0

kurła jakby tak jakiś szejko kupił Westerplatte za 10mln i postawił na meczet ale by była inba :P

0

Mówcie sobie co chcecie to bardziej niż chore :)

0

SopCastHD czy jakoś tak się nazywało tam powinno być :)

0

a na Eleven nie kupisz na tydzien ?

0

w Nicei gra conajmniej dobre i zbiera dobre noty jak na 22 letniego stopera to jest na bardzo dobrym poziomie

0

jesli odejdzie Verma to tak ale jeśli nie Legt jest zbędny Marlon/Mina/Sam/Pique/Verma jak dla mnie skład idealny jeśli chodzi o ŚO co chwile zapominamy o szkółce a to koszt minimum 40mln euro

0

De Legit po co nam kolejny stoper ...

1

przecież on gra na pozycji Denisa ...

1

bardzo dobrze prawisz ja mam wrażenie że tak od 3 trenerów to wgl się zapomina o ławce

3

1) przy obecnej medycynie nie
2) każdy dochodzi do siebie inaczej więc tego nikt tobie nie powie

6

odpocząć u Ernesto zwariowałeś ?

0

nie mam ale pisanie pokroju gimbazy że CR7 ładue tylko na pustaka jest po prostu żenujące ...

0

ale z ciebie rak xD ja cie zapewniam ze bez Messiego i Cr7 Real i Barca na 100% nie walczyłby teraz o 1 miejsce :) oboje to świetni piłkarze

0

Kurła no wiadomo że PK>LM to był tylko "wypadek" przy pracy Ernesto ale jest rekord przez takiego Matsa i Messiego to wiadomo że nasz trener to geniusz taktyczny :)


0

Boże niech już lecą bany za pisanie o tych 2 piłkarzach ani 1 ani 2 nie powinni grać w Barcelonie dziękuje dobranoc

0

no 2 mecz szkoda że ze 3 bramek jeszcze nie strzelił ...

0

Jeśli chcemy powrotu dawnej Barcelony to niestety ale piłkarze jak Denis czy Gomes muszą odejść ciągle gadamy kto wypali a kto nie ale w "DNA" naszego klubu nie ma miejsca na straty w środku pola. Pomoc u nas to "serce" zespołu

3

nie ma takiego czegoś jak fenomen Denisa

1

Darkest Dungeon polecam serdecznie

0

wpierw popatrz jakie bramki strzela aguero i powiedz w ilu z tych 33 przepchał piłkarza :

0

no to kto twoim zdaniem ma się przepychać/zastawiać walczyć o piłkę gdy ma naprzeciw Garaya/Kondogbie/Gaye taki Paco mający 175cm wzrostu ?

0

XD Hhahahaahah LOL ale to było kombo zabawności

0

4-4-2 ma sens tylko nie u nas u nas powinno grać się 4-2-3-1 ale trener jest oczywiście ślepy i za cholere tego nie zauważy

skład na silnych rywali: https://www.futhead.com/18/squads/3215192/

skład na ogórki : https://www.futhead.com/18/squads/3215202/

0

Paco nie jest w stanie zastąpić Suareza

0

Co do ich się nie zgodzę bo ich idzie "wsadzić" do zespołu by rotacja wyglądała sensownie ale Paco w domyśle ma zastępować Suareza co jest totalnym idiotyzmem nie wiem kto myślał nad jego transferem ale powinnien za to wylecieć z roboty.

Paco jest napastnikiem który odnajduje się w systemie takim jak 4-4-2 jako ten 2 napastnik on ma mieć za zadanie wybiegać za plecy czy być utrapieniem dla obrońców rywala on się nie przepchnie ani nie wywalczy piłki jak Suarez którego w domyśle ma zastępować bo owszem my gramy 4-4-2 ale gdy jest Paco a nie ma Suareza to to ustawienie jest bez sensu. Paco będzie dobry tylko wtedy gdy ma przed sobą "czołg"

0

Paco wgl nie pasuje do Barcelony mimo że jest dobrym napastnikiem :)

2

i bardzo dobrze najwyższy czas

0

Out : Gomes/Denis/Paco/Iniesta/Vidal



In: Palencia/Arthur/Arnaiz/Alena/Antek/ew jeszcze kupno dodatkowego pomocnika jak Rabiot

1

Bo tutaj strasznie wynik mydli ludziom oczy a prawda jest taka że sytuacja w lidze jest jaka jest bo :

a)Messi ratuje nam w większych meczach tyłek
b)Ter Stegen jest w kluczowej formie

Już na temet trenera nie będę pisał bo moje zdanie jest takie że powinnien jak najszybciej pakować walizki a w jego miejsce ktos z jajami kto postawi na ofensywe

0

no super niewypały jak tych naszych transferów to nawet na boisku nie widać kiedy np taki Denis/Vidal/Paco zagrali ze 3 mecze pod rząd a no tak przecież NIGDY

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?