0

no przyszedł Demble ale no przecież wiesz ławka sama się nie wygrzeje

1

Ja mam z Gervinhio ale nie sprzedam bo to mój ulubiony klub z Serie A :D

0

A ja się przyznam że po zobaczeniu wyjściowej 11 zakładałem taki scenariuszbo bez ofensywy nie dało się wygrać tego meczu.

Dembele pokazał ile może dać w meczu z Chelsea pffffff na ławe no bo po co chłopaka przemęczać musi być gotowy na drużyny z dołu tabeli Laliga

0

tylko ile można grać w każdym meczu na 100% ?

11

I skończcie pisać dumni po zwycięstwie wierni po porażce bo wiecie co ja wam coś powiem może nie kibicuje temu klubowi od 40 i nie pamiętam Barcelony Cruyffa ale jest mi za ten klub po prostu wstyd i po prostu mega kur** przykro.



Nie chodzi mi o dzisiejszy wynik bo dla mnie mogli przegrać i to nawet z 10 do 0 ale wnerwia mnie zatrudnianie na stanowisko trenera BARCELONY kacapów którzy ostatnio ją treneowali chodzi mi o Valdka i L.E mimo że ten zdobył tryplet ale to nie jest ten klub który tak kocham i któremu tak kibicuje.



Jest tu ostatnio jakaś dziwna moda na nie krytykowanie decyzji trenera bo przecież w lidzę bez przegranego meczu bo my jako kibice to się nie znamy i praktycznie nie można się wypowiadać bo zaraz zlecą się tacy jak Robson czy BInfo co trenera bronią bo są wyniki.



Nie wiem jak można być tak krótko wzrocznym że ten klub to ostatnio porażka i nie chodzi mi o wyniki tylko o podejście do piłkarzy kupujemy Dembele,Cou,Gomesów,Vidalów,Miny... za tyle $$ że chyba cała La Rambla przez całe życie tyle nie zarobi po to by siedzieli na ławce nosz kur mać niektórzy to mam wrażenie że mimo że nie są wychowankami to i tak mają ten klub w sercu Gomesowi można zarzucić słabą grę ale czy on powiedział że sie poddaje nie zawsze podkreślał że chce dać swoim kolegom jak najwięcej , Paco złego słowa na trenera nie mówi mimo że ci plują mu w twarz bo Suarez może sobie przestać cały mecz a i tak nikt go nie posadzi na ławie, żeby Rakiecie połamać nogi to przy wyniku 4-0 taki Denis wejdzie może przy dobrych wiatrach w 85 min



Szkółka to już wgl jakaś abstrakcja co chwila najmłodsi z Juvenilu A itd odnoszą duże sukcesy a potem gdy dostają się do Barcy B to grają bo trzeba grać o utrzymanie i potem się o nich zapomina.



Szczerze wole w następnym sezonie 6 miejsce pozbycie się niepotrzebnych grajków szczególnie Iniesty bo z całym szacunkiem jest już za stary "kocham" go ale nam już nie pomże a tylko blokuje miejsce młodzikom, zmiane trenera postawienie na szkółke i zbudowanie Barcy i przedewszystkim DRUŻYNY która kiedys pięknie grała,zachwycła i była po prostu Barceloną której zdecydowałem się kibicować bo była po prostu rodziną :)

0

o ch*** 3-0 to trzeba już zmieniać żeby nie było przypału xD

2

Tak jak pisałem po meczu z Leganes że w końcu wyjdzie zmęcznie w meczach Barcelony i się nie pomyliłem bo "Kluczowi" zawodnicy są zajechani do granic możliwości oczywiście i tak zostałem zjechay po przecież jest przewaga w lidze i w Valverde potrafi wygrać z takim Leganes taka jest prawda że dupe Ernesto ratował Messi często w najważniejszych momentach wygrywał i remisował nam mecze ale oczywiście najlepiej kupić Dembele za 140 mln i sadzać go na ławce osobiście co do taktyki na mecz z Romą jest głupia tak jak Valverde co z tego że jest 4-1 jak wiadomo że Roma zagra wszystko do przodu to trzeba strzelić bramke i zabić mecz ale widać trener jednego z naj klubów na świecie tego nie pojmuje ale najlepiej w każdym meczu ligowym grać mecze Once de Gala i cieszyć się bo są wygrane z ogórkami

