Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
30 meczów 19 bramek 9 asyst w lidze, a ogółem to 45 meczy i 27 bramek oraz 13 asyst z tak defensywną piłką jaką gra Simeone to liczy ma świetne :)
5
Coraz bardziej żyje w przekonaniu że życie to niezła S**** z cłym szacunkiem ale żeby sportowiec zarabiał tak chore kwoty to jednak jest gruba przesada
0
a ja troche nie rozumiem bo my raczej nie jesteśmy klubem który nie stwarza problemów i myślę że teraz to więcej się płaci za młodych perspektywicznych zawodników to myślę że w młodych kadrach klauzula w przypaku zwykłych piłkarzy powinna wynieść conajmniej 20mln euro bo jak ktoś jest słaby to i tak go sprzedadzą za mniej a tak to się przynajmniej obronisz albo chociaż zarobisz bo co to jest dla City czy PSG te 3 czy 6 mln euro :)
0
Podpinam się do biegnia tylko że ja ze Szczecina :D
23
Ciekawy mecz,Arka-Legia wybierz 1
0
Cou/Arnaiz(jeśli trener pomyśli i go wprowadzi) od biedy Dembele
0
Dobra dobra dla mnie niedopuszczalne jest by klub taki jak Barcelona przegrał w takim stylu 2 meczu z Romą i jest to tylko i wyłącznie wina trenera a składu nie miał słabego bo wszyscy byli w bardzo dobrej formie :)
1
Tak samo jak w tym ?
Z Ernesto raczej wątpie na wygranie LM no chyba że Messi będzie do finału na upartego szarpał całą drużyne
11
Trudny temat ale moim zdaniem już za późno żeby był z niego grajek na miane Barcelony za rok już 25 lat a on nic w świecie piłki nie pokazał wystarczy spojrzeć gdzie w jego wieku byli DeBruyne,Veratti,Eriksen i kim byli w swoich zespołach zawodnik dla klubów pokroju Sevilli ale na Barcelone myśle że już za późno.
1
Niby legenda polskiej piłki ale totalny buc i idiota i pomyśleć że tacy ludzie znajdują się na najwyższych stanowiskach w naszym kraju :/
2
O czym ty mówisz moze gdyby Ernesto nie rotował jak idiota to byśmy mogli mówić np o dobrym Denisie czy nawet o grze w finale LM tymczasem gramy jakieś 4:4:2 gdzie Dembele(120mln) większość czasu siedzi na ławie.
Mu potrzeba minut zamiast piłkarzy jak Denis ten wpuszcza starego Inieste gdy mecz jest wygrany to nie jest trener na Barcelone>
No tak jest Dublet to to wszystkim zamydliło oczy ciekaw jestem czy gdyby Real nie sfrajerzył tak początku sezonu i miał d nas 3 czy 6 pkt starty to też byłby taki hura optymizm
0
i tak juz nie gram w fife ta gra to straszny syf
0
A czemu Dignie za 20 mln ja bym za niego minimum 30 brał z tymi cenami na rynku myślę że nawet spokojnie za 35 by poszedł jest dosyć solidnym obrońcą :)
9
Najlepsza liga świata tu szansę na tytuł ma każda ekipa a szanse w każdym meczu wynoszą 50/50
0
Gomes oczywiście oczędzany na El Klasyko o cracka trzeba dbać przed takimi spotkaniami :D
1
GS vs ktoś z pary Cle/Pac stawiałbym na GS
26
Ivan do Ernesto :
I: trenerze gram już cały sezon może odpoczne ?
E: Nice try Ivan
0
Do graczy FM(2017) polecacie jakiegoś stopera który byłby w stanie szybko wskoczyć do zespołu by być solidnym graczem na LM budżet 40mln euro ?
0
to wiadomo że turas będzie sędziował pod Real bo Niemców nie lubią :P
0
W ofensywie za dużo nie robił w defensywie w sumie też jak dla mnie najsłabszy na boisku :P
1
Ostatnio troche patrzyłem na inne ligi i jestem w wielkim szoku w Bundeslidze gra teraz tyle młodych talentów że ich reprezentacja w przyszłości może mieć naprawdę niesamowitych graczy "kai havertz,Henrichs,Tah" a to tylku kilku z nich niby to nasi sąsiedzi a poziom szkolenia młodzieży w porównaniu do nasze to jakaś przepaść dobrze jest u nas chociażby taki Lech bo bez tego to byłby jakiś dramat
0
To zależy czy masz zbudowane mięśnie czy nie ale 1200 kcal raczej nie zbuduje ci 6paka
0
Ja osobiście uważam że Benzema jest typem napastnika który ma ściągać uwagę obrońców wiadomo kto w Realu ładuje bramki i od tego nie jest Karim i póki w Realu gra Ronaldo to wątpie by pojawiła się 9tka która będzie często pakować piłke do siarki
1
Moim zdaniem drużyna z Monachium wygra 2 mecz a nawet i LM a to wszystko dzięki Juppowi praktycznie zawsze gdy ich prowadzi to nie ma na nich mocnych
0
nie no 22 pkt przewagi to mistrzostwo sobie już zapewnili ze 4 mecze temu :)
0
Dla mnie nie głupi pomysł jeśli siedziałby na ławce a Semedo by sie ogrywał wtedy Roberto do pomocy a potem można powoli myśleć o kimś z BarcyB
5
Biografie piłkarzy,ludzi muzyki ogólnie tym czym się interesujesz :P
2
Dla posiadaczy ps+ a to zależy bo niby monotomna a jednak jak napi*** przeciwników to przyemna :3
0
nie no serio mówie żeby zamiast nich grał
1
tak kurła w 1 składzie zamiast takiego Gomesa albo Denisa