Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
że co najlepszym na świecie xD ?
4
Do naszego stylu nie pasuje trzeba się z tym pogodzić
3
akurat stoi ich jeszcze więcej niż zazwyczaj :)
9
Strasznie mnie denerwuje ten zakaz handlu w niedziele :/
0
Jak niezawodne to albo stary samochód albo jakiś japończyk :D
0
czy ja wiem ja bardziej w Egipcie zapamiętałem że jak kupisz np 10 przypraw to ze 2 potrafią ci wyjąć jak sięnie zorientujesz :d
0
na początek tylko i wyłącznie Tenrayfa na niej jest wszystko : świetne zoo,jeden z najlepszych parków wodnych na świecie, piękna natura El Teide,Los Gigantos,piękne stare kościoły i miasteczka, na życie nocne też nie możesz narzekać szczególnie w stolicy wysypy, możesz zobaczyć jakiś ciekawy mecz,opalić się,malownicze plaże,są na Teneryfie gdzie często zobaczysz ogromne fale a to uwierz robi wrażenie, możesz zobaczyć prawdziwą głębie ocenau (jest to coś nie do opisania pierwszy raz poczułem strach i respekt przed wodą jak masz niby płytko płytko a nagle widzisz spad i wszystko jest "czarne") jak lubisz sporty typu surfing lub windsurfing lub chcesz się ich nauczyć też są ogółem do wyboru do koloru a ceny często tańsze niż nad polskim możem pamiętm jak za Burgera z frytkami i colom płaciłem chyba 8-9 euro ale była to restuarcja na klifie przy oceanie z pięknym widokiem i Burger był bardzo smaczny generalnie cochcesz to znajdziesz
0
Wysypy Kanaryjskie serdecznie polecam jest ciepło ale nie za ciepło idzie się opalić jest tak 24-26 stopni bo czasami w Egipcie to wysiedzieć nie szło tak było gorąco :D
1
tak nie było z tym problemu choć co prawda pojechałem na wycieczke jakieś 40 km za hotel ale to była hotelowa wycieczka nurkowanie + jakiś targ
1
myślę że jadą do egiptu poleniuchować i się opalić w Gruzji jest dużo łażenia pozatym chyba w paź/lis est tam dosć zimno ja bym mu raczej polecał Wyspy Kanaryjskie jak będziesz chciał więcejej wiedzieć na ten tamat to pisz z chęcia ci powiem co warto na nich zobaczyć
2
ile ludzi tyle opinii ja byłem 3-4 mies po zamachach i w hotelu jak i pozanim nic mi się nie stało :)
1
nie no wygranie młodzieżowej LM to takie słabe osiągnięcie
7
Nosacze Cebulionu
2
Jak dla mnie najlepszy pomysł od paru lat jest świetna
9
Ale akurat zjazd Wolfsburga to jest jakiś drmat
0
wątpie żeby Oblak poszedł do odwiecznego rywala
0
Parma MUSISZ !!!!!
0
Nie mówię że w każdym meczu mają grać po 90 min ale sytuacja Denisa,Vidala czy Paco nie poprawi się od siedzenia na ławce ja np pamiętam Roberto wielu wieszało na nim psy ( w tym ja) ale po 20 czy tam 30 meczach w Barcelonie grał już dobrze ale jak taki Denis czy Paco zagrają w 4 meczach w całym sezonie od 1 minuty w pucharze króla z jakimiś ogórasami to nie ma opcji żeby odpalili
0
Dignie już raz grał na tej pozycji nie pamiętam z kim ale zagrał wtedy bardzo solidny mecz i zanotował wtedy chyba ocene 7 :)
0
tak masz rację że 3-0 wybacz już zedytowałem :)
0
Tak świetnie zareagował bo przez 90 min główny winowajca tego wyniku biegał po boisku.
12
Ale mnie niektórzy denrwują z pitoleniem że Valverde "nie miał ławki do rotowania" przecież to jawny śmiech.
Mam wrażenie, że waszym zdaniem ławka powinna, się składać z piłkarzy jak np Eriksen,Dele,Goretzka i to jest wtedy konkurencyjna ławka. Dla mnie nienormalnym jest, by trener takiego zespołu jak Barcelona miał totalnie w du** ławke rezerowowych pal już tego Gomesa ale żeby Vidala,Paco czy Denisa nie wpuszczać przez kilka miesięcy na boisko to waszym zdaniem jest to normalne ?
Zaraz wypalą, się piłkarze tacy jak Ivan,Suarez(już się wypala),Busi(też moim zdaniem z roku na rok jest coraz gorzej),Pique i u nas nie ma kim ich zastąpić, bo nikt z młodzików czy nawet rezerwowych nie wącha murawy.
Osobiście dla mnie Valverde to kpina jasne, że wielu z was się ze mną nie zgodzi, bo wygrał dublecik i prawie lig bez porażki, ale dla mnie odejście od 4-3-3 na rzecz jakiegoś 4-4-2, to zniszczenie filozfi tego klubu i moim zdaniem nie trudno jest wygrać ligę gdy Messi i Ter Stegen przez 90% sezonu grają jak bestie, do tego Pique,Alba i Sam też byli w topowej formie, pozatym nie pamiętam by Barcelona dostawała baty po 3-0 jak z Romą i 5-1 do pewnego momentu z Levante a trener nawet na to nie reagował nie mam pretensji o to że przegrał ale takiemu zespołowi jak Barcelona to po prostu nie przystoi i takie jest moje zdanie na temat pana trenera :)
0
Ta uwielbiam jak Polska skacze do Rosji kiedy wy się nauczycie że my dla Rosji obecnie jesteśmy pryszczem i filmiki w necie tego nie zmienią.
3
D,Jok to może Sineddowi buty polerować
1
Chyba eliminacje
0
Tak z Eksperymentalną obroną i Suarezem ktory nic nie robił w meczu poza machaniem rękoma ale do końca grał on a nie Dembele ktory chociaz coś szarpał
0
Wiesz pewno nie słyszy o takich przypadkach bo jak sebiksy gwałcą Polki to argumentem obrony nie może być "proces integracji"
0
No ale co miał powiedzieć prosze o najwyższy wymiar kary ?
0
Głupi czy Głupi ? To SĄD powtarzam SĄD zadecyduje czy wziąć te argumenty pod uwagę i tyle w temacie obrońca robi to co ma robić czyli broni klienta
0
Mówię o okresie sprzed kontuzji :)