej 20tu wiadomym jest że Rosja to kraina sztuki i kultury wynalazcy Radia czy Narkozy nie daj się propagandzie bo nie warto Rosjanie są strasznie miłym narodem i ludzmi z wysoką kulturą szczególnie za granicą :)
0
ja zawsze żałowałem że z Dolpha nie zrobili gwiazdy umiejętności świetne i na mikrofonie też nie był najgorszy
0
Bez obrazy ale Styles i jego story szczególnie jak nosi pas są beznadziejne :/
0
HHH,Rey Mysterio,Rusev i Dolph Zigller (najlepszy seller w WWE all time)
0
Za mało dialogów i "zombie" ale tak mi się podobał :D
1
trochę inna sytuacja w Lipsk inwestuje RedBull co by nie mówić oni zawsze wiedzą w co i jak wpakować $$ szczególnie jeśli chodzi o sport widać że jest to klub budowany z głową i mądrze dobierają sobie kadre :)
1
Ja się nie zgodzę uważam że Real wygrał dzięki Emeremu :D
0
Cóż oglądając ostatnie mecze Interu myślę że wykupią oni Rafinhie za 30 mln gra Nerazzurrich wygląda z nim o wiele lepiej niż bez niego szkoda tylko że jakoś we włoszech strasznie w niego agresywnie wchodzą w meczu z Bolongą myślałem że chcą mu wykosić nogi ;/
0
Ogółem to nie polecam audi testowałem te auta to dno i bąbelki to nic innego jak volkswagen w ładniejszej oprawie :) A co do paska to wszystko zleży od silnika mi kiedyś poszedł na autostradzie to tylko pasek zmienilem bo silnik mam bezkolizyjny ale jak ci w silniku nic nie poszło i nie słyszysz ni nie czujesz że jest coś nie tak to tylko zmień pasek
0
dla mnie faworytami zawszę są Kanadyjczycy ;p
1
Dla mnie już Gomes out nic do niego nie mam nawet go broniłem ale cóż nie sprawdził się bywa :/
Emery tylko pokazuje jak beznadziejny jest to trener i gubi się w swoim fachu jak prowadzi PSG świetny Do Sevilli,Bilbao,Southampton a nie do klubów z topu :)
0
panie pochwal się pan ile a nie bo pewno dużo :D
7
Postaw 500zł a 500zł oddaj mi w ten sposób bukmacher będzie bogatszy tylko o 500 zł a ty uszczęśliwisz 1 osobę :D
0
A ja uważam inaczej dostęp do broni to ostatnia rzecz jaką przyznałbym szaremu obywatelowi tym bardziej w Polsce bo nie czuję się zagrożony jak idę po ulicy więc po co mi broń ? jak ktoś chce postrzelać to jest od tego strzelnica bądź można wyrobić sobie pozwolenie i to w zupełności wystarcza ludzie są zawistni i kłótliwi szczególnie u nas dla mnie broń powinna być tylko i wyłącznie dla wojska i policji (choć policjantów u nas akurat nie lubie) :P
0
nie mogłem znaleźć słowa dyscyplina pisałem na szybko już poprawiam :D a nie już nie moge :/
0
ale widzisz gościu wchodzi i zabija tu mogła by pomóc tylko konkretnie uzbrojona i wyszkolona ochrona co ci da broń jak prawdopodbnie klucz i skrytka byłby w pokoju nauczycielskim do którego trzeba wpierw dojść i np otworzyć sejf co nie zajmuje pewno 1s ze względu na bezpieczeństwo a praktycznie i w 90% przypadków mogłoby być już po masakrze bo młody dzieciak nie wchodzi z zamiarem trzymania zakładników tylko z zamiarem mordowania os które się nad nim np znęcały albo zemsta na nauczycielach
0
No wiesz myślę że jednak w szkole gdzie DZIECI zdobywają wiedzę i uczą się "życia" to nauczyciel z pistoletem przy pasie jest chyba ostatnią rzeczą jakiej chce rodzic :P
1
a co za problem pojechać do innego stanu często sąsiedniego i tam kupić broń ?
3
Cóż już na chłodno oceniając wczorajszy mecz to Real wygrał zasłużenie moim zdaniem z PSG czym prędzej powinien wylecieć Emery jest to trener który całkowicie nie potrafi ogarnąć bajzlu który tam obecnie panuje oraz nie jest przystosowany do kierowania zespołami w których jest takie skupisko gwiazd bo nie ma do tego po prostu jaj :
-zmiany przeprowadzone wczoraj były fatalne zdejmuje praktycznie "ikonę" klubu Cavaniego który jest walczakiem i liderem w związku z czym z doświadczonych graczy zostaje Alves a reszta zespołu to nie oszukujmy się to są młodzki i wymiencie mi kogoś kto miał być liderem bo zejściu Cavaniego bo ja nie widziałem kogoś kto mógłby "wziąć odpowiedzialność za drużynę"
-brak wprowadzenia Diarry czy Thiago Motty a gra z la plebasem który wczoraj nie pokazał kompletnie nic jest idiotyzmem moim zdaniem wgl opieranie tak ważnej pozycji w takim meczu na mało doswiadczonym 21 latku który grał tylko w Rosario jest skrajnym debilizmem
-pomysł na zespół PSG jest dla mnie trochę niezrozumiały i przypomina mi trochę twór rodem z FM czy fify mianowicie brak tu jest wymieszania doświadczenia i nawet stylu czy klasy (brak piłkarzy jak Iniesta,kross,modric,silva etc) z młodzikami bo PSG to obecnie zlepek młodych piłkarzy z wielkim talentem którzy mają niepoukładane w głowach i od pensji im odwala bo patrząc np na Areole mam wrażenie że chłopak rozwala się po klubach co noc.
Jeśli PSG chciałoby zaistnieć w LM to niestety potrzeba tu trenera który by chwycił wszystkich za mordę i wprowadził jakieś zasady kogoś jak Carlo czy Ferguson który ma zasady i jaja we krwi :)
0
a może zamiast Arthura ten Rabiot :D
2
Cóż myślę że gdyby tą drużyne prowadził Blanc to by wygrali :D
0
Co ten komentator skąd oni ich biorą ???? Real przeważa że co ?
1
Może w końcu poprzestawia m się we łbie i zacznie dobrze sędziować ;)
3
Komentator to też dno i bąbelki :/