0

Ależ MECZYCHO w Turynie!!! A co do karnego to był zasłużony. Szkoda Milanu, ale to futbol, taki już jest.

0

Moi faworyci:
1. Barca
2. Bayern
3. Real
4. Juve
5. BVB

0

Twój czas na wypowiedzi na temat Messiego też już się skończył, więc kończ wasć, wstydu oszczędź !

2

Zupełnie nie rozumiem, jak można tego człowieka nazywać królem, nieporozumienie... on jest carem, wszechmonym imperatorem, który wydaje w królestwie Camp Nou wszelakie wyroki !
Argentyna doczekała się Maradony, Papieża Franciszka i Messiego. Wyśmienitszych już prawdopodobnie nie będzie.

1

Uzupełnimy jeszcze tylko kadrę :

Cancelo lub Bellerinem
Weiglem lub Verattim

I będzie kosmos!

0

Veratti, przybywaj do nas! Świetny gracz, a i mentalnie dojrzały. Sędzia może i się pomylił, ale ludzie, byliśmy po prostu LEPSI. Pokazaliśmy wolę walki i DNA Barcy! Awans nam się należał.

4

“Jeśli nie chcesz być zapomnianym szybko po śmierci, albo zaraz pisz rzeczy warte przeczytania, albo czyń rzeczy warte opisania.” -Musashi Miyamoto

8

Niektórzy na tej stronie zapominają chyba kim jesteśmy. Jesteśmy Barceloną, więcej, niż tylko klubem piłkarskim, jesteśmy stworzeni do wygrywania, jesteśmy zdolni do pokonania Paryżan, możemy dokonać wszystkiego. Musimy razem wierzyć i dopingować Barcę. To jest ten moment historii, na który czekaliśmy od zawsze, to najważniejszy wieczór w historii naszego klubu. Jeśli awansujemy, dokonamy niemożliwego, wzbijemy się do gwiazd. Jeśli to się nie uda, ale pokażemy serce, to o ten klub jestem w 100% spokojny.
Do przodu Barco!!!
Cel: Rozbić PSG i awansować!!!
Visca el Barca!!!
Visca el Catalunya!!!

0

Słuchajcie, chciałbym wiedzieć, jak ustawilibyście nasz team w jutrzejszym meczu z PSG. Czy macie jakieś dodatkowe przemyślenia na temat meczu? I czy wierzycie w remontadę?
Ja osobiście wierzę, że awansujemy, od momentu pamiętnej porażki 0-4 na Parc des Princes.
Co do składu to wyszedł bym ustawieniem takim, jak w ostatnich meczach tj. 3-4-3 i wystawiłbym taką 11:
ter Stegen
Umtiti
Pique
Alba
Busquets
Iniesta
Rakitić
Messi
Neymar
Rafinha
Suarez

0

Myślę, że tak.

0

Mecz Arsenalu to chyba podsumowanie pracy trenera Arsena Wengera w tym i kilku ostatnich sezonach. Powinien zostać zwolniony, mimo, że szanuję gościa. Teraz pewnie Allegri lub Simeone obejmie Kanonierów i będzie to inny zespół. A swoją drogą to śmieję się do bólu, gdy ktoś proponuje Wengera na trenera Barcy. Trener nie jest charyzmatyczny, w tym klubie piłkarze by go " zjedli".
PS. A wierzyłem w Napoli...cóż, szkoda

0

Nr 4 najlepszy lub 5 też nie najgorsza.

0

Ja bym wybrał następujący skład:
Ter Stegen
Umtiti
Pique
Mascherano
Alba
Busquets
Iniesta
Rafinha
MSN

0

Moim faworytem jest Sampaoli, choć widziałbym również Blanca i Ranierego. Klopp to opcja nierealna, choc dobra

0

Navas niby lepszy odMAtSa XD

0

Jeeeeeeeeeeeeeeessssttttttttt!!! Brawo Real Madryt!!!!

3

Jak usłyszałem tą wiadomość, to mi się jakoś nieswojo zrobiło. Wiedziałem od dawna, że nasz coach odejdzie, ale i tak ciężko to zaakceptować. Mamy jeszcze 3 miesiące, aby odwrócić losy w lidze i LM, czego życzę Lucho z całego serca, aby pięknie zakończył przygodę w Barcelonie. Ci, którzy na Niego gwiżdżą na stadionie nie powinni nazywać się kibicami. To tyle z tych moich refleksji. Zostaje mi podziękować Ci trenerze za te 3 lata fantastycznej pracy w klubie i życzyć trypletu na koniec tej przygody. W następnym sezonie na ławce trenerskiej zobaczymy kogoś innego, a mimo to zawsze będę tam oczami wyobraźni widział Lucho. Ciężko będzie przywyknąć do kogoś innego. Ja osobiście zapamiętam Go na zawsze, jako świetnego trenera i dobrego, sumiennego człowieka.
Gracias Luis Enrique!!!
Visca el Barca!!!

