Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gomes wchodzi wygrywamy proste xD
0
1 to i tak za wysoko :P
0
Vidal zostań sprzedajcie Denisa błagam :D
2
No tak średnio bym powiedział tak średnio
35
300 euro jezus maria nie za ostro bo ktoś za rzut nożem będzie musiał niedługo zapłacić 500 euro ...
1
pyszny żart przyjacielu :P
2
10:0 dla Espanyolu + wszystkie samobóje YOLO
0
Tak wgl to czemu naszaa rodzima ligo to taki straszny ściek ?
2
a to 10% to główki i gra w powietrzu no i czasami karne :D
0
ty chyba nie oglądałeś ostatniego meczu xD
0
naświetli mi ktoś o co chodzi
24
jak się kiedyś dostanie do 1 składu to bedę go nazywał Tabaluga :P
1
Atletico jest bezradne :D
0
to chyba lojalnośc
0
Leo i mama to jak 2 krobple wody
1
no dobra masz rację że słaby
5
i nawet szefuncio ma więcej goli strzelonych dla Barcelony niż Cr7+Bale i Benzema razem wzięci :x
0
na jakiej stronce obstawiać jak będziesz miał chwile to może kype ts :)
0
Jest ktoś tutaj co obstawiał kiedyś mecze w cs go :P ?
0
a ty myślałeś że gościa po tak długiej kontuzji ktoś se od tak kupi za 40 mln powodzenia :D
0
ja bym ci polecił Mbape albo Antka na atak bo N LaLiga ma takich se tylko Bakambu jak dla mniej est spoko i Gameiro nawet ładnie wykańcza :P
0
ja bym chciał żeby na 100% wyleciał Delefele i Denis z Vidalem to mi w sumie obojętnie czy zostanie czy poleci choć myślę że Lucho go trochę zniszczył i jego przygoda tutaj mogła wyglądać inaczej :/
0
panie skąd na taki skład wziełeś pieniądze :O
0
co muszę zrobić by zawodnicy z lepszych klubów przychodzili do mojego czy nawet żebym kupywał ich taniej bo np załóżmy składam oferte za jakiegoś plebana 8 mln ojro i klub nie akceptuje takiej oferty a od np PSV zaakceptuje oferte rzędu 2 mln ojro :P
0
gra ktoś tutaj w fm2017 lub grał ? :P
0
wygląda legitnie ale się nie znam :P
0
z bitcoinem jest jak ze wszystkim innym na początku mało kto go ma i jest drogi potem będzie miał go każdy i będzie tani :)
0
ja 1x mi się zadarzyło 45 min obejrzeć pogoń ktoś tam co było 1-0 dla pogoni i w 90 min jebneli im bramke na 1-1 po fenomanyln podaniu obronxy do bramkarza :D
0
Ło panie gratulacje :D
1
za co Alves dostał czerwo w meczu z PSG ma ktoś linka ?