0

mówcie o wengerze co chcecie le trener wybitny :)

0

a Mbappe nie jest kontuzjowany ?

0

Gumny ma świetny potencjał :)

0

Niedługo Betis zagra z Realem może w końcu go dogoni :D

2

ważne jak gra w piłke nie skad pochodzi

1

muszę przyznać że dawno go nie widziałem i przypomniało mi się dlaczego tak go kocham z nim jest jak z Messim że w swoich ruchach ma magię :D

0

Wiesz podobno zawsze chciał grać z Cristiano a jak przyszło co do czego to wybrał paryż :P

0

tak btw AS pisze że chcą pozyskać Mbappe od PSG a nie przepraszam że dali tyle samo za Mbappe co PSG ale ten poszedł do Paryża :P

1

ja uważam że Dignie to ma nawet potencjał przegonić albę ale koledzy nie chcą z nim grać a na pozycje często wychodzi dobrze :)

0

a ja polecam polski serial Belfer :)

0

Jak nie kupi kluby z ligi Angielskiej potrafią kupywć ogórków z 2 lig niżej po 5-6 mln funtów a ty piszesz że za Deulo nie da się wyciągnąć conajmniej 15 ?

0

Icardi się wypowiada że chce zosta legndą Interu ale kto wie :d

1

T.S,Miranda to obrońcy tu jednak umiejętności przychodzą z wiekiem Adruiz jest przeciętniakiem tak jak z resztą Krychowiak Paulinhio jest typem zawodnika jak Muller grą nie zachwyca ale zawsze jest tam gdzie piłka a Lewy był ważnym elementem Borussi w wieku 24 lat więc nie porównuj do Denisa :P

0

ja pier serio kur znowu za dramo ... Serio nawet Ślepy Głuchy Niemowa lepiej by sprzedawał naszych zawodników

2

chyba takiego młodego Kyliana

0

Dla mnie Skyrim bije każdego wiedźmina przy żadnej grze nie spędziłem tyle czasu ale to zależy od tego jak wczuwasz się w postać

0

oskrzydla tylko mu nie podają :)

3

Brak Gomesa i przegrywamy przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

0

wyzywasz od komuchów kibicujesz jednemu z bardziej lewicowych klubów w historii Brawo TY

1

Kwacha to ty szanuj pozatym duda jest najgorszym prezydentem :x

0

Trzeba go kupić w tym sezonie to nie będziemy mieli problemów z FFP w nastepnym :P

0

ten sezon powinien być jego ostatnim i powinien być czymś w stylu "grającego trenera"

1

ale on chyba jest najlepszy na pozycji Suareza a nie Delefele

2

zapomniałeś że to Monchi on jest jednym z naj DS :D

2

oni serio wyglądają jakby przed nimi stało wielkie Bongo i dobier co z niego skorzystali :D

0

2

ale to dzięki niemu zdobyliśmy 2 bramki :)

0

Ale skoro Antek ma do nas trafić to wątpie że wydadzą 150mln w kolejne okienko mamy Alene niech on się ogrywa

1

Kto waszym zdaniem był MVP z Espanyolem Vidal czy Rakieta bo tak się zastanawiam i w sumie nie wiem ???

4

Ty serio myślisz że szejk puści Neya przed końcem kontraktu ? Niektórzy wierzą w różne bajki nie zabraniam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?