Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajne i z humorem :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
DC ma większy potencjał niż Marvel ale moim zdaniem to powinni inwestować w Seriale bo mają za ciekawe postacie by zmieścić to i przedstawić w 2h filmu ;P
0
Dembele to już 2x tak robił strasznie nieodpowiedzialny może Suarez go ogarnie :D
3
czy ja wiem czy był do końca zły co by nie mówić o Neyu to widać że jest lekkoduchem i trochę dzieciakiem i widać jak bardzo był przytłoczony wszystkimi tymi sprawami nam może wydawać się to łatwe ale widać było jak facet to przeżywał chodzi np o spine z Semedo podczas treningu czy płacz podczas konferencji w PSG i do tego wiadomo jaki jest jego ojciec z którym niestety Ney jest niesamowicie zwiazany do tego u nas Ney nigdy nie zostałby by numerem 1 ja nigdy nie bedę miał mu za złe że odszedł dał nam wiele dobrego i jestem mu za to wdzięczny i są ludzie którzy odchodzili w gorszym stylu ze swoich klubów :)
3
a niektórzy powiedzą że i tak Neymar jest zły po poszedł do PSG ... :/
3
polacy umią robic dobre filmy tylko większość pójdzie na hehehe komedie z karolakiem lub film Vegi wystarczy spojrzeć ile perełek ostatnio wychodzi z krajów bałkańskich u nas dobre filmy się nie sprzedają :/
0
Dla mnie najlepsi muzycy to tacy którzy potrafią niesamowicie zmieniać swoją barwę głosu np taki Freddie czy Chester to jak dla mnie Messi i Cr7 w swojej dziedzinie :)
0
spoko będę czekał :)
0
Siemanko gra ktoś tutaj w Fortnite i nie chciałby zagierzyć ? :)
5
i bardzo dobrze o lepszego zawodnika na ławke na pozycje ŚO nie ma :)
1
proszę was Marlon/Mina/Umtiti/Pique/Vermalen na cholere ich więcej ...
0
nie zauważyłem że byśmy ją stracili Bilbao grało straszne gó... w obu połowach tu widać jak ważny był dla nich Valverde który jak widać jest wybitnym trenerem ale zmiany które przeprowadza są dla mnie niezrozumiałe w przypadkach takich jak dziś
18
Czemu tutaj wszyscy krytykują ludzi którzy wygłaszają własne zdanie na temat zmian Valverde?
Mi się bardzo nie podobają zmiany które nasz trener przeprowadza w wygranym meczu wpuszcza starego Inieste który w tym meczu był totalnie zbędny zamias dać szansę naszemu najlepszemu zawodnikowi z Barcy B czy nawet Gomesowi.
Niektórzy chyba zapominają że niektórzy ludzie właśnie za to pokochali ten klub że stawiał na wychowanków wykształcił Inieste,Xaviego czy Busiego i wielu innych świetnych piłkarzy a potem wszyscy dostają ogromnego bólu D*** jak odchodzi od nas np taki Grimaldo czy inni młodzi piłkarze jak przecież trenerzy wgl nie wiedzą o istnieniu szkółki :)
0
W końcu ktoś ławke też musi grzać :/
0
i jest na 4 miejscu w tabeli ...
5
Widzicie waldek czyta LaRamble ktoś pisał "niech jeszcze Vidala wprowadzi" i cyk wchodzi :D
3
troche więcej luzu bez przesady ...
0
pracuje w defensywie to już o czymś świadczy :)
0
No niby powinno śmieszyć ale jak się myśli że tacy ludzie są na ważnych stanowiskach w naszym państwie to ...
1
To niezły trener bilbao jego drużyna gra totalną padake a ten spokojnie spokojnie jak ja bym widział że moi piłkarze tak grają to bym chyba darł się na nich jak trener Eibaru a nie spokojnie spokojnie :'D
1
może bezpiecznik za to odpowiedzialny jest do wymiany ?
0
Tak moim zdaniem to Neya zobaczymy w Realu najprędzej za 2 lata bo po pierwsze musiałby dostać kosmiczną tygodniówkę od Pereza + kasa za transfer też musiałaby być kosmiczna nie wspominając o tym że w Realu gra mało Brazylijczków co Neymarowi po prostu nie podpasowuje :p
0
chociaż w tym przypadku to raczej biznes sklep Lechi otworzony w Indonezji i duże zainteresowanie w mediach społecznościowych przez Indonezyjczyków o czymś świadczy :P
1
Od dzisiaj kibicuje Lechi Gdańsk partyzantka Indonezyjska i ich Memawka + translator to najlepsze co mogło się przytrafić tej ogórkowej lidze
teksty typu:
"Are you stupid?? This is (Egy) The next Leo Messi and Salah From asia (Indonesia)"
czy rysowanie *** na logu Lecha to majstersztyk
Mówcie se co chcecie ale na pewno wywołuje to szum wokół tego klubu biznes jest biznes :P
0
a gdyby tak 4-3-3 ?
Ter Stegen
SR-Umtiti(po przerwie Mina)-Pique-Dignie
Paulinhio jako śpd Cou-Gomes
Dembele-Paco-Messi
0
na mecz się raczej nie dostaniesz chyba że wyjazdowy :)
1
Taki Indonezyjski Lewandowski lub swego czasu taki Bojan/Halilovic dla nas :P
21
Trochę się nie zgadzam z opisem A.Gomesa:
cóż moim zdaniem zapomniało się że od jego pressingu zaczeła się 3 bramka + przy niej odciągnoł uwagę jednego z obrońców chyba Rudigera co ułatwiło strzelenie bramki Messiemu i moim zdaniem powinnien mieć ocene wyzej taką jaką wystawili mu użytkownicy
"Wprowadzony w celu zamknięcia lewej flanki, co wyszło mu dość skutecznie. Poza tym jednak nie dał żadnej wartości dodanej. Zero konkretów w defensywie, zero ciekawych rozegrań z przodu i łatwa strata w 86. minucie. Jedynym plusem jest 100% celność podań. Przeciętnie."
7
Ja tam jestem bardziej zażenowany poziomem TVP ostatnio oglądałem "cały dzień" naszą publiczną telewizje i jestem przekonany że poziomem propgandy i syfu który w niej puszczają dorównuje tej w Korei Północnej :/