0

Po meczu z Atletico widzimy, że piłkarze Barcy nie stracili umiejętności, a zostały one jedynie uśpione. Obiektywnie, realnie popatrzmy, gdzie przydałyby się wzmocnienia ( takie, które mogłyby dojść do skutku):

BRAMKA: Pozycja pewnie obsadzona
OBRONA: Po powrocie Vidala potrzebny jest ktoś do konkurencji, ponieważ Roberto lepiej gra w pomocy, niż na PO. Pytanie brzmi: Czy Barca zdecyduje się pozyskać Juanfrana Moreno już teraz, czy czekamy do końca sezonu i sprowadzamy Cancelo lub Bellerina. Lewa obrona jest obsadzona dobrze, a ŚO wymagać będzie wzmocnienia tylko, gdy odejdzie Mathieu lub Mascherano, dodatkowo przyjdzie później Yerry Mina.
POMOC: Iniesta, Denis, Rafinha, Rakitić, Busquets- oni zostaną w klubie na pewno, pytanie, czy zostanie Gomes? Pomoc i tak potrzebuje zmian, więc potrzebny byłby ktoś taki jak np. Isco, Veratti lub Coutinho. Zobaczymy, czy jakiś z tych zawodników do nas dołączy, ja osobiście widziałbym Verattiego lub Isco.
ATAK: Oprócz MSN i Ardy nie mamy nikogo, bo Alcacer jest na dobrej drodze, aby odejść z klubu. Z wypożyczenia wróci Munir, ale trzeba ściągnąć napastnika, jeśli Paco nas opuści.

Z Barcy B do pierwszego składu można dodatkowo powołać: Alenę, Palencię, Cardonę lub Carbonella i Marlona.

0

Weigl to byłby strzał w 10!

0

Obydwaj zagrali dobrze, mnie osobiście pozytywnie zaskoczyli, mimo krótkiej gry. Obydwaj bardzo dobrze utrzymywali piłkę i zastawiali ją, szkoda, że Rakitić i Gomes nie grali dłużej

8

Jestem szczęśliwy z tych 3 punktów. Brawo dla Lucho za reakcje i taktykę na ten mecz. W końcu zaczęliśmy grać niezłą piłkę, może to jeszcze nie ideał, ale jest dobrze. Teraz pozwolę sobie ocenić poszczególnych piłkarzy:
MAtS- broni coraz lepiej, przy golu nie miał za wiele do gadania, generalnie mocny punkt zespołu, bramkarz na lata
Mathieu- szkoda, że złapał kontuzje, bo grał ostatnio bardzo dobrze, ja przed meczem mówiłem, aby go na obronie wystawić w pierwszej 11, nie zawiódł mnie i chyba nikogo
Pique- pewny w defensywie, starał się ciągnąć do przodu grę, bliski strzelenia bramki
Umtit- także bardzo dobrze
Roberto- o niebo lepiej niż na PO, ale jeszcze ma rezerwy i może grać o 50% efektywniej, generalnie najlepszy mecz od długiego czasu
Busquets- niestety daleko mu do optymalnej formy, najsłabszy na boisku. Może nie zagrał tragicznie, ale bardzo chaotycznie i niedokładnie
Iniesta- także daleko do perfekcji, ale mi się osobiście jego gra podobała, miał 2 lub 3 kluczowe podania, dobrze się zastawiał
Rafinha- bramka bardzo podwyższa ocenę, aczkolwiek ma duży potencjał i ja bym go w meczu z PSG widział w podstawowym składzie
Messi- chyba forma zwyżkuje powoli, bo grał dobrze, Messi to jednak crack, bez niego jesteśmy 2 razy słabsi
Suarez- występ pozytywny, niczego specjalnego nie dał, ale występ dobry
Neymar- ciągnał grę z przodu, ładnie dla oka, może nie perfekcyjnie, ale bardzo dobrze, jeden z lepszych

Rakitić- pozytywna zmiana, starał się utrzymać piłkę z dala od własnej bramki, grał jednak za krótko, by coś więcej napisać
Gomes- najlepszy występ w tym sezonie, mimo małej ilości minut na boisku
Digne- także bardzo fajnie, dobrze zastąpił Mathieu

Bardzo dobre zmiany Enrique, pod względem reakcji trenera to jeden z lepszych spotkań w tym sezonie. Oby to był przełom, ja wierzę w remontadę z PSG

0

Słuchajcie, co myślicie o naszej prawej obronie w dzisiejszym meczu. Ja zaryzykowałbym i wstawił tam Mathieu, w końcu gra całkiem nieźle. Roberto to może być cios w plecy.

16

Szkoda mi Ranierego... został ofiarą własnego sukcesu. A Leicester wita Championship. Chcieli zmiany, to będą ja mieli, tyle ze złą. #złazmiana

0

Donnarumma
Alves
Pique
Umtiti
Alba
Busquets
Iniesta
Veratti
MSN

0

Mathieu, Masip,

2

Idealnie, tego człowieka nam potrzeba!

0

Isco lub Veratti to podstawa. Potrzeba też skrzydłowego np. Carrasco lub Coutinho. Prawa obrona to zagadka, bo nie wiemy, w jakiej formie wróci Vidal i czy przyjdzie Moreno. Jak nie, to Cancelo lub Fabinho mile widziani. A w zimie trzeba szukać następców Pique, który kiedyś niestety zakończy karierę. Marquinhos lub Laporte byli by odpowiednimi kandydatami.

1

Jak myślicie, kto ma realne szanse na zastąpienie Lucho w następnym sezonie?
Kandydatów wielu, ale nie ma wykrystalizowanych faworytów. Ja myślę, że spośród tych trenerów, którzy są z nami łączeni, największe szanse mają:

Jorge Sampaoli
Ronald Koeman
Ernesto Valverde
Tomas Tuchel

A może by tak... Ranierego zatrudnić :)

1

Zwolnienie Ranierego to fatalna decyzja. Leicester jest coraz bliżej Championship. Przecież to było wiadome, że mistrzostwa w tym sezonie nie zdobędą. 2-1 z Sevillą to dla nich świetny wynik. Leicester ma szansę na awans... a raczej miało z Ranierim na czele. Ale pożyjemy, zobaczymy...

0

Munir jest utalentowany, tego mu odmówić nie można, ale pytanie czy to gracz na poziom Barcelony. Widzimy, jak cenny był Pedro i Alexis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?