Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dignie juz grał w tym sezonie na SO z lepszym rywalem i grał bardzo dobrze
0
XD umiesz ty czytac rozumiem? Jak wynajmujesz prawnika to ma on za zadanie spowodować by wyrok był jak najkorzystniejszy dla cb A nie dla strony przeciwnej
0
Nadal uważam że Valverde do Barcy się nie nadaje on nie ma jaj jak wczoraj 4 Bramki wpadły z winy Miny mimo wszystko rozegrał pełne 90 min ... o braku minut dla Paco nie wspominam
0
Cały sezon nie był kontuzjowany ,to samo Alena i długie rządy trenera Barcy B o którym nawet Alena mówił krytycznie że totalnie wypacza filozofię szkolki Barcy
0
Wiesz co do "integracji" nie będę się wypowiadał ale wiem że niekaralność i młody wiek to zazwyczaj są te przyczyny łagodzące
3
Nie zgodzę się dla mnie to najgorszy sezon od lat, nie pod względem wyników bo dublet cieszy i niby jest super, ale odeszlismy od filozofii Cruyfa gramy jakies 4-4-2 a nie 4-3-3, A do tego brak szkółki ciągłe transfery mimo, że taki Arnaiz grał świetnie to i tak szansy do końca sezonu nie dostał, nie mówię, że ma być neymarem czy Messi na skrzydle ale uważam, że papiery na Pedro 2.0 ma
0
Obrona dziurawa,Suarez DNO i bąbelki
1
Nie no 8-2 bym nie przeżył
0
Tylko że nie walczył o sezon bez porażki
2
Ernesto chyba uczył się prankow w szkole Marcina Dubiela XD
1
Spokojnie jeszcze spuchna xDDDDDDDD
0
To ten słynny Mina
0
Mina gra padake 3cia bramka z jego winy Ernesto spoko niech gra dalej
0
Najgorzej że to stoperzy którzy ze sobą nie grali nie wiem co czasami mysli Ernesto przeciez Mina to dopiero swiezak :/
0
Wy jacyś chorzy jesteście Messi i Ter Stegen w tym sezonie byli kluczowi i to nim zawdzięczamy mistrzostwo i puchar a nie Ernesto który zajechał tradycję i gra 4-4-2
0
Ernesto Geniusz rotacji :D
0
wiesz chodziło mi do końca wakacji a nawet jak nie to warto jednak się za siebie zabrać bo to już chyba najwyższa pora :P
2
Ktoś chętny na wspólny wysiłek? zamierzam zrzucić kg do wakacji i po prostu lepiej się odżywiać oraz zrobić sobie po prostu dobrą figurę ale jak nie mam rywala to słabo mi to wychodzi a przydałaby się dodatkowa motywacja :D ?
1
993 :) prawy róg masz liczbe cules
1
szkoda moim zdaniem był świetny
0
Ja tak z innej beczki pisano wcześniej że Barcelona ma mieć klub finalny w jakiejś średnio silnej lidze Europejskiej wiadomo coś więcej w tym kierunku ?
0
No nie wiem ja bym wolał dodatkowego obrońcę albo pomocnika bo to bardziej kontuzjogenne pozycje na co ci 4 brmkarz i tak nie zagra :)
2
mnie tam bardziej dziwi 4 bramkarzy xD
0
ja coś się boje o bana transferowego bo znająć życie zara wyjdą jakieś koperty kuzyna ciotecznego od strony wujka Bartomeu że ten nakłaniał Antka prywatnie
3
Najlepsza reklama jak powstała cringe w niej zawarty jest niesamowity + ostatnie słowa Tomka to jest właśnie ta truskawka na torice
0
Musiałby wskoczyć za Parejo bo wątpie że wygryzie kogoś z PO a reszta pomocy jest conajmniej klase wyżej
0
Wątpie że Roberto pojedzie do Rosji na PO za słaby na Pomoc też za mocne nazwiska grają w La Roja
1
Rakiecie to by chyba nawet wózek by nie pomógł jakby mu 2 nogi ucieło i tak by musiał grać :D
0
no do 1 połowy to było 3:0
17
Jak dobrze że trener przy 3:0 daje pograć młodym zawodnikom a nie czekaj ...