Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mówcie o wengerze co chcecie le trener wybitny :)
0
a Mbappe nie jest kontuzjowany ?
0
Gumny ma świetny potencjał :)
0
Niedługo Betis zagra z Realem może w końcu go dogoni :D
2
ważne jak gra w piłke nie skad pochodzi
1
0
Wiesz podobno zawsze chciał grać z Cristiano a jak przyszło co do czego to wybrał paryż :P
0
tak btw AS pisze że chcą pozyskać Mbappe od PSG a nie przepraszam że dali tyle samo za Mbappe co PSG ale ten poszedł do Paryża :P
1
ja uważam że Dignie to ma nawet potencjał przegonić albę ale koledzy nie chcą z nim grać a na pozycje często wychodzi dobrze :)
0
a ja polecam polski serial Belfer :)
0
Jak nie kupi kluby z ligi Angielskiej potrafią kupywć ogórków z 2 lig niżej po 5-6 mln funtów a ty piszesz że za Deulo nie da się wyciągnąć conajmniej 15 ?
0
Icardi się wypowiada że chce zosta legndą Interu ale kto wie :d
1
T.S,Miranda to obrońcy tu jednak umiejętności przychodzą z wiekiem Adruiz jest przeciętniakiem tak jak z resztą Krychowiak Paulinhio jest typem zawodnika jak Muller grą nie zachwyca ale zawsze jest tam gdzie piłka a Lewy był ważnym elementem Borussi w wieku 24 lat więc nie porównuj do Denisa :P
0
ja pier serio kur znowu za dramo ... Serio nawet Ślepy Głuchy Niemowa lepiej by sprzedawał naszych zawodników
2
chyba takiego młodego Kyliana
0
Dla mnie Skyrim bije każdego wiedźmina przy żadnej grze nie spędziłem tyle czasu ale to zależy od tego jak wczuwasz się w postać
0
oskrzydla tylko mu nie podają :)
3
Brak Gomesa i przegrywamy przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
0
wyzywasz od komuchów kibicujesz jednemu z bardziej lewicowych klubów w historii Brawo TY
1
Kwacha to ty szanuj pozatym duda jest najgorszym prezydentem :x
0
Trzeba go kupić w tym sezonie to nie będziemy mieli problemów z FFP w nastepnym :P
0
ten sezon powinien być jego ostatnim i powinien być czymś w stylu "grającego trenera"
1
ale on chyba jest najlepszy na pozycji Suareza a nie Delefele
2
zapomniałeś że to Monchi on jest jednym z naj DS :D
2
oni serio wyglądają jakby przed nimi stało wielkie Bongo i dobier co z niego skorzystali :D
0
https://www.instagram.com/p/BebSOYFDcfW/?taken-by=yerrymina Kurde ale mają kinole :D
2
ale to dzięki niemu zdobyliśmy 2 bramki :)
0
Ale skoro Antek ma do nas trafić to wątpie że wydadzą 150mln w kolejne okienko mamy Alene niech on się ogrywa
1
Kto waszym zdaniem był MVP z Espanyolem Vidal czy Rakieta bo tak się zastanawiam i w sumie nie wiem ???
4
Ty serio myślisz że szejk puści Neya przed końcem kontraktu ? Niektórzy wierzą w różne bajki nie zabraniam :D