0

a o koniu nie mówiło się wtedy tak samo :) ?

0

będzie :) Był Johan,Koniu po popchle też ktoś przyjdzie :D

0

serio jezu a chciałem kupywać tą grę

3


"Przeszkody nie powinny cię powstrzymywać. Jeśli znajdziesz ścianę, nie poddawaj się. Dowiedz się, jak się na nią wspiąć.

1

Arthur jest 6 :)

3

35 mln to niska ?

1

Powinnien być częściej brany na ławke zamiast Denisa i Gomesa :D

2

Wy też tak macie że zastanwiacie się czemu Cou jest najlepszym kumplem Neymara ?

Cou: ciepły,rodzinny,miły takie przeciwieństwo brazylijczyka w piłce

Neymar: Gwiazda, woli imprezy niż rodzinne, hazardzista typowy brazol

Są jak woda i ogień a jednak dobrzy przyjaciele :P

2

rozumiem że można się pomylić +/- tak 500mln ale o 6 mld to kto to liczył O.O ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

polecam alieexpress :D

0

ale obronę dziurawą jak szwajcarski ser :D

2

Arthur przyjdzie jak sprzedamy Rafinhie :)

0

w chinach jest 50% podatku od transferu więc tak jakby kosztują 100 reszta kasy jest pod stołem :P

0

za 100mln + kasa pod stołem :P

tak btw Barcelona nie mogła o nich powalczyć bo oni odeszli dlatego że chiński inwestor sprzedał udziały w Atleti czym właśnie są spowodowane te transfery :)

2

Niech kupują Suarez wiecznie młody nie będzie nadal jest luka po Xavim więc ...

2

A czy Bartek nie zdementował kupna Antoniego mówiąc że tera skupimy się na wychowaniu ?



Po 2 czy nie powinniśmy mieć klubu do którego wysyłalibyśmy wychowanków coś takiego jak City do Girony myślę że najlepszym wyborem byłaby jakaś ekipa z Francji ?

0

Jak to nie masz czasu na jedzenie :D ?

0

Neuroshima Hex by ci chyba podpasowała

3

Argertyński Rumcajs :D

0

Mój kuzyn mieszka w Londynie i jest szefem w Amazonie tworzymy największą grupę bo jest masa miejsc polonijnych jeszcze po wojnie jako grupa narodowa jesteśmy najwięksi potem są Hindusi , Murzyni i dopiero potem araby czy jak ty pewno wolisz mówić cipaci jedak to my gwałcimy najczęściej choć może to do twojej mały głowy nie docierać bo myslisz że polak to święty :)

0

Schalke Leverkusen gra strasznie nierówno :D

0

ale ty wiesz że w Londynie najwięcej gwałcą polacy i jesteśmy tam największą grupą nardową a ci imigranci nawet nie są w pierwszej 3 ?

0

Gdzie ja żyje dokąd ten kraj zmierza ?

0

Wiecie tak sobie myślę że Pele i Maradona byli gwiazdami w swoich czasach ale w obecnej piłce byli by jednymi z wielu i myślę że Messi,Neymary czy CR7 są od nich o wiele lepsi gdyż w piłce zmieniło się wiele gracze są szybsi mądrzejsi i taktyki stosowane przez trenerów są o wiele bardziej skomplikowane niż kiedyś już nie wspominając o tym jak zmienili się bramkarze :)

A wy jak myślicie czy Maradona albo Pele dali by radę w obecnych czasach ?

0

Wie ktoś co to za nutka bo shazam mi milczy ?



0

o Pique bym się nie martwił Verma go godnie zastępuje a do rotacji jest Mina także luzy rajtuzy :P

0

porównywanie takich piłkarzy jak Hazard,Willian,Kante do akademi MC :D

1

Prawda to że Messiemu zmarł dzisiaj dziadek ?

0

może kieruje się tym zeby Rafinhia nie dostał kolejnej kontuzji ja ogladałem mecze nerazzurrich i często rywale koszą go lepiej niż trawnik pod domem więc lepiej dmuchać na zimne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?