BlAugrAnAPolAnd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Kołobrzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Trzeba jasno przyznać, że Zidane stworzył potwora.
Ten Real jest do bólu skuteczny i efektywny. Mówienie, że wygrali niezasłużenie to absurd. Pokonali Bayern, zdemolowali Juve, któremu nie potrafiliśmy strzelić w dwumeczu bramki. Taka jest smutna, ale prawda. W następnym sezonie wygramy LM. Ja w to wierzę. Wszystko zależy od P. Valverde i piłkarzy. Czas ukrócić hegemonię Realu.
VeB!!!
0
XD. Jest Aleix, Roberto i Palencia. Szansa na Bellerina lub Semedo. Po co to komu? Lepiej spriwadzać no nameów, byle nie wydać za dużo. Oczywiście kolejna plotka, nierealna. I dobrze.
0
Życzę Tobie Leo, abyś wygrał z Argentyną i Sampaolim MŚ (oczywiście najbardziej kibicuję Polsce), aby Valverde zrobił z Ciebie jeszcze większego zawodnika, choć już jesteś legendą. Luis Enrique to był jeden z najważniejszych ludzi, którzy pracowali na Camp Nou. Tata Martino nie potrafił zmotywować zespołu, który wszystko wygrał. Enrique potrafił. Więc jeśli ktoś mówi, że Lucho to wf-ista to znak, że nie zna się na futbolu, albo nie kocha Barcy. Vamos Lucho! Vamos Messi! VeB!
7
Wolałbym Semedo. Lepszy niż Bellerin, który jest nieco przereklamowany.
0
Niezbędny jest PO i ŚO, Coutinho i Deulofeu, a na Seriego może starczy przy odejsciach z klubu
0
Jeszcze Laporte marzenie lub Davinson
2
Według mnie Valverde zbuduje mocną Barcelonę, ponieważ umie budować teamy, gdy budżety są ograniczone. Może w ten sposób?
MAtS- Sidibe- Pique- Umtiti- Alba- Busquets- Seri- Coutinho-MSN
Ławka marzeń:
Cillessen, Roberto, Davinson Sanchez, Laporte, Iniesta, Deulofeu, Vidal/Mascherano
Sprzedaż: Mathieu, Gomes, Turan, Denis Suarez, Rakitić
1
Nawet nie wiecie, jak się cieszę! Mój faworyt numer 1. Mówiłem jeszcze 2 lata temu, że jak odejdzie Enrique to Valverde mógłby go zastąpić. Kibice z Kastylii śmieją się, że zatrudniamy no name' ów. Oby Valverde im pokazał co potrafi! Tak, jak Lucho napsuł im trochę krwi. Dlaczego chciałem Valverde?
- zna ligę
- grał w Barcy
- jest super wyważonym gościem i taktykiem
VeB!!!
9
Arsenal kontynuuje wspólpracę z Arsenem Wengerem! Wenger jest dożywotnim trenerem 4senalu. Nawet jak przejdzie na emeryturę to Arsenal będzie prowadziła atrapa trenera, bo Wenger będzie pierwszy. Zawsze!
3
XD Jesteś genialny! Przewidziałeś oklep od Realu! To co, obstawiamy ile dostaniemy? A potem podaj mi 6 nr w totka i powiedz kto będzie mistrzem Hiszpanii w następnym sezonie.
PS. Uwielbiam takie komentarze, serio :)
3
Bardzo ładna koszulka. Kupię z pewnością! Oby Barca grała jeszcze dobrze to będzie fantastycznie
0
Davinson może też grać, jako prawy obrońca i jest 100% lepszym wyborem niż Bellerin, który jest moim zdaniem przereklamowany. Duet Umtiti-Pique w podstawie, Marlon, Davinson i Masche zmiennikami.
0
Osobiście nie popieram ani PiS, ani PO, ale Kurski według mnie ma racje. Wszystko byle winę na TVP zwalić.
7
Co zapamiętamy z ery Lucho:
- tryplet w 1 sezonie
- obronę mistrzostwa i CdR
- fantastyczną remontadę z PSG
- świetne konferencje prasowe
- luz i fachowość Enrique w podejściu do zawodu
- słaby ostatni sezon jak u Pepa
- kryzys w pomocy Barcy
- poprawa gry poprzez kontry
Gracies Luis Enrique!!!
VeB!!!
VeC!!!
0
A więc to ERNESTO VALVERDE prawdopodobnie poprowadzi Barcelonę. Jestem osobiście zadowolony z wyboru zarządu, a to dlatego, że:
- trenerem nie będzie Unzue. Chociaż zrobił dobrą robotę to nie ma chyba pomysłu na grę Barcy
- Conte, Tuchel, Pochettino, Klopp to były opcje na ten moment nierealne. Conte dopiero zaczął pracę w Londynie, Kloppa Liverpool nie odda, a Pochettino mówił, że kibicuje Espanyolowi. Tuchel jakoś też mi niezbyt pasował, podobno to konfliktowy facet.
