Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_%C5%9Bwiata_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej
powiedz mi kiedy ktoś z grona faworytów nie wygrał ?
0
ja nigdy nie rozumiem czemu w tej reprezntacji gra Igła to w sumie taki Benzema Argentyny nikt go nie lubi spierdzieli ci każdą akcje w obronie też nie popracuje a mimo to siedzi i gra w 1 składzie mimo że są tam jeszcze Icardi i Aguero
3
Oj coś czuje że Argentyna szybko pożegna się z Mundialem :D
0
Ja już mam trochę nie wiem jak to powiedzieć ale "dość" naszej reprezentacji bo we wszystkich mediach i w Polsce są traktowani jak półbogowie którzy wygrali ostatnio każdy możliwy turniej a co do Euro to zawsze miałem inne odczucia bo poza remisem z Niemcami to w sumie nie pokonaliśmy nikogo silnego choć zawsze jestem z reprą do końca to mnie po prostu denerwuje to pompowanie Balonika jeszcze żeby to rzeczywiścei można było o nas mówić jak o czarnym koniu zawodów ale zawsze jak oglądam naszą repre a potem naszą Barce to mam wrażenie że Polska to jest w rozwoju piłkarskim 20 lat za wiadomo kim :/
0
Nie wciskaj kitu Mundial to nie jest Euro tam zawsze wygrywa reprezentacja z topu popatrz sobie na finalistów każdego z finałów i wymień 1 przypadkową w tamtym czasie reprezentację ba nawet w miejscach od 1 do 4 są tylko 3 niespodzianki i jest to (Korea,Bułgaria i Turcja)
0
No tak pewno powiedział przed meczem "dobra panowie to strzelacie do końca 1 połowy 2 brameczki potem gracie padake i dajiecie sobie 2 strzelić a na koniec ładujemy jedną i wygrywamy" no tak było nie zmyślam
0
0
Verma zagrał w 16 spotkaniach więc spokojnie ŚO to nie jest pozycja gdzie rotujesz tak często bo ta pozycja ma być jak najbardziej stabilna :)
0
Verma i Mina godnie go zastąpią :)
8
A w Juve to niby nie jest toną drewna ? xD obejrzyj se czasem mecz Juve przecież to zasnąć idzie :D
0
Oglądając Brazylie z Niemcami bardzo podoba mi się Goretzka szkoda że go nie wyciągneliśmy zamiast Arthura :/
0
ty to mnie załamujesz Bomber :/
3
wiesz nie na każdy temat należy mieć własną opinie :)
0
Bomber bez obrazy ale gadasz głupoty dla mnie np temat zwierząt hodowanych po to by je zabić i zjeść jest bardzo ciężki bo mimo że osobiście lubie mięso i trudno by mi było obejść się bez niego to nie uważam że fair jest hodowanie zwierząt "w klatce 1x1m" co innego jak np zwierze żyje "szczęśliwie" w sensie ma wolny wybieg i nikt nie faszereuje go toną hormonów i chemi bo $$ się musi zgadzać
40
Kurde szkoda mi że prawdopodobnie wymarł kolejny gatunek zwierzęcia chodzi o białego nosorożca północnego myślistwo w Afryce to gruba przesada żeby zabijać w XXIw. dla rogów,kłów czy głowy innych zwierząt które nie są szkodnikami to trzeba mieć coś z głową :/
1
czy ja wiem Disneya nie wyobrażam sobie po Angielsku z wyjątkiem Vaiany :P
0
ja nie stawiałem ale na giblaltar na fortunie było x25 :P
23
W końcu ktoś musi zepsuć ci kupon :p
0
A ja polece Persone 5 :D
4
Ja osobiście najbardziej chciałbym żeby był to klub z ligi Holenderskiej to tam zazwyczaj grają młode talenty i słyną ze wspaniałych trenerów oraz szkółki piłkarskiej i cóż przyznam że Bartomeu jak narazie zamyka nam usta bo klub coraz bardziej się rozwija nawet koszykarze ostatnio grają jakby lepiej tylko martwi mnie kwestia wydatków bo jak ma przyjśc Antek to znowu 100mln trzeba wyłożyć na stół :/
4
tego Ramosa 90+ to ja dawno nie widziałem więc nie wiem czy taki pewny :D
3
Bierz tą którzy mają twoi znajomi a jeśli żaden nie ma to kup ps4 :)
94
Ale bym se obejrzał taką Seville z Barceloną zamiast tych reprezentacji :/
1
Kurła to polaki to jednak złodzieje :D
0
ale elektryczną czy zwykłą ?
0
wyobraź sobie teraz reprezentacje bez lewego my byśmy się na MŚ nie dostali :P
0
Powiem krótko Alena
1
a dla mnie to takie bezsensowe pitolenie Fify bo Munir to zły ale żeby 3/4 reprezentacji Anglii czy Francji to byli czarni z afryki to już nie widzę żadnego problemu :/
0
Saturn tak w listopadzie :p
0
myślę że nie ja swoją Pro z GT kupywałem za 1400 zł :/