45

Po każdym meczu będzie wchodził na LaRamble i patrzył jakich zawodników sprzedać

A tak już na pomoważnie to Mike napisał już na ten temat:

Dwa dni temu odbyła się konferencja prasowa, na której Bartomeu wyznał, że obecnie Barca ma optymalną kadrę pierwszego zespołu i podczas najbliższych kilku (nie określił dokładnie ilu) okienek transferowych klub nie zamierza wydawać wielkich kwot na piłkarzy. A za to skupi się na wychowankach i będzie filtrował hiszpański rynek pod kątem młodych, obiecujących piłkarzy, którzy w przyszłości stanowiliby o sile Barcy. Latem Barcelona planuje wydać na transfery nie więcej niż 60 mln euro co w porównaniu z ostatnimi wydatkami na pojedynczych piłkarzy sprawia, że Barca chce powrócić do ideologii Johana Cruyffa-,, lepiej wychowywać, niż kupować za wielkie pieniądze". Widzę w tym ogromny wkład Ernesto Valverde, który z Athletic Bilbao za niewielkie pieniądze stworzył drużynę, z którą musieli liczyć się najwięksi hiszpańskiego futbolu. Szkoda, że jego praca w Kraju Basków idzie na marne.

4

przecież obecnie oboje nie znajdują się w planach :)

0

0

przecież to są profesjonaliści wątpie że odczuwała presje bo nie oszukujmy się nikt nie liczył na złoto :)

0

ja pamiętam takiego Bojana u nas grał jak 2gi Messi a potem panie co to się staneło do dziś nie wiem :P

0

jak tylko do fifki i tak se ogrania bierz zwykłą bądź slimkę zależy od tego ile masz miejsca tam gdzie je położysz będziesz zadowolony PRO bierzesz jak dla cb ważne są fpsy bądź wolisz żeby ci po prostu lepiej wszystko śmigało ale tak jak mówie nie opyka się jak tylko do fiki i piwerka :D

0

nie wiem czy słuchasz komentatorów podczasu meczu o Denisie nie słyszy się absolutnie nic natomiast podobno niektórzy ze sztabu Barcelony mówią że na treningach Andre to kozak :P

1

Niby spoko ten Arthur ale my nikogo poza rafinhią nie sprzedaliśmy a w pomocy jest przesyt i znowu zacznie się oddawanie za darmo :)

3

Super wejdzie na ostatnie 10 min spotkania i dostanie piłke ze 2 x :x

0

a gimby "Paulinhio szczela bramki wes go zostaf lepszy nisz kriszcziano !"

0

Nie kontrolowaliśmy meczu na stadionie Eibaru bo do końca meczu nie wiadomo było czy nie skończy się 1-1 nawet w 10 mieliśmy z nimi problemy to nie była kontrola

1

trochę się nie zgodzę tu sytuacja wygląda inaczej bo zazwyczaj może nie było bramek w 1 połowie ale za to tworzyliśmy sytuacje tu w pewnym momencie posiadanie wynosiło 75% dla nas ale nic z tego nie wynikało akcja kończy się zawsze w momencie podania piłki do Iniesty bądź Paulinhio a nie oszukujmy się to było szczęście że nie jest 2-0 Chelsea jest mniej przy piłce ale lepiej ją pożytkuje

0

wielkie dzięki :D

0

Tak Iniesta z całą sympatią to jednak ostatnio worek z węglem w LaLiga wolałbym oglądać Arnaiza/Cou już :)

0

Kurde trochę słabo to wygląda Ivan musi zejść bo trochę ma gorącą głowe już 3x fauluje po kartce a paulinhio i Iniesta też grają kaszanke a nie ma za bardzo kim ich zastąpić :/

1

Dajcie linka bo oszaleje : O

0

Jak byłem mały to myślałem że taki stadion naprawdę istnieje w sensie że są takie gwiazdy zamiast dachu :P

2

Jutrzejsze nagłówki gazet i wiadomości :

Fakt: wstyd żenada kompromitacja hańba frajerstwo nie wracajcie do domu

TVP: Spisek Niemców podjęte zostanie śledztwo ws punktów za wiatr

Wyborcza: Polacy zajeli trzecie miejsce w skokach drużynowych

3

Co z ciebie za Polak WIADOME ŻE POLACY TO TYLKO ZŁOTO a tak na poważnie to lekki niedosyt jest że nie srebro ale najważniejsze że jest podium z tego też powinniśmy się cieczyć :)

0

17

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.

0

A prawda jest taka że większość meczy jest ustawiana :D

0

nie polecam straszny chłam na 1 odcinku myślałem że oszaleje ...

26

Tak w sumie mają fajny fan page:

https://web.facebook.com/SDEibarPolonia/

może wspomożemy chłopaków i dorzucimy pare like bo naprawde fajnie prowadzone :) (nie jest to reklama tylko osobista opinia jeśli jest to niezgodne regulaminem to prosze nie banować tylko usunąć)

0

Wgl mecz był dramatem Eibar grało lepiej od nas nawet w 10 pomoc to poza Cou to chyba nie wyszła na boisko boje się o mecz z Chelsea :/

0

Kiedy w końcu możesz obejrzeć mecz w tv bo kupiłeś eleven i nie musisz szukać streamu na necie :

0

prawda że zaczynał kariere u nas ale wychowankiem nie nazwiesz kogoś kto w klubie przesiedział bodajże tylko rok w zespołach młodzieży :P

0

wiem że niby Alba przyszedł od nietoperzy ale czuję jakby graby u nas całe życie :D

11

kurde nie wiedziałem że Kamil po godzinach dorabia sobie jako zawodnik WWE brandu RAW :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?