0

W tym roku trudny wybór, ale myślę,że MESSI

0

Jest co prawda Pellegrini, ale czy on może być w przypadku Realu dobrym rozwiązaniem.

0

Benitez to nie jest słaby trener, ale stanowczo nie nadaje się do Realu. Real jest drużyną nastawioną typowo na atak, a Benitez nie pozwala tego potencjału ofensywnego Realowi wykorzystać i kładzie nacisk typowo na obronę, a liga hiszpańska to nie jest np. Serie A, a przecież wszyscy wiemy jak wygląda włoska liga. No, ale cóż. Z naszego punktu widzenia (kibiców Barcelony) Benitez może zostać w Real tak długo, jak tylko chce i jak mu Perez pozwoli.

0

Tu nie ma logiki - Bale>Busquets

0

Z obecną formą wszystko możliwe

1

Barcelonie potrzebny jest taki piłkarz jak Roberto, może być w następnym sezonie nową gwiazdą środka pola, a poza tym mamy wąską ławkę rezerwowych, im więcej dobrych piłkarzy tym lepiej la klubu.

0

Jakie wyniki dziś typujecie?

0

Czy wie ktoś może co się stało Rafinhi ?

0

Mi się podobają

0

Obecnie jesteśmy w takiej formie, że tylko Bayern może nam zagrozić w walce o tytuł Ligi Mistrzów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?