1

Lucho ma moje wsparcie w 100%. Co on ma zrobić? Ławka Barcy, koszmar, MSN bez formy, zajechany skład, psychika zespołowi siada po meczu z Realem, a jeszcze teraz odpadnięcie z LM.
Podniesiemy się, zawsze podnosimy. Lucho wyciąga z tego składy max. możliwości, słabszy okres nie jest pretekstem, aby go oskarżać lub nie daj Boże zwalniać

0

Brawo dla Bartomeu, bo zachował się kulturalnie wobec Atletico. Ja wierzę, że od meczu z Valencią się podniesiemy, musimy jeśli chcemy wygrać ligę.
Atletico było od nas 2 razy lepsze, to przyzna każdy kibic piłkarski, ale fenomenem Atleti jest obrona. Mają prawdopodobnie najlepszy blok defensywny na świecie. Powinniśmy się od nich uczyć grać w obronie, bo na ten moment koszmarnie to wygląda. Simeone stworzył giganta, przybył, zobaczył i zwyciężył Barce... a szkoda.

0

Ciężko cos napisac po tym co zobaczylismy, ale nie chce wyciagac pochopnych wnioskow. Jest zbyt wczesnie po meczu, jeszcze za duze emocje po meczu, ale jest kilka wartych odnotowania rzeczy.

Trio bez formy, Messi... uwielbiam go, ale chyba jest juz przesycony trofeami z Barcą

Kryzys w kluczowym momencie sezonu

Lucho źle ustawił taktykę na ten mecz

Barca wygląda jak Fiorentina, albo United

Trzeba transferow, trzeba swiezej krwi

Trzeba wygrac 2 poz. Trofea, bo inaczej zostaniemy przegranymi roku o ile juz nie jestesmy

Kocham ten klub , ale dzisiaj nie dalo sie patrzec, emocji nie brakowalo, ale gra Barcy po prostu smutna, Jak mozna w ciągu niecal. Miesiaca rak stracic forme

Pozdrawiam niesezonowcow

VeB




0

Mecz ogólnie możemy podzielić na 2 części:
Słabą pierwsza i przyzwoitą drugą połowę.
Brakowało tej pewności, szczególnie w pierwszych 45 minutach.
Dobry wynik z Atletico, bądź co bądź jedną z 4 najlepszych ekip na swiecie.
Sędzia słaby jak leszcz.
A teraz oceny graczy:
Stegen- 1 kapitalna interwencja, pewny siebie, potem nie mial dużo pracy, stawiałbym raczej na niego niż na Bravo,.jest bardziej perspektywiczny
Alves- mega zaangażowanie, zna styl Barcy, pewny zawodnik
Pique- co umie wiemy wszyscy, dzisiaj razem z Masche dobrze, jedynie rozluźnieni przy golu na 0-1
Alba- dla mnie dziś najgorszy zawodnik, chociaż pare odbiorów dobrych miał, stara się, nie zawsze wychodzi, potrzebuje konkurenta
Busi- OK,ale to jeszcze za malo Busquetsa w Busquetsie
Iniesta- MOTM
Rakitić- solidny, gra dobrze, pewny punkt zespolu
Messi- 1 pol. slabiutka, w 2 zaczal brac gre na siebie ci sie oplaciło, gdyby wykorzystal wolej to ocena bylaby pewnie wyższa, nie szly mu dzis dryblingi i dokladne dlugie podania
Neymar- czarowal, zabraklo szczescia aby byl gol
Suarez - mecz przecietny, ale za 2 ladne bramki ocena conajmniej 7,5, jest bezlitosny, ale potrzebuje przerwy lub zmiennika

0

Jutro skład powinien wyglądać tak:
ter Stegen
Alves
Pique
Masche
Roberto
Busi
Iniesta
Rakitic
MSN

Musi odpocząć Alba, musi nabrać znów pewności i zacząć grać, jak na Albę przystoi.