0

a w czyją mają rzucać ? z Leganes gra Once de Gala mimo że niedługo jest właśnie obecny mecz z Romą zamiast dać odpocząć kluczowym zawodnikom to on zajeżdża drużyne a w meczu w którym należało przyatakować na ławce siedzi Dembele a w jego miejsce gra Roberto jak już chciał grać defensywnie to zamiast Iniesty albo Roberto powinnien grać Paulinhio albo Gomes

0

No co ty ostatnio zostałem zjechany przez wielkich "znawców" że będzie zmęczony na mecz z Romą bo grał w meczu z Leganes więc Roberto nie ma prawa być zmęczony spokojnie

0

zniszczył pressing xD ?????????

20

Suarez ocena 6 za mecz mój boże ...

0

And his name is DONALD TRUMP

2

Estońska liga co może pójść nie tak ?

0

i co z tego ze 3:1 za kadencji Enriqe też walczyliśmy do momentu spotkania z Juve o potrójną koronę gdyby Real nie sfrajerzył początku sezonu to sytuacja obecnie była by nadal trudna a właśnie w spotkaniu z Juve wyszło jak taki np Roberto był zajechany bo Luis miał focha na Vidala

0

Nie no oczywiście mamy twardo chwalić trenera bo bronią go wyniki super że Suarez dzisiaj marnował setke za setką a mimo to nadal biegał po boisku zamiast Paco który zazwyczaj jak wchodzi to strzela jeszcze bym zrozumiał jakbyśmy grali z Realem ale do jasnej cholery to jest zespół z dołu tabeli kiedy tacy zawodnicyjak Paco,Suaerez,Mina mają grać po co są kupywani jak i tak grzeją ławe ?

0

nie no rzeczywiście a potem będzie pisać wkur*** jak w półfinale dostaniemy baty od Realu/Live bo 3/4 składu jest zajechana gorzej niż Passaty w TDI przez polskich Januszy ale przecież super bo kupujemy zawodników za 30 mln bo to by sobie siedzieli na ławce szkoda strzępić ...

2

spokojnie rozbiega to ( ͡° ʖ̯ ͡°)

36

a gdyby nie Suarez to miałby 7 :D

1

I tak szacunek do Dembele że nie szukał na siłe Suareza tylko chciał podać do lepiej nabiegającego Rakitica :p A teraz to jeszcze szacuneczek za asyste

3

Gdyby nie Suarez to miałby dzisiaj ze 2 asysty + świetnie współpracuje z Semedo a ty mówisz że ci się nie podoba ?

1

Typowy Suarez zawsze zmarnuje 100% a niemożliwego gola to strzeli :P

0

Już nie mogę zedytować wybacz trzeba było napisać odrazu :P

0

Zgadzając się na korzystanie z portali internetowych typu FB sam zgadasz się na ich udostępnienie pozdrawiam

0

Ktoś może na LR kiedyś hodował chilli jest sens je jeszcze siać w tym roku czy poczekać do następnego ?

0

no Paulinhio też powinnien odpocząć :P

0

Nie jestem hackerem i znalazłem cię po IP :P

0

Komentarz usunięty

0

Czy ja wiem OGG Nice nie jest słabym zespołem i mim zdaniem skoro prezentuje tam dobry poziom to czemu nie dać by szansy? To trzeba koljne 40 mln wywalać na De Legita osobiście wole dać szanse Minie/Marlonowi i się przekonać jakie mają umejętnosci bo narazie cena Marlona wzrasta odkąd gra w Nicei

2

poza meczem z Guingampem notuje dobre oceny pozatym jest jeszcze młodym stoperem nie nazywaj go kasztanem bo jak na swój wiek gra b.dobrze :)

0

Kurde ze stoperów mamy Mine,Marlona,Umtitiego,Pique i Vermalena na co nam kolejny ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?