Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Recenzja filmu Bright ocena 4,5/10 : Będzie to jeden z gorszych filmów tego roku i nawet taka gwiazda jak Will Smith go nie ratuje w sumie nie wiem od czego zacząć krytykę bo jest mnóstwo rzeczy do których można się przyczepić a więc:
1.Film jest o wiele za długi w stosunku do tego co w nim oglądamy mamy wiele świetnie zapowiądających się wątków po czym twórcy totalnie dają nam plaskacza na ryj w skrócie "mamy opowiadania o wielkiej wojnie i o panu ciemności" z czego na koniec nie dowiadujemy się z tych wątków nic ciekawego ba nie są nawet choć trochę bardziej budowane.
2.Totalnie niewytłumaczalne zachowania naszych bohaterów. Tylko początek filmu pozwala nam przez krótką chwilę poznać 2 naszych protagonistów po czym film wrzuca nas w jakieś szambo i tłumaczy zachowania bohaterów wprost przykładowo po 20 min strzelaniny dowiadujemy się dlaczęgo bohater A postąpił tak a nie inaczej
3.Nawet przez chwilę filmu nie czułem się zżyty z żadnym z bohaterów po części to wina pkt 2 ale przez cały film miałem totalnie wywalone na postacie które w pierwszej lepszej chwili mogłby dla mnie umrzeć.
4.Celowe przedłużanie niektórych scen i głupota niektórych bohaterów
5.Końcówka filmu
15
Widzę że Cules trudno dogodzić w sprawie transferów 1 rok wczesniej "kupujemy samych Vidalów,Denisów itd zamiast kupić dobrych zawodników i mieć spokój" w tym roku natomiast marudzenie że za dużo wydajemy i tak źle i tak nie dobrze :/
2
A moim zdaniem trochę źle się u nas do tego podchodzi moim zdaniem Luisa za sezon czy dwa należy sprzedać kocham gościa ale obecnie realia rynku są takie że takich piłkarzy trzeba sprzedawać póki można zarobić nie jest wychowankiem choć dał klubowi serducho to nie możemy go trzymać aż odejdzie za darmo mimo że dzięki niemu przeżyliśmy tyle wspaniałych chwil :)
2
Właśnie obejrzałem film "Mudbound" polecam serdecznie dla mnie 8-9/10 nie wiem za bardzo jak to opisać film mega smutny i świetnie przedstawiający obraz rasizmu w Ameryce od momentu wojny Secesyjnej do II Wojny Światowej polecam każdemu kto lubi trudne i cierpkie klimaty po prostu szarego życia szkoda że u nas w kinach puszczają mało takich perełek i trzeba chodzić do studyjnych choć Mudbound obejrzałem na Netflixie :)
0
a czemu wygwizdany ? :P
0
i co będzie rezerwowym dla Neymara :D ?
0
Obejdzie się bez oglądania 1 ale moim zdaniem film jest za długi i troche nudzący dla mnie to 6/6,5 na 10 i nie rozumiem takich zachwytów nad tym filmem jedyne co film ma świetne to po prostu świat przesdstawiony "zdjęcia i ujęcia tego brudnego i zniszczonego świata są po prostu cudne"
0
Cóż problem istnieje od czasów MSN że szukają tylko siebie na boisku :)
0
a tak masz skład u Dommanu z Ligi hiszpańskiej i on ci powie co warto zmienic i dlaczego :)
0
Miałem Suareza w informie na St nie polecam
0
Myślę że tu nie chodzi o to że wrzucamy go do jednego worka bardziej myślę że chodzi o to że jest po kolejnej długiej kontuzji przez którą nie grał w cholerę czasu a nie mamy czasu by wdrażć go od nowa do rużyny moim zdaniem nie ma póki co go trzymać w zespole lepiej jest wyozyczyć lub sprzedać choć wiem że jak jest w formie to Rafinhia wciąga nosem wyżej wymienionych zawodników
1
mnie boli tylko dlatego że jest to porażka z tym bydłem z gorszej części Barcelony porażkę z Leganes czy innym klubem pewno bym przeżywał na spokojnie ale teraz po prostu kipie ze złości jeszcze po takim meczu gdzie Espanyol grał padake a my mieliśmy ze 3 okazje :/
0
Trudno wymagać od Dignie by był potworem w ofensywie jak Alba który już tyle czasu gra z Messim w drużynie do tego miał po swojej stronie wirtuoza Denisa który nie potrafił szczególnie w 1 połowie odegrać mu piłki moim zdaniem z Gomesem byśmy ten mecz przynajmniej zremisowali :)
1
Mam nadzieję że chłopak z innego wymiaru Denis który wrócił z niego tylko na chwilę by popsuć nam akcję zostanie jak najszybciej sprzedany nie daje nic w defensywie jak i ofensywie i jeśli ktoś po tym meczu twierdza że jest lepszy niż Gomes to życzę powodzenia :)
0
przykro mi nie zarobisz jak obstawiłeś zwycięstwo :P
1
70 min czekam na Rafinhie a Denis nadal na boisku :/
0
Czemu Messi strzela te karne ...
0
Piłkarze Espanyolu to przecież pachołki chyba nie ma bardziej denerwującego zepołu w LaLidze mam nadzieję że u nas będzie conajmniej 5 bramek im zapakuja do domu :P
1
przynajmniej można powiedzieć że Alena ma dobry przegląd pola na pewno lepszy niż Denis czy Gomes a u nas to właśnie powinno charakteryzować pomocnika do tego też nie najgorzej podaje :P
0
jak narazie 2 mecze dostał 2 piłki które powinny zakończyć się bramką jeszcze pół biedy żeby to chociaż w światło bramki leciało albo bramkarz wyciągał ale to nawet w bramke nie leci
0
ale ja też pojechałem po Denisie :x
6
Denis w poprzednim wywiadzie "muszę wykorzystywać takie sytuacje" widać że pracował nad tym elementem na treningach ...
0
co ty gadasz Denis niczym Messi powoli wraca do defensywy gdy Dignie ostro zapiernicza tylko Denisowi brak jeszcze dryblingu/strzałów/z szczególnie tych świetnyh podań
0
zaraz przyjdą obrońcy i powiedzą że nie grał tyle co Gomes :P
9
a co Dignie to taki zły piłkarz moim zdaniem najlepszy zmiennik po Vermalenie ?
0
Że co proszę Roberto nie gra przeciż dużo ...
1
Trener BarcelonyB powinnien wylecieć nawet chyba Alena w którymś z wywiadów o tym wspominał :)
0
Dla mnie i tak Serial będzie klapą bo jestem przyzwyczajony do wyglądu Geralta z gier + nie wyobrażam sobie by Geralt miał inny głos niż ten nasz Polski :D
0
i ten sobie kup :P
0
I co z talentem tego Odegarda którego Real kupił za tyle siana ktoś ma info co się z nim dzieje bo nic o nim nie słyszałem :P ?