Alves powinien jutro zamknąć usta krytykom i pokazać, że jest topowym obrońcą

Liczę na spektakl MSN po ostatnich srednich meczach

3

Nie ma co płakać. Przecież seria bez porażki trwa już 39 meczów, to bardzo dobry wynik. Nie liczmy, że do końca sezonu wygramy wszystkie mecze, to nierealne. Przyszedł mecz z trudnym rywalem, przecież Villareal walczy o LM, na wyjeździe, dlatego patrząc na okoliczności trzeba szanować 1 punkt. Atleti przegrało, Real nadrobił 2 punkty, ale już w nast.kolejce mamy szanse na rewanż.
Jedynie boli, że tracimy 2 gole, przy prowadzeniu 2-0, ale jak mówiłem, szanujmy 1 pkt, wiecznie wygrywać nie będziemy, to był mały wypadek, teraz gracze widzą, że nikogo nie mozna lekceważyć bo mistrz jest jeszcze nie do końca pewny
Pozdrawiam

3

Fakt, liga polska to nie najwyższy poziom, ale zdarzają się fajne mecze. A mecz Legii z Lechem to takie polskie El Clasico, to mecz o coś więcej niż o 3 punkty, to mecz o szeroko rozumiany honor. Barca dziś nie gra, a więc czymś tą lukę trzeba wypełnić, a poza tym ten mecz to jakby nie patrzeć polska liga. Słaba, ale jakaś ciekawość zawsze zostaje.
Pozdrawiam :)

2

Awans pewny Realu, Bayernu, mam nadzieję, że Barcy też, PSG raczej dopadnie City.

0

Tymczasem w Gijon niespodzianka.
Surprise, surprise chciałoby się rzec...

Leicester także tradycyjnie wygrywa 1-0... chyba mistrz jednak będzie.

Bramka Lewego :) Niesamowita skuteczność!

I jako danie główne dzisiaj Lech-Legia wieczorkiem.
PS. Komu kibicujecie?

Pozdrawiam
Forca Barca!!!

0

Real to Real. Oni się zmotuwują i będą groźni. Nie daj Boże Barca będzie miała gorszy dzień i Real z nami wygra i będzie wstyd i ból. Zbyt duża pewność siebie wzg. Realy nie jest wskazana. Bać to my się ich w La Liga nie musimy, bo mamy ogromną przewagę, ale LM to 2 mecze, wszystko jest tam możliwe. Mój idealny rywal na ćwierćfinał to Wolfsburg. Będzie mecz ciekawy, bo nie wiem, czy Barca rywaliziwała kiedys z Wilkami.

0

Miałem problemy rechniczne w domu ze sprzętem, Barcę włączyłem na ostatnie 20 minut. Mimi, że nie mam oglądu na to jak grali dziś nasi, to jestem zadowolony z awansu, bramka Messiego super. Czekam na Villareal. Vamos !!!

0

Jedynymi teami, które mają szansę na tytuł LM są:
FCBarcelona
FCBayern Monachium

Powalczyć mogą też drużyny z Madrytu, ale chyba na tle duetu Barca-Bayern, odstają o kilka kroków w tym sezonie.

Manchester City jakie dno wczoraj odwalił wszyscy widzieliśmy, w tym sezonie niczego nie zwojują, po dobrym początku sezonu teraz grają piach, tam nie ma drużyny, zakończą przygodę na ćwierćfinale LM, chyba,że trafią na Benficę albo Wolfsburg, wtedy wszystko możliwe.

Benfica, Wolfsburg wyglądają na najsłabsze ekipy z tych co awansowali, ale mogą być czarnymi koniami tych rozgrywek. Mimo wszystko ćwierćfinał będzie prawdopodobnie ich ostatnim etapem.

PSG największa niewiadoma tegoricznej edycji LM.

Obstawiam, że do półfinału wejdą Barca, Real, Bayern, Atletico. To na papierze najsilniejsze ekipy.

0

Jak pech to pech :(

0

On jest naprawdę dobry, a może być świetny. Bądź, co bądź broni w Pucharze Króla w każdym meczu ( co ma powiedzieć np. Masip). Broni też w najważniejszych rozgrywkach klubowych na świecie. W legendarnej już Champions League ( Bravo nie występował w UCL, więc musiał oddać medal). Ter Stegen ma znakomite opanowanie i wybitnie gra nogami, z kolei Bravo to ostoja, doświadczenie i pewność w bramce. Myślę, że nasz coach stawia częściej na Chilijczyka, bo Ter Stegenowi zdarzają się jeszcze błędy, wynikające z jego ofensywnego stylu bronienia. Ale Drogi Zarządzie, sprzedaż Niemca to największe głupstwo, jakie można popełnić. Za 2,3 lata to może być drugi de Gea, czy Neuer. A Bravo swe lata już ma. Faworyta nie mam, ale chciałbym oglądać obydwu graczy w Barcelonie.

4

Problem Arsenalu to trener, który nie potrafii już zmotywować i zaskoczyć pozytywnie zawodników. Przez 20 lat pracy w Londynie wyczerpał wszystkie pomysły na tą drużynę, On potrzebuje nowych wyzwań, ale jest już wiekowy, więc prawdopodobnie w Arsenalu skończy swoją karierę. Nie wiem ile czasu dzialacze Kanonierów będą wierzyć w wizję silnego Arsenalu pod wodzą Francuza. Ja daję mu jeszcze góra sezon, dwa. Tym bardziej, że na rynku będzie wielu fachowych trenerów min. Mourinho, mówi się o Simeone, z Blancem jest podobno coś na rzeczy. Być może to tylko plotki, ale... nigdy nic nie wiadomo. I choć lubię i szanuję Wengera, bo to dobry trener i jest także równym gościem ( mam swoje źródła), to jak śpiewa Perfect " Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym".
Co do meczu z Barcą, Arsenal może coś ustrzeli, remis byłby dla nich sukcesem, ale raczej czyim awansem ten mecz się skończy, już wiemy. I mowię to obiektywnie ( tak, raz w życiu wychodzę ze skóry kibica Barcy, pisząc ten komentarz).
PS. A tak ogólnie patrząc na inne europejskie kluby, to życie kibica Barcy jest od dwóch sezonów niczym życie w Madrycie( to tylko taka polityczna poprawność ) , w Madrycie jest już minus 12, a więc troszkę zimno :) Naprawdę, tak grającej Barcy dawno już nie widziałem. Oby ta passa została podtrzymana z Arsenalem.
Pozdrawiam :)

0

Profesjonalnie i rzeczowo. Brawo Lucho.

0

A ja jestem za tym, aby to Andres Iniesta wykonywał rzuty karne. Bo Messiemu raz wychodzą, raz nie, Neymar za bardzo kombinuje, a Suarez też chyba nie ma tej pewności

0

W pierwszej połowie Messi ociera się o perfekcję. Przyjemnie sie ten mecz ogląda, na plus Iniesta, Neymar, Arda, cały sklad gra ogolnie znakomicie

0

Mógłby ktoś podać Top 10 strzelców La Liga ?

0

MODM Leo
Huragan nadciąga w postaci Atomowej Pchły

Vamos Barca !!!

0

Ogólnie 1 połowa niezła, aczkolwiek czegoś jeszcze brakuje i tym czyś jest odrobina więcej polotu i magii. Ale jak już wielokrotnie pisałem, ja nie oczekuję, aby każdy mecz był perfekcyjny, liczą się punkty. Dzisiejsza 1 połowa w skrócie:
Bravo - prawie bezrobotny, a więc ciężko go oceniać
Alves- jeden z jego najlepszych meczów w tym roku, ma swobodę, pewnie w def. Chciałbym, aby strzelił dziś bramkę.
Gerard Pique - ogólnie dobrze, ale nie ustrzegł się paru małych błędów
Mascherano - tak samo jak Pique
Alba - w ataku jeden z lepszych meczów w tym roku, w obronie przeciętnie
Busi - średnio, parę strat, ale trzyma zawsze pewien poziom
Rakitić - Chorwat dzisiaj gra pewnie, jakby grał u Nas przez co najmniej 4 sezony
Arda - zaskoczył pozytywnie, ma sporo swobody, ogólnie jest OK
Munir - propsy za bramkę, w ataku gra nieźle, jest dobrym zmiennikiem Neymara
Suarez - Dzisiaj średnio widoczny, plus za asystę, liczę na gola
Messi - a tutaj nie ma chyba co pisać..,. :)

