Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I cyk brameczka Ruiz !
3
patrząc na to w jakiej sferze boiska porusza się Puig to pozycja Xaviego ale grą to mi bardziej Inieste przypomina
0
Ten "puć" to tam całkiem nieźle gra
0
też podrzucisz ?
0
Arthur to nie jest pozycja Andresa
0
Ja bym się zastanowił na LO bo o ile Digne uważam sa solidnego rezerwowego to chyba jednak bym go sprzedał bo można na nim zarobić i zastąpił Cucurellą
1
To jest ta sama sytuacja co w meczu z PSG jak przyjeżdżasz z nastawieniem bronienia się i z myślą że jednak ci te bramki władują to mecz się przegrywa bo jesteś mentalnie nastowiany na zdobycie batów
0
też bym wolał Oriola
0
no bardzo utalentowany od "odejścia" z Granady jego wartość leci ciągle w dół w dodatku nie grał od paru miesięcy bo ma poważną kontuzje w tym sezonie zagrał chyba z 5 meczów i waszym zdaniem ma zastąpić Busiego no w sobie chyba żartujcie z jego "wielkim talentem"
1
Arthur ma za zadanie zastąpić Xaviego a Samper to nie poziom Barcy
0
Od kologi słyszałem że gdzie na Camp Nou nie usiądziesz to i tak będziesz dobrze widział mecz a bym chyba jednak brał jakąś trybune z 2 kategori bo mógłbyś np zobaczyć Messiego wykonującego np rożny
0
no przecież sprzedawca na stacji paliw różni się od tego w Biedronce tak abstrachując czy np jakby w takiej Biedronce zrobic stanowisko np z HotDogami nie liczyłoby się to jako restauracja a zakupy można by robić tak jakby "przy okazji"
6
Polski Rząd: Widzę że chcesz spędzić czas wolny z rodziną przy grillu i piwerku lub gdzieś wyjechać było by bardzo szkoda gdyby ktoś zamknął wszystkie sklepy w twojej okolicy
0
z jazdą na gape jak z jazdą bez gumy taniej no ale niebezpieczniej
0
w systemie 4:3:3 grałby tam gdzie Iniesta byłby rozgrywającym czy przejdzie trudno powiedzieć wpierw trzeba zobaczyć kto odejdzie a kto nie, jeśli Iniesta zostanie to myśle że już nie będzie miał szansy na 1 drużyne
1
tak>Ps Store>Fortnite
1
W google ........
0
Kupiłeś konsolę od Nintendo dla Fify ?
Przecież te konsole są dla specyficznego typu graczy i kupuywane są dla Zeldy/Mario czyli gier eksluzywnych :P
3
Ktoś wie czy w jakichś kinach w polsce grano Kimi no Na wa w 2016/2017 roku ?
Bo mianowicie strasznie mnie denerwuje że takich dzieł światowego kina nie można obejrzeć a dostaje w kinach jakieś animowane amerykańskie gnioty :/
0
Co niektórym to chyba fifa za mocno wchodzi :P
0
Totti całe życie był boiskowym "chamem i prostakiem" ale że całe zycie przegrał w Romie to na koniec kariery w oczach kibiców jest legendą itd :D
3
Ja tam Wengera darze ogromnym szacunkiem świetny trener zawsze pozyskiwał piłkarzy ze szkółki dobrze rozwijał zespół i nie wydawał tyle $$ co reszta klubów z czołówki a trzymał Arsenal na topie
9
a ja z chęcią bym zobaczył Arsena u nas :)
5
Dla mnie to tylko dodatek nie interesuja mnie rekordy tylko przyszłość zespołu czemu mają grać 30 paro latkowie gdy liga jest wygrana ? Czas chyba zacząć stawiać na młodzież bo lepszej okazji narazie nie ma
2
ja już bym wolał zobaczyć Alene i Arnaiza w meczach do końca sezonu niż kończyć go bez porażki
0
Kurde szkoda że Malaga I Las Palmas tak spierniczyły sprawe było tak blisko do spadku Espanyolu :/
6
z tym Bayernem to troche fake bo dla nich cała Bundesliga to szkółka :)
0
no drużyna walcząca o utrzymanie i prawdopodobnie spadnie
0
no zwykly p20 :)
2
1 mecz trzeba wygrać chyba