2

Ja w kinie byłem xD ale z torrentów pewno dasz rade

0

Tak dla mnie świetny film :P

1

i bardzo dobrzę Automat>Sprzęgło zawsze no chyba że do szybkiej jazdy to wiadomo co :P

0

myślisz że ludzi będzie interesowała jakaś naklejka :D

0

lepiej na starych bo jak będziesz musiał jeździć 40 km/h po mieścue to a)zostaniesz obtrąbiony b) po wprawie będziesz dostawał szału

0

I nidy nie przejmuj się tym jak nie zdasz i sie nie zniechęcaj bo np ja tak jak ty byłem totalnie zielony a zdałem za 1 a kolega który "urodził" się w aucie i przyjeżdzał pod szkołe przed zdaniem prawka za 3 czy 4 na egzaminie wymagają od ciebie durnych rzeczy i praktycznie perfekcyjnej jazdy i tak naprawdę nie wiesz np kiedy dobrze wskoczyć na rondo bo 1 egzaminator powie że wymusiłeś a 2gi że nie więc to różnie bywa

0

BTW ja mam dla ciebie dobry patent bo zawsze w domu ruszam z ręcznego po prostu "jedź" i jak będziesz czuł że samchód jakby "jedzie" ale stoi bo hamulec go blokuje to dobiero wtedy go spuść i sobie poradzisz :) A co do egzaminu to nie martw się stresem bo on jest potrzebny ja byłem taki jak ty a pokochałem jazdę ale na egzaminie miałem samochód z system Start/Stop a że nigdy z czymś takim nie miałem doczynienia to nie umiałem ruszać z tym system a i tak egzamin zdałem bo bo 2/3 próbach już go ogarnołem :P

0

Gdy szedłem do pewnej pracy to kazali mi pojeździć Lką i dużo rózni się od zwykłego samochodu po pierwsze w 99% przypadków ma wyrobione sprzęgło i hamulce są strasznie mocne po 3 latach prawka nie byłem w stanie opanować Lki bo hamowałem dużo wcześniej gdyż leciutkie naciskanie hamulca to było praktycznie natychmiastowe zatrzymanie pojazdu

0

Ja się nie zgodzę z dietą ona może pomóc ale figure da się i bez niej wyrobić na spokojnie oczywiście nie mówie o sytuacjach gdzie ktos cały czs wpier schabowe i fast foody :P

0

A tam nie znacie się :

0

zależy na czym ci zależy jak chcesz tylko zrzucić wagę to polecam cos w stylu ubrać się w gruby dres najlepiej ciepły i rowerek/bieganie/skakanka aż zaczniesz się pocić i szybko zrzucisz wagę :P

1

Breaking News : [Komisja Europejska ma zamiar wprowadzić do wszystkich szkół na terenie Unii obowiązek nauczania cyfr ARABSKICH !!!]

0

z całym szacunkiem do Gigie ale widać że lata nie te tu powinien grać wojtek i myślę że inaczej by to wszystko wyglądało :)

0

Niech ktoś zrobi wersje z Buffonem co krzczy Capitan i na żaglu czarnego statku jest Ronaldo proszę :D

1

Za każdym razem gdy chcesz iść zagrać w totka obejrzyj sobie to zawsze pomaga

:D

1

I co hejterzy mówiłem że będzie minimum 3-0 pozdrawiam @halfnolife i @Pawlak1995 po numery totka zapraszam jutro :D

1

nwm czemu porównuje sie dybałe do Messiego bo jedyne co mają wspólne to narodowość przecież go w takich meczach jak dziś po prostu nie ma :)

1

No i co hejterzy jak mówiłem że będzie conajmniej 3-0 to nie wierzyliście :D

0

Wiesz zawsze można tylko szanse raczej małe :D

18

Spokojnie przyjdzie finał/półfinał i Luis zrobi to co umie najlepiej czyli strzeli gola z niemożliwego kąta pietą tyłem do 2 rywali ale przed tem zmarnuje setke :p

0

przecież CR7 i Messi mają w stosunku do siebie przyjacielskie podejście nawet syn CRA jest wielkim fanem Messiego obaj są genialni dla mnie taki Salah z założenia jest jeszcze gorszy bo ręki żydowi nie poda a skonczy się zachwycanie nad nim jak pójdzie do Realu,cóż można wielie pisać o chłopakach ale oboje są geniuszami jedyne w czym mógł bym się przyczepić do Ronaldo to dzieci od surogatki a tak to bardzo lubie CR7 i jestem szcześliwy że mogę oglądać rywalizacje tych 2 piłkarzy

1

To bez dwóch zdań slimka ja mam pro ale ja lubie jak chociaż 1 pixel jest ostrzejszy takie zboczenie :P

1

Zależy w co chcesz grać jak będzie głównie do fify to bierz slimke a jak zamierzac grać w god of war wiedzmuny etc to bierz pro :D

0

Coś czuje po kościach że Real dzisiaj to conajmniej 3 bramki Juve załaduje jak patrze na gre Juve to nie zachwycają pozatym Ronaldo w LM zawsze staje sie bestią myślę że element psychiczny też jest na korzyść Realu bo wygrali z nimi ostatnio finał jeśli Juve chce wygrać to musi ostrzej grać w ataku a z tym ostatnio mają problemy :x

8

no co w końcu "its not football its LaLiga xD"

4

Nigdy nie zrozumiem tej dyscypliny sportu :D

0

no super oglądać "bohaterskich" hamerykanów jak polecieli zabijać za rope i wprowadzać demokracje i biedakom zestrzelili helikopter ;/

3

Jak cię kręci taki humor co w poprzenich cześciach to jedź dla mnie to strasznie chłamowe filmy to nie polecam i odradzam ale co kto lubi :)

0

jak mówi stare chińskie przysłowie "ofensywą wygrwa się mecze obroną turnieje :)"

0

Może Leo powinnien zagrać dla La Roja bo z Argentny bata nie ukręcisz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?