Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mimo wszystko hazard jest poza jego zasięgiem to jednak brazylijska magia dryblingu :)
1
nieznany syn rubika :P
0
Wątpie że KDB odejdzie z City ligę ma w kieszeni w LM są jednymi z faworytów po co odchodzić ?
0
Flash,Lucifer,Rick and Morty :)
0
http://demotywatory.pl/4832441/Praca-w-Polsce-dla-obywateli-Ukrainy-powinna-byc-ustawowo n widze polaki nieźle plusują ( ͠° ͟ʖ ͡°)
1
Argentyna nie dotrze do finału na Mundialu nie ma takiej opcji
3
Nie ma źródła to po pierwsze po drugie na zdjęciach widoczne są góry a Dubaj otacza pustynia dopiero od północy są Góry ale pola golfowe są tam nieopłacalne bo tam turystów nie ma a po trzecie to wstaw zdj z dowolną ładną laską i powiedz że Araby ... i strigeruj 90% polski :v
0
Normalna część życia w Brazyli :)
2
Jak zwykłe lekarskie tylko że ściągasz spodnie na 1s i badają ci wzrok raczej jak nie masz wad wzroku ani "żółtych papierów" to dostaniesz najlepszą kategorię u mnie gościu który czystej sztangi unieść nie umiał dostał najwyższą więc to w sumie takie badanie robione jak większość rzeczy w Polsce czyli po prostu byle jak :D
57
Najlepszy widok na świecie : https://media1.tenor.com/images/0175235e3ff4561f60e2a049e76f8329/tenor.gif?itemid=5695441
1
nie rozumiem co w tym śmiesznego reklama jak reklama ?
0
nie zgodzę się trudniej wykazać się jako gracz Defensywny szukasz przykładu Busi na swojej pozycji to istny geniusz mimo to nie jest wybierany do najlepszych 11 ani choćby ZP zobacz że w takich zestawieniach brylują właśnie gracze ofensywni i to im przypisywana jest chwała i zasługi Cristiano,Neymar,Leo,Mbappe... to o nich jest głośno a nie o obrońcach :)
3
Na chrzest przynajmniej u mnie to się kupuje złoty wisiorek z matką boską ewentalnie jakiś drobiazg dla dziecka się dorzuca pierwsze słyszę zeby na chrzest dawać $$
Edit: możesz też pomyśleć o jakiejś ładnej Bibli w twardej oprawie bądź fajnym różańcu
1
Obiektywnie patrząc to najlepszymi transferami póki co okazują się obrońcy Mina,Dignie i Semedeo bo grają conajmniej dobrze bo narazie ani gra Dembele ani Cou nie zachwyca lekko mówiąc
0
Najlepiej chyba przez aplikację :)
1
"To, że kosztował dużo hajsu, nie znaczy, że mamy mieć wobec niego większe oczekiwania niż w stosunku do reszty." to ja mogę skwitować to [...] spoko to kup np samochód za 2mln który większość czasu spędzi w warsztacie i będzie przyspieszął do 100km/h dłużej niż maluch ale przecież to że kosztował 2mln nie znaczy że musi być lepszy od malucha
1
A wiesz że Vermalen potrafił wskoczyć do 1 składu po dłuższej absencji
0
a Vermalen ile nie grał i jakoś potrafił wskoczyć z marszu do 1 składu ?
0
ja może Albe bym obniżył bo za często szuka Messiego co czasami przy lepiej ustawionych partnerach jest irytujące ale tak to z oceną się zgadzam
0
Nie wiem jak ty ale ja jakbym płacił za piłkarza 142 mln to jednak czegoś bym oczekiwał może i wraca po kontuzji ale moim zdaniem powinien lepiej rozumieć nasze schematy po analizie gry podczas kontzji
0
A moim zdaniem można mieć słuszne pretensje jasne nie przegraliśmy ligi ani nic z tych rzeczy ale na boisku bylła once de gale szczególnie w ofensywie graliśmy podstawowym składem poza środkiem obrony który o dziwo spisał się najlepiej a nie potrafiliśmy stworzyć groźnej sytuacji nikt poza cou nie próbował strzałów z dystansu ani choćby wziąć ciężaru z gry na siebie było widać brak pomysłu i zaangażowania :)
0
Nie chodziło o prowokację tylko o moje zdanie dla mnie wywalnie na piłkarza 100 mln to już jest gruba przesada a nie oszukujmy sie Cou ani Dembele nie grają jak cracki za które zapłacono takie pieniądze jasne od czasu do czasu przyda się duży transfer ale moim zdaniem przewalenie pieniędzy na tych 2 piłkarzy było grubą przesadą :)
0
160+147=307 mln wliczając zmienne no nie wiem gdzie ty tu widzisz 225 zwłaszcza że zmienne są łatwe do spełnienia :)
1
Dembele i Couthinhio to na pewno nie są transfery za 300 mln :)
0
Mina/Marlon/Pique/Umtiti/Vermalen + zawodnicy z BarcyB raczej nie prędko kolejny ŚO nie jest potrzebny przydałby się stary PO taki 30 letni na 2 sezony który mógłby rotowć z Semedo co pozwoli przesunąć Roberto do pomocy i wtedy kadra jest kompletna usunąć pachołków pokroju Gomes/Denis/Vidal w ich miejsce Arthur/Alena i Arnaiz i kadra kompletna :)
0
Zabierz ją na coś typu wspinaczka górska (na ściance) i gdy już będzie na samej górze puść jej np balonika z wiadomością :P
1
zastanów się skąd masz ciuchy/garnki etc to wiesz skąd mają :D
0
Spokojnie ze skokami będzie jak z karnym Błaszczykowskiego powtórzą za 4 lata :)
1
to wszysko przez unię i lewice :v
0
Leo ogólnie nie lubi grać z "nowymi" bo np Dignie też poda raz na ruski rok :/