- Pizzi to prawdobodobnie byłby drugi Tata Martino, bez pomysłu na grę, niezbyt dobrze panujący nad szatnią
- Koeman jest jeszcze zbyt niedoświadczony, choć kiedyś bardzo bym go mile widział w Barcelonie
- Jedynie Blanc jest równorzędnym i realnym konkurentem Valverde na ten moment. Zarząd z dwojga postawi raczej na Hiszpana i dobrze. Stawia na wychowanków i lepiej zna Barcę, bo pracował w Hiszpanii. Podobna sytuacja do Guardioli i Lucho. Oni też nie mieli sukcesów, a okazali się jednymi z najlepszych trenerów w historii klubu.
- Po dokonaniu wzmocnień, kupna np. Sidibe/ Bellerina, Coutinho/ Eriksena, Deulofeu i powołaniu na stałe Palencii, Aleni, Marlona i Munira z Valencii można osiągnąć sukces
VeB!!!
0
Od razu krytykować! Ernesto to świetny trener z dobrym warsztatem. W Lucho też nikt prawie nie wierzył, a zdobył 8 trofeów w 2 sezony. Jeszcze PK się szykuje i może liga? Lepszy trener Valverde, niż Unzue bez pomysłu na grę, czy przereklamowany Sampaoli. Jedynie Lorient Blanc mógłby rywalizować z Valverde. Poczekajmy, a dopiero potem ocenimy!
VeB!
0
Super gracz! Oby nowy trener (chyba Valverde) dawał mu wiecej szans. Oby został jeszcze Masche i obrona na środku obsadzona na następny sezon. Na PO ściągnąlbym usilnie Sidibe i powołał Palencię
0
Na Bellerina, Eriksena/ Coutinho i Deulofeu powinno starczyć
0
Ile zarobimy na transferach?
Mathieu ok. 5 mln euro
Turan ok. 30 mln euro
Gomes ok. 30 mln euro
Rafinha podobno ok. 30 mln euro
75 mln euro odgórnie, więc razem ok. 170 mln euro optymistycznie patrząc.
Nie jest źle. Można trochę zaszaleć na rynku.
0
Gomes ma potencjał, ale to nie jest gracz na poziomie FC Barcelony. Tu potrzeba klasowych i doskonałych pomocników, a Gomes jest dobry, lecz to za mało. Jeśli będzie dobra oferta to sprzedawać szybko wraz z Turanem i Rudym oraz Masipem. Więcej pieniędzy, a i jakościowo strata niewielka. Alena, Denis Suarez, Roberto- to przyszłość klubu, nie Andre Gomes z całym szacunkiem
0
Do Interu prędzej Simeone. Lucho rok przerwy i może na wyspy np? Arsenal? Może PSG? Albo Atletico ;)
0
TOP 5:
1. Chiellini
2. Marcelo
3. Pique
4. Ramos
5. Alves
0
Ale kicz na tej Eurowizji, jeśli chodzi o wykonawców. Jak myślicie kto wygra ewentualnie? I jak wypadnie PL?
1
Real ma potężną kadrę. Musimy kupować młodych zawodników, ale dobrych, a nie na zasadzie "może się sprawdzi". Bramkę mamy obsadzoną na lata. Digne powinien dostać szansę i żaden Theo nie był nam potrzebny, chyba że na ŚO. Musimy koniecznie sprowadzić środkowego obrońcę. Ja bardzo widziałbym Romagnoliego, powołać Marlona do kadry i Palencię. Na PO najlepszy byłby Sidibe do rotacji z Aleixem. W pomocy Busquets i Roberto obowiązkowo, a do tego Alli albo Eriksen. Uzupełnić kadrę Deulofeu i Munirem i będzie bardzo dobra kadra.
0
Oby tak! Lubię Unzué, ale na trenera Barcy zdecydowanie się nie nadaje
2
Antonio Conte to byłby wybór idealny. Jeden z najlepszych trenerów na świecie, a Barcelonie potrzebny jest powiew świeżości. Obrona to formacja, która jest u nas niepewna, a Conte kładzie na grę defensywną duży nacisk. Tiki takę trzeba stosować, ale większość topowych drużyn już zna nasz styl gry, więc potrzeba świeżości. Antonio Conte to opcja mało realna, ale ja bardzo bym chciał, aby Włoch zawitał na Camp Nou.
0
Duża strata dla Barcy
0
Niepodległość to stan pośredni. Nie jest ona tylko dobrym wyborem, nie jest też złym. Historia Kataloni i Barcy jednoznacznie optuje za niepodległością. Z drugiej strony nieznane będą losy naszego klubu. A komu, jak komu, ale prawdziwym cules na Barcie zależy najbardziej.
0
Barca dała Messiemu wszystko, a Messi daje jej jeszcze więcej. Leo przedłuży kontrakt, ale zasługuje na najlepsze możliwe warunki. Najlepszym piłkarzem na Ziemi jest Ronaldo i to jest bezdyskusyjne. Messi jest najlepszy we wszechświecie.
0
Liczmy, że potrzeba nam PO i dla mnie liczy się tylko Sidibe, Bellerin lub Azpilicueta. Trzeba też zmiennika na ŚO. Marquinhos, Romagnoli albo Manolas ew. Theo Hernandez. Pomocnik typu Veratti, Coutinho, Eriksen. To wyniesie ponad 100 mln euro