Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
sam mam psa i trzeba go przyzwyczaić rozumiem niby twoją perspektywe ale takie jest niestety ryzyko ze zwięrzeciem nie każdy je ma i nie można czegoś zabrać 2giej osobie bo my mamy zwierzęta ja nie rozumiem tylko fenomenu petard hukowych bo to dla mnie szczyt idiotyzmu ale jest popyt to bedą to sprzedawać :P
11
a ja osbiście uważam że jak przez 3 dni ktoś ci postrzela to ci korona z głowy nie spadnie (sam nie strzelam ani nie kupuje) to są 3 dni w ciągu 365 i można przeboleć
3
Zawsze się zastanawiałem skąd niby oni wiedzą takie rzeczy dzwonią do każdego handlarza nieruchomości i się go pytają czy nie jaki Cou szuka domu w Barclonie :D ?
0
a moim zdaniem Dunkierka była świetna :)
1
po cholerę go zaklepywać niby kto nam go podkupi ?
1
Tak sobię myślę ze taki Bayer miałby pake do bicia się z bayernem bo teraz szkółka obsypała ich złotymi chłopakami szkoda że taka jest piłka że przyjdą bogacze i ich wykupią :/
0
Paulinhio ma 30 lat :D
1
dowiemy się w lecie ale myślę że 7 po ardzie gdyby odszedł :D
1
Co sądzicie o Leonie Bailey wschodzącej gwiazdy bundeligi jak dla mnie świetny szkoda tylko że gra na pozycji LS gdzie ma grać Dembele :/
2
Gdyby nie Ameryka to wgl nie byłoby problemu :P
0
Pytanie do Ramblowiczów którzy oglądają anime jakie jest wasze top 3 ulubionych openingów bo moje to (choć mam ich więcej):
1.Death Note
2.Yuri on Ice
3.Noragami
1
dobrze mówi Cou nie jest obecnie potrzebny w lecie owszem ale nie teraz :)
7
Pewno dlatego odszedł z Barcelony bo Messi co chwila wymyślał coś lepszego i Pep czuł się jak przegryw :/
0
ja tam zawsze na takie transfery mówie YOLO
0
nigdy nie zrozumiem co jest dziwnego jak klub z PL przepłaca zazawodnika to przecież norma ????
1
z drugiej strony projekt PSG jest niesamowity + ich najgroźniejszy rywal został "wykupiony" i we Francji można bić się tylko o drugie miejsce :)
0
słaby w fifie nie polecam :D
0
ale to są kluby z PL jak skończą na miejscu które daje LM to kasa się zwróci ;p Sądze że Cou przyjdzie latem i to jest najlepsza opcja bo w tym momencie nic nie daje pozatym jestem na nie dopóki nie pozbędą się szrotu z drużyny
0
jakie horrendalne ?
2
Jak myślicie kto będzie finałową parą na Mundialu w Rosji ja stawiam na Francja-Brazylia :D
1
niby czemu tam przynajmniej wiesz że "udają" a nie próbują być powazni jak w KSW :D
0
Kiedyś nie tak łatwo było wziąć kredyt jak teraz :P
0
Chelsea,Manchestery wydają po 100-200 milionów co sezon nawet kluby jak Everton potrafią wydać około 80mln więc Liverpool który wydaje stosunkowo mało i ma Amerykańskich działaczy na pewno stać na takie wzmocnienie :) Cou prędzej przyjdzie latem niż zimą a jego transfer nie jest niezbędny bo lige mamy praktycznie w kieszeni a w LM nam nie pomoże prędzej myślę że przyjdzie Arthur/Ozil aniżeli Cou :P
2
bo np brać pożyczke na coś pokroju TV(na promocji) to czysty idiotyzm :x
0
a na co ci pożyczka potrzebna ?
0
WWE>KSW i tyle w temacie :v
0
Wgl kto pisze takie głupoty przecież 85 mln dla klubów z PL a szczególnie z czołówki to jak splunąć :D
1
Kurde jak to dobrze że istnieje taki Sport i wie już tydzień wcześniej kiedy agenci Barcelony spotkają się z agentami Cou to już mogę spać spokojnie bo to "kwestia godzin" ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
0
nie potrzebują sprzedawać Cou by wydać 75 mln to w końcu drużyna z PL a nie LaLigi :P
0
jak do tej pory to lewicowe kraje radzą sobie lepiej od prawicowych więc :P