Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a o koniu nie mówiło się wtedy tak samo :) ?
0
będzie :) Był Johan,Koniu po popchle też ktoś przyjdzie :D
0
serio jezu a chciałem kupywać tą grę
3
"Przeszkody nie powinny cię powstrzymywać. Jeśli znajdziesz ścianę, nie poddawaj się. Dowiedz się, jak się na nią wspiąć.
1
Arthur jest 6 :)
3
35 mln to niska ?
1
Powinnien być częściej brany na ławke zamiast Denisa i Gomesa :D
2
Wy też tak macie że zastanwiacie się czemu Cou jest najlepszym kumplem Neymara ?
Cou: ciepły,rodzinny,miły takie przeciwieństwo brazylijczyka w piłce
Neymar: Gwiazda, woli imprezy niż rodzinne, hazardzista typowy brazol
Są jak woda i ogień a jednak dobrzy przyjaciele :P
2
rozumiem że można się pomylić +/- tak 500mln ale o 6 mld to kto to liczył O.O ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
polecam alieexpress :D
0
ale obronę dziurawą jak szwajcarski ser :D
2
Arthur przyjdzie jak sprzedamy Rafinhie :)
0
w chinach jest 50% podatku od transferu więc tak jakby kosztują 100 reszta kasy jest pod stołem :P
0
za 100mln + kasa pod stołem :P
tak btw Barcelona nie mogła o nich powalczyć bo oni odeszli dlatego że chiński inwestor sprzedał udziały w Atleti czym właśnie są spowodowane te transfery :)
2
Niech kupują Suarez wiecznie młody nie będzie nadal jest luka po Xavim więc ...
2
A czy Bartek nie zdementował kupna Antoniego mówiąc że tera skupimy się na wychowaniu ?
Po 2 czy nie powinniśmy mieć klubu do którego wysyłalibyśmy wychowanków coś takiego jak City do Girony myślę że najlepszym wyborem byłaby jakaś ekipa z Francji ?
0
Jak to nie masz czasu na jedzenie :D ?
0
Neuroshima Hex by ci chyba podpasowała
3
Argertyński Rumcajs :D
0
Mój kuzyn mieszka w Londynie i jest szefem w Amazonie tworzymy największą grupę bo jest masa miejsc polonijnych jeszcze po wojnie jako grupa narodowa jesteśmy najwięksi potem są Hindusi , Murzyni i dopiero potem araby czy jak ty pewno wolisz mówić cipaci jedak to my gwałcimy najczęściej choć może to do twojej mały głowy nie docierać bo myslisz że polak to święty :)
0
Schalke Leverkusen gra strasznie nierówno :D
0
ale ty wiesz że w Londynie najwięcej gwałcą polacy i jesteśmy tam największą grupą nardową a ci imigranci nawet nie są w pierwszej 3 ?
0
Gdzie ja żyje dokąd ten kraj zmierza ?
0
Wiecie tak sobie myślę że Pele i Maradona byli gwiazdami w swoich czasach ale w obecnej piłce byli by jednymi z wielu i myślę że Messi,Neymary czy CR7 są od nich o wiele lepsi gdyż w piłce zmieniło się wiele gracze są szybsi mądrzejsi i taktyki stosowane przez trenerów są o wiele bardziej skomplikowane niż kiedyś już nie wspominając o tym jak zmienili się bramkarze :)
A wy jak myślicie czy Maradona albo Pele dali by radę w obecnych czasach ?
0
Wie ktoś co to za nutka bo shazam mi milczy ?
0
o Pique bym się nie martwił Verma go godnie zastępuje a do rotacji jest Mina także luzy rajtuzy :P
0
porównywanie takich piłkarzy jak Hazard,Willian,Kante do akademi MC :D
1
Prawda to że Messiemu zmarł dzisiaj dziadek ?
0
może kieruje się tym zeby Rafinhia nie dostał kolejnej kontuzji ja ogladałem mecze nerazzurrich i często rywale koszą go lepiej niż trawnik pod domem więc lepiej dmuchać na zimne :)