2

Gomes wchodzi wygrywamy proste xD

0

1 to i tak za wysoko :P

0

Vidal zostań sprzedajcie Denisa błagam :D

2

No tak średnio bym powiedział tak średnio

35

300 euro jezus maria nie za ostro bo ktoś za rzut nożem będzie musiał niedługo zapłacić 500 euro ...

1

pyszny żart przyjacielu :P

2

10:0 dla Espanyolu + wszystkie samobóje YOLO

0

Tak wgl to czemu naszaa rodzima ligo to taki straszny ściek ?

2

a to 10% to główki i gra w powietrzu no i czasami karne :D

0

ty chyba nie oglądałeś ostatniego meczu xD

0

naświetli mi ktoś o co chodzi

24

jak się kiedyś dostanie do 1 składu to bedę go nazywał Tabaluga :P

1

Atletico jest bezradne :D

0

to chyba lojalnośc

0

Leo i mama to jak 2 krobple wody

1

no dobra masz rację że słaby

5

i nawet szefuncio ma więcej goli strzelonych dla Barcelony niż Cr7+Bale i Benzema razem wzięci :x

0

na jakiej stronce obstawiać jak będziesz miał chwile to może kype ts :)

0

Jest ktoś tutaj co obstawiał kiedyś mecze w cs go :P ?

0

a ty myślałeś że gościa po tak długiej kontuzji ktoś se od tak kupi za 40 mln powodzenia :D

0

ja bym ci polecił Mbape albo Antka na atak bo N LaLiga ma takich se tylko Bakambu jak dla mniej est spoko i Gameiro nawet ładnie wykańcza :P

0

ja bym chciał żeby na 100% wyleciał Delefele i Denis z Vidalem to mi w sumie obojętnie czy zostanie czy poleci choć myślę że Lucho go trochę zniszczył i jego przygoda tutaj mogła wyglądać inaczej :/

0

panie skąd na taki skład wziełeś pieniądze :O

0

co muszę zrobić by zawodnicy z lepszych klubów przychodzili do mojego czy nawet żebym kupywał ich taniej bo np załóżmy składam oferte za jakiegoś plebana 8 mln ojro i klub nie akceptuje takiej oferty a od np PSV zaakceptuje oferte rzędu 2 mln ojro :P

0

gra ktoś tutaj w fm2017 lub grał ? :P

0

wygląda legitnie ale się nie znam :P

0

z bitcoinem jest jak ze wszystkim innym na początku mało kto go ma i jest drogi potem będzie miał go każdy i będzie tani :)

0

ja 1x mi się zadarzyło 45 min obejrzeć pogoń ktoś tam co było 1-0 dla pogoni i w 90 min jebneli im bramke na 1-1 po fenomanyln podaniu obronxy do bramkarza :D

0

Ło panie gratulacje :D

1

za co Alves dostał czerwo w meczu z PSG ma ktoś linka ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?