2

Dla mnie Real powinnien ich spokojnie zjeść i dla Realu w sumie są sredniakiem :)

0

w sensie że gry wycigowe? To oczywiście GT :)

1

Ja osobiscie bym chciał:

Barca-Roma
Real-Liverpool
Sevilla-Bayern
MC-Juventus

11

A moim zdaniem morał jest inny a wszystkim znany jak masz gównianego trenera to jeteś przegrany :)

2

Z romą bym chciał :P

0

ale to było kombo zabawności

0

w La lidze może grać Cou więc raczej nie trzeba sie przepraszać z Denisem pozatym musi się nie starać na treningach skoro go nie wpuszcza bo innego powodu nie widzę :P

0

ale o co chodzi niby czemu xD ?

2

warto dodac że też jego pressing był kluczowy :)

1

Martwię się o BigSama bo widać że coś mu się stało a w tym meczu gra perfekcyjnie :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

tylko nie prze*** na głupoty :D

0

Polecam Old Fashioned

2

Barca info dawał info przejdz na 2gą stroneLaRmbli i powinno być :)

2

Cóz kibice pewno mu w tym nie pomagają szkoda bo np podczas rozgrzewki mogli by zaśpiewać coś w stylu "dont give up Andre we still belive" lub coś w tym stylu lub zrobić chociaż jakiś napis na trybunach żeby mu pomóc :/

0

tak na pewno ci którzy pracują nad serwerami wiedzą kiedy je odpalą ;)

0

chyba u któregoś z "gildi" młynarzy

0

to może napisz o co chodzi ?

3

I bardzo dobrze że PSG odpada jak ktoś myślał że PSG coś ugra z nieudacznikiem Emerym to ten mecz dobitnie mu pokazał że życie to nie Fifa i nie da się zbudować solidniego składu kupując samych dzieciaków i posadzić na "ławce" nie umiejących ogarnąć swoich piłkarzy trenera porównajcie kadre:



PSG do Realu,Barcelony,MC



PSG nie ma poza Cavanim żadnego Lidera w swoim składie ani nawet piłkarzy doświadczonych bo z całym szacunkiem do Daniego to jet on bardziej pozytywną duszą drużyny i śmieszkiem aniżeli liderem a T.Silva to robi w gacie na samą myśl o meczach takich jak dziś.



Emerego to już wgl nie wypunktuje bo szkoda pisać sfrajerzył z nami przed rokiem i sfrajerzył teraz :)

1

Niby śmichy hihy a taka Barcelona to nawet w 1/8 pucharu Francji się nie znalazła :D

1

No i mają trenera do dupy z pomysłem na klub rodem z fify :D

0

Naprawdę ktoś myślał że banda dzieciaków z PSG pokona doświadczony w LM Real ?

0

No to to samo co Soulsy ukryta fabuła i ćwiczenie swoich umiejętnosci :P

0

Ja to bym se tak 2gą część tego obejrzał jak dla mnie najbardziej niedoceniony film Disneya :


0

pewniakiem to jest raczej "Twój Vincent" :/

0

Zwłaszcza że dziś rozdawane są Oscary macie jakiś film który waszym zdaniem zasłużył na nagrodę ?

Moim osobistym faworytem jest film "Coco" choć wiem że swojej kategori nie wygra :/

2

Szczerze nie polecam recenzji najlepiej samemu obejrzeć ja ci powiem że serial 10/10 a ty stwierdzisz że jednak kaszana sam przez recenzje nie byłem na paru filmach w kinie po czym je obejrzałem i się zachwyciłem najlepiej mieć własne zdanie :)

1

obejrzysz na HBO GO

0

to nieźle masz jak chcesz testować Dignie na PO w tak ważnym meczu gdzie Chelsea ma Williana i Hazarda na skrzydłach :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?