Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no tak srednio
9
Son zestrzelił samochód Muska :D
0
Zazwyczaj jak ktoś kto nie ma miejsca w 1 składzie i zagra słaby mecz to ląduje na ławce przykłady to właśnie Dignie,Gomes czasami Paco przed kontuzją i to mi się podoba w Erneście że jak ktś gra słabo to z następnego meczu jest out :)
0
Amerykanie też powinni :)
0
Ekstraklasa>LaLiga nie ma czym dyskutować :D
7
$$$$$$$$$$$$$$$$
0
Jedyne za co mógłbym zapłacić każdą ceną jest jazda figurowa to jest nadsport wśród wszystkich innych sportów zimowych :D
0
chcieć zawsze można :D
0
Mój ranking wygląda tak:
1.Messi
2.Cr7
3.Puyol
4.Iniesta
5.Nesta
1
Nurtuje mnie pytanie co odwalił Gomes w tym meczu bo jak wróciłem z kina to była 70 min więc co mnie omineło ? :D
0
zmiłuj się wypłać lepiej nie kusić losu :P
1
trzeba było powiedzieć że nie podchodzi do sprawy profesjonalnie i ty zdecydujesz kiedy odejdzie :D
0
Zarzuci ktoś linkiem do bramki Couthinhio :D ?
1
Kibice Realu ze**** się z zazdrości i zatkane :D
0
a Suarez/Masche ? :D
0
chyba Robin wsiadamy do Batmobilu ...
0
wsiadłem pojechałem zdałem za pierwszym choć powinienem oblać bo ręcznego nie zaciągnołem na końcu :D
0
to dlatego wyniki są tak dobre :)
2
Nie wiem czy było :
"Onda Cero": Po zakończeniu spotkania arbiter Jesús Gil Manzano umieścił w protokole informację o zamieszaniu, jakie zastał w tunelu prowadzącym do szatni na Cornella El-Prat. Z doniesień dziennikarzy wynika, że jeden z graczy Espanyolu nazwał Samuela Umtitiego „czarnuchem”.
Sędzia dzisiejszych derbów Jesús Gil Manzano napisał w protokole meczowym: „na koniec spotkania, kiedy weszliśmy do tunelu prowadzącego do szatni, zastaliśmy zgiełk piłkarzy i członków sztabu obu drużyn, które dyskutowały między sobą bez jakichkolwiek oznak agresji”.
W tunelu prowadzącym do szatni na Cornella Umtiti był rozwścieczony, a Piqué powiedział do niego: spokojnie Samu, Sergio García przyjdzie prosić cię o wybaczenie”. Tym samym dziennikarze sugerują, że jeden z graczy Espanyolu nazwał środkowego obrońcę Barçy „czarnuchem”, co rozwścieczyło Francuskiego stopera Barcelony.
1
muisz szukać okazji ja ostatnio na flay4free dawałem tu info że z przelotem hotelem i bilitem na mecz było za około 600 zł chyba 573 dokładniej ale musizsz szukać/snajpić :)
1
Sevilla-Eibar pewniaczek :D
4
a czemu Verma pokazał że można na niego liczyć i jest naprawdę solidny :) ?
0
Powiem wam że ostatnio trochę zaiteresowałem się Bundesligą a w szczególności druzyną aptekarzy i powiem szczerze że mają teraz świetną młodą ekipę i zapamiętajcie Leon Bailey jeśli nie dozną żdanej długiej kontuzji będzie wielkim piłkarzem niesamowity talent :)
7
Ło panie ilu tu mamy trenerów na stronie :D
0
Żaden nie pasuje do naszego stylu ale wybrałbym Mortę bo ograny w hiszpańskiej :)
0
gość jest z MD to raczej takie średnie info :p
0
Żydzi po prostu mają 3 bronie Religie,USA i jak kolwiek głupio to nie brzmi położenie (ziema święta) bo o świetnej armi nie wspominam :p
2
"Lata panowania zdradzieckiej lewicy z PO" żyj dalej w swoim śmiesznym przekonaniu że Polska może coś znaczyć w obecnym świecie i tym bardziej że PiS coś zmieni najbogatsze krajei najbardziej potężne to kraje Lewicowe :D (żeby nie było Po nigdy nie lubiłem i nie przepadałem)
2
A ty nadal swoje Vidal nie będzie grał na PO bo jest na to poprostu za słaby ale pisz to 10000x pod każdym postem :P
0
Netflix mimo wszystko polecam