BlAugrAnAPolAnd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Kołobrzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym roku trudny wybór, ale myślę,że MESSI
0
Jest co prawda Pellegrini, ale czy on może być w przypadku Realu dobrym rozwiązaniem.
0
Benitez to nie jest słaby trener, ale stanowczo nie nadaje się do Realu. Real jest drużyną nastawioną typowo na atak, a Benitez nie pozwala tego potencjału ofensywnego Realowi wykorzystać i kładzie nacisk typowo na obronę, a liga hiszpańska to nie jest np. Serie A, a przecież wszyscy wiemy jak wygląda włoska liga. No, ale cóż. Z naszego punktu widzenia (kibiców Barcelony) Benitez może zostać w Real tak długo, jak tylko chce i jak mu Perez pozwoli.
0
Tu nie ma logiki - Bale>Busquets
0
Z obecną formą wszystko możliwe
1
Barcelonie potrzebny jest taki piłkarz jak Roberto, może być w następnym sezonie nową gwiazdą środka pola, a poza tym mamy wąską ławkę rezerwowych, im więcej dobrych piłkarzy tym lepiej la klubu.
0
Jakie wyniki dziś typujecie?
0
Czy wie ktoś może co się stało Rafinhi ?
0
Mi się podobają
0
Obecnie jesteśmy w takiej formie, że tylko Bayern może nam zagrozić w walce o tytuł Ligi Mistrzów.