0

I cyk brameczka Ruiz !

3

patrząc na to w jakiej sferze boiska porusza się Puig to pozycja Xaviego ale grą to mi bardziej Inieste przypomina

0

Ten "puć" to tam całkiem nieźle gra

0

też podrzucisz ?

0

Arthur to nie jest pozycja Andresa

0

Ja bym się zastanowił na LO bo o ile Digne uważam sa solidnego rezerwowego to chyba jednak bym go sprzedał bo można na nim zarobić i zastąpił Cucurellą

1

To jest ta sama sytuacja co w meczu z PSG jak przyjeżdżasz z nastawieniem bronienia się i z myślą że jednak ci te bramki władują to mecz się przegrywa bo jesteś mentalnie nastowiany na zdobycie batów

0

też bym wolał Oriola

0

no bardzo utalentowany od "odejścia" z Granady jego wartość leci ciągle w dół w dodatku nie grał od paru miesięcy bo ma poważną kontuzje w tym sezonie zagrał chyba z 5 meczów i waszym zdaniem ma zastąpić Busiego no w sobie chyba żartujcie z jego "wielkim talentem"

1

Arthur ma za zadanie zastąpić Xaviego a Samper to nie poziom Barcy

0

Od kologi słyszałem że gdzie na Camp Nou nie usiądziesz to i tak będziesz dobrze widział mecz a bym chyba jednak brał jakąś trybune z 2 kategori bo mógłbyś np zobaczyć Messiego wykonującego np rożny

0

no przecież sprzedawca na stacji paliw różni się od tego w Biedronce tak abstrachując czy np jakby w takiej Biedronce zrobic stanowisko np z HotDogami nie liczyłoby się to jako restauracja a zakupy można by robić tak jakby "przy okazji"

6

Polski Rząd: Widzę że chcesz spędzić czas wolny z rodziną przy grillu i piwerku lub gdzieś wyjechać było by bardzo szkoda gdyby ktoś zamknął wszystkie sklepy w twojej okolicy

0

z jazdą na gape jak z jazdą bez gumy taniej no ale niebezpieczniej

0

w systemie 4:3:3 grałby tam gdzie Iniesta byłby rozgrywającym czy przejdzie trudno powiedzieć wpierw trzeba zobaczyć kto odejdzie a kto nie, jeśli Iniesta zostanie to myśle że już nie będzie miał szansy na 1 drużyne

1

tak>Ps Store>Fortnite

1

W google ........

0

Kupiłeś konsolę od Nintendo dla Fify ?

Przecież te konsole są dla specyficznego typu graczy i kupuywane są dla Zeldy/Mario czyli gier eksluzywnych :P

3

Ktoś wie czy w jakichś kinach w polsce grano Kimi no Na wa w 2016/2017 roku ?

Bo mianowicie strasznie mnie denerwuje że takich dzieł światowego kina nie można obejrzeć a dostaje w kinach jakieś animowane amerykańskie gnioty :/

0

Co niektórym to chyba fifa za mocno wchodzi :P

0

Totti całe życie był boiskowym "chamem i prostakiem" ale że całe zycie przegrał w Romie to na koniec kariery w oczach kibiców jest legendą itd :D

3

Ja tam Wengera darze ogromnym szacunkiem świetny trener zawsze pozyskiwał piłkarzy ze szkółki dobrze rozwijał zespół i nie wydawał tyle $$ co reszta klubów z czołówki a trzymał Arsenal na topie

9

a ja z chęcią bym zobaczył Arsena u nas :)

5

Dla mnie to tylko dodatek nie interesuja mnie rekordy tylko przyszłość zespołu czemu mają grać 30 paro latkowie gdy liga jest wygrana ? Czas chyba zacząć stawiać na młodzież bo lepszej okazji narazie nie ma

2

ja już bym wolał zobaczyć Alene i Arnaiza w meczach do końca sezonu niż kończyć go bez porażki

0

Kurde szkoda że Malaga I Las Palmas tak spierniczyły sprawe było tak blisko do spadku Espanyolu :/

6

z tym Bayernem to troche fake bo dla nich cała Bundesliga to szkółka :)

0

no drużyna walcząca o utrzymanie i prawdopodobnie spadnie

0

no zwykly p20 :)

2

1 mecz trzeba wygrać chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?