Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dla mnie Real powinnien ich spokojnie zjeść i dla Realu w sumie są sredniakiem :)
0
w sensie że gry wycigowe? To oczywiście GT :)
1
Ja osobiscie bym chciał:
Barca-Roma
Real-Liverpool
Sevilla-Bayern
MC-Juventus
11
A moim zdaniem morał jest inny a wszystkim znany jak masz gównianego trenera to jeteś przegrany :)
2
Z romą bym chciał :P
0
ale to było kombo zabawności
0
w La lidze może grać Cou więc raczej nie trzeba sie przepraszać z Denisem pozatym musi się nie starać na treningach skoro go nie wpuszcza bo innego powodu nie widzę :P
0
ale o co chodzi niby czemu xD ?
2
warto dodac że też jego pressing był kluczowy :)
1
Martwię się o BigSama bo widać że coś mu się stało a w tym meczu gra perfekcyjnie :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
tylko nie prze*** na głupoty :D
0
Polecam Old Fashioned
2
Barca info dawał info przejdz na 2gą stroneLaRmbli i powinno być :)
2
Cóz kibice pewno mu w tym nie pomagają szkoda bo np podczas rozgrzewki mogli by zaśpiewać coś w stylu "dont give up Andre we still belive" lub coś w tym stylu lub zrobić chociaż jakiś napis na trybunach żeby mu pomóc :/
0
tak na pewno ci którzy pracują nad serwerami wiedzą kiedy je odpalą ;)
0
chyba u któregoś z "gildi" młynarzy
0
to może napisz o co chodzi ?
3
I bardzo dobrze że PSG odpada jak ktoś myślał że PSG coś ugra z nieudacznikiem Emerym to ten mecz dobitnie mu pokazał że życie to nie Fifa i nie da się zbudować solidniego składu kupując samych dzieciaków i posadzić na "ławce" nie umiejących ogarnąć swoich piłkarzy trenera porównajcie kadre:
PSG do Realu,Barcelony,MC
PSG nie ma poza Cavanim żadnego Lidera w swoim składie ani nawet piłkarzy doświadczonych bo z całym szacunkiem do Daniego to jet on bardziej pozytywną duszą drużyny i śmieszkiem aniżeli liderem a T.Silva to robi w gacie na samą myśl o meczach takich jak dziś.
Emerego to już wgl nie wypunktuje bo szkoda pisać sfrajerzył z nami przed rokiem i sfrajerzył teraz :)
1
Niby śmichy hihy a taka Barcelona to nawet w 1/8 pucharu Francji się nie znalazła :D
1
No i mają trenera do dupy z pomysłem na klub rodem z fify :D
0
Naprawdę ktoś myślał że banda dzieciaków z PSG pokona doświadczony w LM Real ?
0
No to to samo co Soulsy ukryta fabuła i ćwiczenie swoich umiejętnosci :P
0
Ja to bym se tak 2gą część tego obejrzał jak dla mnie najbardziej niedoceniony film Disneya :
0
pewniakiem to jest raczej "Twój Vincent" :/
0
Zwłaszcza że dziś rozdawane są Oscary macie jakiś film który waszym zdaniem zasłużył na nagrodę ?
Moim osobistym faworytem jest film "Coco" choć wiem że swojej kategori nie wygra :/
2
Szczerze nie polecam recenzji najlepiej samemu obejrzeć ja ci powiem że serial 10/10 a ty stwierdzisz że jednak kaszana sam przez recenzje nie byłem na paru filmach w kinie po czym je obejrzałem i się zachwyciłem najlepiej mieć własne zdanie :)
1
obejrzysz na HBO GO
0
to nieźle masz jak chcesz testować Dignie na PO w tak ważnym meczu gdzie Chelsea ma Williana i Hazarda na skrzydłach :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika