BlAugrAnAPolAnd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Kołobrzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdecydowanie tak!!! Ernesto najlepszą opcją! Nikt inny nie wchodzi w grę!
#YesforValverde
1
Na PO tylko:
A) Sidibe
B) Azpilicueta
C) Florenzi
D) Bellerin
0
Ma ktos moze stream. Dziekuje
0
Jak widzielibyście naszą drużynę za ok. 5, 6 lat? Wliczamy w to transfery, które mogą dojść do skutku
Ja tak:
Ter Stegen- Sidibe- Umtiti- Laporte- Hernandez- Roberto- Alena- Eriksen- Neymar- Deulofeu- Dybala
0
Jonathan Cafu na ŚO
0
Nie wiem jak z kontraktami, ale wraca chyba Vermaelen, Douglas, Samper?, Munir, Tello? co do reszty nie jestem pewien :)
4
Legendinho!!! Niesamowity piłkarz!
0
A ja Alenie wolę
2
Ter Stegen- Roberto- Pique- Umtiti- Alba- Busquets- Rakitić- Alena- Messi- Neymar- Suarez
Cillessen, Masche, Digne, Gomes, Denis, Alcacer i Turan ławka
0
Według mnie tak:
1. Carlo Ancelotti
2. Luis Enrique
3. Antonio Conte
4. Diego Simeone
5. Joachim Löw
6. Jose Mourinho
7. Zinedine Zidane
8.Massimiliano Allegri
9. Pep Guardiola
10. Jürgen Klopp
0
Transfer z pozoru bezsensowny, ALE:
1. Theo może grać na ŚO. Mascherano, Marlon i Theo to doskonali zmiennicy Pique i Umtitiego.
2. Być może Jordi chce odejść, a my tego nie wiemy. Byłaby to ogromna strata, a wtedy dla Digne potrzebny jest konkurent.
3. Może Digne odejdzie i Theo będzie zmiennikiem Alby.
8
Brawo Geri!!! Super będzie kiedyś prezydent z Pique! 100% racji!
1
Trochę z innej beczki. Jak myślicie, kto wygra wybory we Francji?
0
Może by tak w następnym sezonie taki skład zmontować:
MAtS- Palencia/ Sidibe- Umtiti- Gerard- Alba- Busquets- Roberto- Eriksen/ Thiago- MSN
Zmiennicy:
Cillessen- Masche- Aleix/ Digne- Iniesta- Rakieta- Alena- Alcacer
Sprzedać Mathieu, Douglasa, Vermaelena, Turana, Rafę lub Denisa bym wypożyczył. Pytanie co z Gomesem? Po meczu mam rozdwojone mysli, co do jego pozycji w klubie
6
Gomes wpędził klub w zakłopotanie! Sprzedać, wypożyczyć, zostawić? Fantastyczny mecz Andre. Może się odblokuje na dobre. Alcacer w następnym sezonie to zmiennik Luisito doskonały. Denis grał na 4-, momentami mocne 4. Rakieta i Busi łapią luz. Jefecito w końcu ;). Alena też gra coraz śmielej. Dobry wieczór, niestety Real już 1-0 prowadzi :(
3
Ter Stegen bezrobotny; obrona pewna; chciałbym zobaczyć Alenie i Roberto.
0
MAtS- Masche- Pique- Digne- Busi- Rakieta- Denis- Roberto- Messi- Suarez- Paco
0
Kiedyś jak najbardziej;)
0
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahah!!!!!!!!!!!
Boli, że dostajecie od Barcy, co nie?
W El Classico 3:2
Wracajcie do domu na FIFĘ.
0
Brawo Ajax. Camp Nou powinni nazwać Johan Cruyff Camp.
0
Wiem, to nierealne, marzenia ;) Alenie, Rafinhe i Roberto trzeba promować, ale Eriksen lub Thiago jak najbardziej.
0
PO; Palencia/Sidibe/Florenzi/Cancelo
ŚO; Yerry Mina i Marlon
ŚP; Eriksen/Thiago/Coutinho
AT; Deulofeu
Masche absolutnie zostawić!
1
Myślicie, że Real ma szansę zatrudnić Loewa?
1
Coś przeczuwam, że naszym nowym trenejro będzie Valverde. To by mnie cieszyło. Gość potrafi zbudować z szatnią dobre relacje i ma dobry warsztat. W Athleticu wykonuje doskonałą robotę, ale Real, Atleti, Barcę i Sevillę ciężko wyprzedzić. Eusebio też świetnie ułożył RSSS. Trener musi mieć wpływ na transfery i brak sentymentów. Ludzi tj. Mathieu, Gomes, Arda, Vermalen, Douglas out i Denis, lub Rafa wypożyczenie. Do obrony Sidibe/ Florenzi- ew. Palencia, Romagnoli lub Manolas na ławkę. Do pomocy Thiago lub Coutinho, może Eriksen i Deulofeu. W zimie marzy się Dybala lub Veratti. Marzenia :)
VeB!
0
Optymalne ustawienie:
Ter Stegen- Roberto- Pique- Umtiti- Digne- Busquets- Alena- Rakitić- Messi- Alcacer- Neymar
ŁAWKA:
Cillessen- Alba- Mascherano- Andres- Arda- D.Suarez- L.Suarez
Gramy na 100%. Biali bez Ramosa remisują i będzie pięknie ;)
0
Jordi zostanie. Jednak gdyby zaoferowali więcej niż 70 mln to można by się zastanowić. Mimo to Alba powinien zostać
18
1.Biali mają włodarstwo ligi. OK
2. Biali mają sędziów. OK
3. Biali są faworyzowani. OK
4. Biali są ze stolicy, więc są "najlepsi". OK
5. Biali mają nawet po swojej stronie króla. OK
6. Biali nie mają Boga football'u- Messiego, dlatego mamy więcej.
VeB!
Pozdrawiam kibiców Barcy, którzy wierzą w mistrzostwo.
0
O czym on gada !!! Skoro kibicuje białym to ok, ale na tym stanowisku trochę obiektywności i szacunku do Barcelony to podstawa. Neymar 3 mecze zawieszenia, Ramos tylko 1... kpina i śmiech na sali.
Pokażemy jeszcze kto włada Hiszpanią!
VeB!
0
Dużo racji ma Burns. W Madrycie kibice są bardzo przywiązani do tradycji hiszpańskiej, ale nie ma co się dziwić- w końcu to stolica. Katalonia jest bardziej liberalna, czuć powiewy niezwykłej katalońskiej dumy
0
Po bramce Leo to cieszyłem się jak Lucho po bramce Roberto z PSG. Ter Stegen, Pique, Umtiti i Messi to geniusze, a Roberto majstersztyk. Powinien grać w 11 jako pomocnik z numerem 6 w nast. sezonie
VeB!!!