0

no tak srednio

9

Son zestrzelił samochód Muska :D

0

Zazwyczaj jak ktoś kto nie ma miejsca w 1 składzie i zagra słaby mecz to ląduje na ławce przykłady to właśnie Dignie,Gomes czasami Paco przed kontuzją i to mi się podoba w Erneście że jak ktś gra słabo to z następnego meczu jest out :)

0

Amerykanie też powinni :)

0

Ekstraklasa>LaLiga nie ma czym dyskutować :D

7

$$$$$$$$$$$$$$$$

0

Jedyne za co mógłbym zapłacić każdą ceną jest jazda figurowa to jest nadsport wśród wszystkich innych sportów zimowych :D

0

chcieć zawsze można :D

0

Mój ranking wygląda tak:
1.Messi
2.Cr7
3.Puyol
4.Iniesta
5.Nesta

1

Nurtuje mnie pytanie co odwalił Gomes w tym meczu bo jak wróciłem z kina to była 70 min więc co mnie omineło ? :D

0

zmiłuj się wypłać lepiej nie kusić losu :P

1

trzeba było powiedzieć że nie podchodzi do sprawy profesjonalnie i ty zdecydujesz kiedy odejdzie :D

0

Zarzuci ktoś linkiem do bramki Couthinhio :D ?

1

Kibice Realu ze**** się z zazdrości i zatkane :D

0

a Suarez/Masche ? :D

0

chyba Robin wsiadamy do Batmobilu ...

0

wsiadłem pojechałem zdałem za pierwszym choć powinienem oblać bo ręcznego nie zaciągnołem na końcu :D

0

to dlatego wyniki są tak dobre :)

2

Nie wiem czy było :
"Onda Cero": Po zakończeniu spotkania arbiter Jesús Gil Manzano umieścił w protokole informację o zamieszaniu, jakie zastał w tunelu prowadzącym do szatni na Cornella El-Prat. Z doniesień dziennikarzy wynika, że jeden z graczy Espanyolu nazwał Samuela Umtitiego „czarnuchem”.

Sędzia dzisiejszych derbów Jesús Gil Manzano napisał w protokole meczowym: „na koniec spotkania, kiedy weszliśmy do tunelu prowadzącego do szatni, zastaliśmy zgiełk piłkarzy i członków sztabu obu drużyn, które dyskutowały między sobą bez jakichkolwiek oznak agresji”.

W tunelu prowadzącym do szatni na Cornella Umtiti był rozwścieczony, a Piqué powiedział do niego: spokojnie Samu, Sergio García przyjdzie prosić cię o wybaczenie”. Tym samym dziennikarze sugerują, że jeden z graczy Espanyolu nazwał środkowego obrońcę Barçy „czarnuchem”, co rozwścieczyło Francuskiego stopera Barcelony.

1

muisz szukać okazji ja ostatnio na flay4free dawałem tu info że z przelotem hotelem i bilitem na mecz było za około 600 zł chyba 573 dokładniej ale musizsz szukać/snajpić :)

1

Sevilla-Eibar pewniaczek :D

4

a czemu Verma pokazał że można na niego liczyć i jest naprawdę solidny :) ?

0

Powiem wam że ostatnio trochę zaiteresowałem się Bundesligą a w szczególności druzyną aptekarzy i powiem szczerze że mają teraz świetną młodą ekipę i zapamiętajcie Leon Bailey jeśli nie dozną żdanej długiej kontuzji będzie wielkim piłkarzem niesamowity talent :)

7

Ło panie ilu tu mamy trenerów na stronie :D

0

Żaden nie pasuje do naszego stylu ale wybrałbym Mortę bo ograny w hiszpańskiej :)

0

gość jest z MD to raczej takie średnie info :p

0

Żydzi po prostu mają 3 bronie Religie,USA i jak kolwiek głupio to nie brzmi położenie (ziema święta) bo o świetnej armi nie wspominam :p

2

"Lata panowania zdradzieckiej lewicy z PO" żyj dalej w swoim śmiesznym przekonaniu że Polska może coś znaczyć w obecnym świecie i tym bardziej że PiS coś zmieni najbogatsze krajei najbardziej potężne to kraje Lewicowe :D (żeby nie było Po nigdy nie lubiłem i nie przepadałem)

2

A ty nadal swoje Vidal nie będzie grał na PO bo jest na to poprostu za słaby ale pisz to 10000x pod każdym postem :P

0

Netflix mimo wszystko polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?