Ogólnie liczę dziś na 4,5 do zera dla nas
Miłego meczu !!!



0

Jak ich nie zlekceważymy i zagramy na 100 % to obstawiam, że wygramy różnicą min. 3 bramek.

Ja chciałbym taki skład:
Bravo
Alves ( ale jest poza kadrą), więc Alex zostaje
Pique
Javier
Adriano ( aby Alba ochłonął)
Busquets
Iniesta
Rakitić
Messi
Neymar
Arda na ataku

0

Jak myślicie Lisy zdołają dziś wygrać z WBA?
PS. Kto waszym zdaniem zostanie Mistrzem Anglii?
Ja stawiam dzisiaj na Zwycięstwo Leicester, a mistrzem zostanie myślę City

0

Kiedy Iniesta się rozgrzewa, a ty myślisz, że to Mascherano :)

0

Alves jest kozakiem i dla mnie jest już legendą pokroju Puyola i Xaviego, czy to się komu podoba, czy nie. Dobrze prawisz Dani,oby tak dalej.

0

Pogba jest dobry, ale warty najwyżej 30, 40 mln euro, bo 100 to ogromna przesada. Mimo wszystko moim marzeniem jest Veratti

1

Ogólnie średni w naszym wykonaniu mecz, ale nie zawsze będzie 5, 6 do zera. Ja cieszę się z 3 pkt i liczę, że podtrzymamy naszą passę. Trzeba znów zdobyć tryplet.
Pozdrawiam, dobrej ( nawet bardzo) nocy . ;)

1

Na plus w dzisiejszej I połowie:
- Bravo, mało roboty, ale co miał zrobić to zrobił, przy bramce praktycznie bezradny
- Pique, jeden z najpewniejszych zawodników, trzyma całą obronę
- Alba, jak przeważnie solidnie, dobrze w ataku, obrona przyzwoita
- Busquets, poza jednym błędem, gra dobrze
- Messi, gol jak marzenie, gra b. dobra


Na minus:
- Alex, gra słabo w obronie, spóźniony przez całe 45 minut, widać, że musi się aklimatyzować w Barcelonie jeszcze jakiś czas
- Mathieu, początek fatalny, potem lepiej, ale bardzo przeciętnie
- Turan, nie jest najgorzej, ale to jest 40% Turana w Turanie, może w drugiej poł. będzie lepiej

Neymar, Suarez, Roberto grają w kratkę. Ney trochę za dużo kiwa, a co najgorsze dryblingi mu dziś nie wychodzą, Suarez poza 1 stuprocentówką mało widoczny, aczkolwiek... I Roberto, ktory mam wrażenie nie jest do końca pewny siebie, albo nie jest to jego optymalna forma

Wracam na 2 połówkę, życzę miłej zabawy
VeB !!!

0

Krótko i na temat. Oby tak dalej Lucho

19

Emery to wielki trener. Bardzo go lubię i szanuję. Jest u mnie w top 10 trenerów świata. Zna football na wylot i wie czym jest sport. Seville doprowadził 2 razy z rzędu do triumfu w LE, to mimo wszystko nie lada czyn. Docenia Barcę, a ja doceniam Jego Seville, mimo to oczywiście liczę jutro na zwyciestwo Dumy Katalonii. Obstawiam 3-1 dla Nas. Obym się nie mylił.
PS. Emery może nas kiesyś poprowadzi, po erze Lucho, która mam nadzieje będzie trwala jak najdlużej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?