5

sam mam psa i trzeba go przyzwyczaić rozumiem niby twoją perspektywe ale takie jest niestety ryzyko ze zwięrzeciem nie każdy je ma i nie można czegoś zabrać 2giej osobie bo my mamy zwierzęta ja nie rozumiem tylko fenomenu petard hukowych bo to dla mnie szczyt idiotyzmu ale jest popyt to bedą to sprzedawać :P

11

a ja osbiście uważam że jak przez 3 dni ktoś ci postrzela to ci korona z głowy nie spadnie (sam nie strzelam ani nie kupuje) to są 3 dni w ciągu 365 i można przeboleć

3

Zawsze się zastanawiałem skąd niby oni wiedzą takie rzeczy dzwonią do każdego handlarza nieruchomości i się go pytają czy nie jaki Cou szuka domu w Barclonie :D ?

0

a moim zdaniem Dunkierka była świetna :)

1

po cholerę go zaklepywać niby kto nam go podkupi ?

1

Tak sobię myślę ze taki Bayer miałby pake do bicia się z bayernem bo teraz szkółka obsypała ich złotymi chłopakami szkoda że taka jest piłka że przyjdą bogacze i ich wykupią :/

0

Paulinhio ma 30 lat :D

1

dowiemy się w lecie ale myślę że 7 po ardzie gdyby odszedł :D

1

Co sądzicie o Leonie Bailey wschodzącej gwiazdy bundeligi jak dla mnie świetny szkoda tylko że gra na pozycji LS gdzie ma grać Dembele :/

2

Gdyby nie Ameryka to wgl nie byłoby problemu :P

0

Pytanie do Ramblowiczów którzy oglądają anime jakie jest wasze top 3 ulubionych openingów bo moje to (choć mam ich więcej):
1.Death Note
2.Yuri on Ice
3.Noragami

1

dobrze mówi Cou nie jest obecnie potrzebny w lecie owszem ale nie teraz :)

7

Pewno dlatego odszedł z Barcelony bo Messi co chwila wymyślał coś lepszego i Pep czuł się jak przegryw :/

0

ja tam zawsze na takie transfery mówie YOLO

0

nigdy nie zrozumiem co jest dziwnego jak klub z PL przepłaca zazawodnika to przecież norma ????

1

z drugiej strony projekt PSG jest niesamowity + ich najgroźniejszy rywal został "wykupiony" i we Francji można bić się tylko o drugie miejsce :)

0

słaby w fifie nie polecam :D

0

ale to są kluby z PL jak skończą na miejscu które daje LM to kasa się zwróci ;p Sądze że Cou przyjdzie latem i to jest najlepsza opcja bo w tym momencie nic nie daje pozatym jestem na nie dopóki nie pozbędą się szrotu z drużyny

0

jakie horrendalne ?

2

Jak myślicie kto będzie finałową parą na Mundialu w Rosji ja stawiam na Francja-Brazylia :D

1

niby czemu tam przynajmniej wiesz że "udają" a nie próbują być powazni jak w KSW :D

0

Kiedyś nie tak łatwo było wziąć kredyt jak teraz :P

0

Chelsea,Manchestery wydają po 100-200 milionów co sezon nawet kluby jak Everton potrafią wydać około 80mln więc Liverpool który wydaje stosunkowo mało i ma Amerykańskich działaczy na pewno stać na takie wzmocnienie :) Cou prędzej przyjdzie latem niż zimą a jego transfer nie jest niezbędny bo lige mamy praktycznie w kieszeni a w LM nam nie pomoże prędzej myślę że przyjdzie Arthur/Ozil aniżeli Cou :P

2

bo np brać pożyczke na coś pokroju TV(na promocji) to czysty idiotyzm :x

0

a na co ci pożyczka potrzebna ?

0

WWE>KSW i tyle w temacie :v

0

Wgl kto pisze takie głupoty przecież 85 mln dla klubów z PL a szczególnie z czołówki to jak splunąć :D

1

Kurde jak to dobrze że istnieje taki Sport i wie już tydzień wcześniej kiedy agenci Barcelony spotkają się z agentami Cou to już mogę spać spokojnie bo to "kwestia godzin" ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

0

nie potrzebują sprzedawać Cou by wydać 75 mln to w końcu drużyna z PL a nie LaLigi :P

0

jak do tej pory to lewicowe kraje radzą sobie lepiej od prawicowych więc :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?