0

Akurat kapustka talent miał tylko poleciał na $$ do lisów gdzie wiadome było że szans na gre nie otrzyma wybrał jak wybrał mógł iść do Bundesligi lub np ligi Portugalskiej a nie Angielskiej

5

Nie dostanie bo jest Tebas

1

Choroba "La Chaosa" popularna choroba występująca głównie na terenach Hiszpani oraz czasami w innych miejscach kontynentu Europejskiego jej objawami są :
-niesamowite wkur***
-niesamowity ból dup*
-chęć rozniesienia wsystkiego obok
-ślepota

1

Pep wróć proszę ...

0

Ten Valverde to chyba 400 iq zmiana bo Zidane ani nikt się jej nie spodziewał xD

1

To jest ten Futboll totalny na 4-4-2 ?

Super od początku meczu gramy bez Roberto i bez mózgu drużyny (Busigo) a nasz trener nawet nie studzi chłopaków i nie reaguje chociaż widać że np takiemu Albie też styki puszczają ale za to nasza przyszłość trnsfer za 160 mln gra na prawej stronie zamiast lewej ŻENADA ...

1

Może przynajmniej po tym meczu niektórzy zrozumieją że Ernesto to nie jest dobry trener dla Barcelony ...

0

tylko że Neymar nie grał na PS a na LS ale musi grać emeryt Andres bo tak bo przecież wpuścić go na ostatnie 10 min nie można żeby zawodnik za 160 mln grał tam gdzie powinnien...

0

3-5-2 więcej się chyba pomocników mieć nie da :D

0

Pitolenie o szopenie jak masz przewage 3-4 meczy nad rywalem to nawet w 1 meczu możesz wystaawic zawodników z BarcyB

0

Wiesz po coś chyba istnieje system rotacji a no tak zapomniałem żeby taki Rakieta czy Pique nie grał to musi być kontuzja ...

0

Wiesz za motywacje zawodników i podejście do meczu odpowiedzialny jest Mr.Ernesto

0

wiem że to niby ostatnie El Klasyko Andresa ale on w tym meczu powinnien wejść na ostatnie 10-20 min a nie od 1 gwizdka :/

0

Panie poratuj ktoś linkiem do meczu na pw bo mi stream padł ;/

5

Jak dziś chyba zamiast Busiego to Gomes gra :/

0

Zna się ktoś może na wycenianiu kont w grach chodzi mi konkretnie o konto w grze HS ?

0

Myśle ze różnica jest znacząca bo w NBA nie ma że sędzia wypaczy wynik spotkania mają system powtórek nie ma równych i równiejszych a pozatym trudno jest wygrywać co roku tam nie ma dominacji drużyn gdzie 2 drużny biją się o mistrzostwo praktycznie od początku ligi

0

The downloaded file was not installed to the system properly.It is likely that the data has been corrupted during the download process.

1

Busi kiedyś powiedział że dla niego liga jest ważniejsza niż LM ponieważ na nią pracujesz przez cały sezon

0

ja dzisiaj widziałem na fb czy łęcka była w "Panu Tadeuczu" czy "Kordianie" więc nwm czy dla każdego taka prosta :D

0

to widzicie tak nrzekacie na Gomesa a prawie tak dobry jak Dembele za 120 baniek :D

0

Laporte po francusku drzwi to znaczy ale to bedą zamkniete zawsze

1

myśle że nijak bo mają do tego stosowne zapisy w umowie :) nie wyobrażam sobie jako pracodawca że drużyna ma cierpieć bo 1 czy 2 osoby uważają inaczej myśle że Allah mu wybaczy

0

U mnie było z ustną z języka angielskiego że babki w komisji były z 2 prywatnych szkół jęykowych i jak kogoś kojarzyły że chodził do 2giej szkoły to go na 90% przypadków uwalały :P

0

Nie i nie ma takiej opcji

2

Naprawde myślisz ze gdy w gre wchodzą takie $$ to nie ma ustawek i przekrętów ?

W każdej innej dyscyplinie NFL,NBA,Siatkówka jest system powtórek i jak sędzia nie zauważył to z tego korzysta to samo ze zmianami powinno grać się 90 min i ani minuty dłużej bez czasu doliczonego po prostu jest przerwa w grze to zegar staje i tyle i wtedy skończy sie udawanie kontuzji bo oj 70 min to poleże ze 4 minuty(pomyślało 4 piłkarzy) a sędzia na koniec doliczy 3min najgorszy sport świata jeśli chodzi o to promowane według nich "Fair Play"

1

0

Jeśli ktoś kogoś pcha do finału to są to zakłady bukmacherskie i @Socjopata (główny sponsor Lecha Poznań bo chyba ma w STS :D)

5

Za grube wałki są widocznie na LM żeby wprowadzić VAR czyli nadal największa mafia w białcyh rękawiczkch robi przekręty za grube mln$$ i nikt z tym nic nie robi :P

0

Czy system VAR będzie obowiązywał w następnym sezonie LM ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?