BlAugrAnAPolAnd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Kołobrzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koniec marzeń o Coutinho! Teraz zostaje aktywować klauzulę jakiegoś zawodnika bo na negocjacje zostało El Presidente 6 godzin.... czyli Parejo jednak? W tym wypadku to Özil i di Maria by cieszyli
0
Parejo to byłaby farsa... ale Mesut? Bardzo dobry zawodnik. A ja wolę, abyśmy znaczyli coś w tym sezonie, niż skończyć sezon z max CDR a wywalić Barto... co nie zmini faktu ze prezydent z niego delikatnie mówiąc mega przeciętny
1
Powiem tak. To okno transferowe oceniałbym średnio. Jeżeli przyjdzie Cou to będzie ono jednak całkiem niezłe. Chyba wszyscy liczyliśmy na więcej, ale widać, że dla Barto i spólki to i tak wyczyn. Nie liczę już na sprzedaż Rafinhii, trudno, chłopak będzie oglądał mecze z trybun...ale sprzedaż Turana, Munira i Gomesa to obowiązek. Mają na to 12 h... pół dnia. No i ten Cou. Modlę się aby on przyszedł. Coutinho fichado to byłoby idealne zwieńczenie dnia.
0
Czy info o Costasie jest prawdziwe?
0
Szkoda, że nie dostał szansy, ale są dwie opcje:
1. Wróci ograny, będzie stanowił o sile Barcy
2. Transfer definitywny. Być może okazać się za słaby dla Barcelony. Wtedy należy rozejrzeć się za następcą Busiego. Oby to pierwsze
0
Dokładnie to 3 dni. A to wbrew pozorom sporo czasu. Douglas i Munir już blisko nowych klubów. Turan i Gomes to kwestia godzin raczej. Z Rakietą to poleciałem fakt. Ale reszta to realne
2
Należy poczekać i wierzyć w transfer Cou. Do tego wymienić Andre G. na Di Marie ew z malą dopłatą i mamy udane okno transferowe. Oczywiście sprzedać Turana, Munira, Douglas na wypozyczenie, pozbył bym się w razie przyjścia Cou i Angela Rakiticia. Jeszcze zimą Inigo i sprzedaż Vermy i skład marzenie
0
Niestety temat upadł. Mamy Umtitiego i długo nic
1
Di Maria za 30, 40 mln to grzech przy obecnym szaleństwie transferowym nie brać. A jeszcze jak PSG pójdzie na wymiankę za Gomesinho to z pocałowaniem ręki brać. Angel może grać na SPO także, a przy braku np. Suareza staje się alternatywą na skrzydło razem z Dembele, a Leo staje się napastnikiem. Do 50 mln popieram ten transfer
0
Bardzo dobry wybór odnośnie klubu. Ja na Marlona liczę i widzę w nim drugiego Umtitiego. Oby już po roku dał pretekst do ściągnięcia go z powrotem do nas.
0
2 słabszych? Pique gra od dłuższego czasu słabo, ma ponad 30 lat. Jeżeli gra za nazwisko ma być podstawą do usilnego trzymania danego gracza w podstawie to znaczy, że ktoś boi się ryzykować, albo nie zna się na piłce.
0
Fernandez przyznał, że celem jest transfer lub dwa do klubu. Po analizie składu powinien spróbować zakontraktować Coutinho i Goretzke. W tym okienku. A zimą moglibyśmy powalczyć o Kostasa Manolasa. I wtedy kadra byłaby kompletna. I oddać Rafinhe, Arde, Gomesa, Munira, Douglasa i Rakiete- to powtarzam od dłuższego czasu. A Vermaelena sprzedać, Marlona wypożyczmy. Wtedy Umtiti- Manolas jako podstawowi. Pique- Masche rezerwowi i jako 5 Mina
0
Pytanko do fanów siatki. Jak myślicie, kto będzie MP Plusligi w tym sezonie?
0
W sumie to szkoda. Kiedyś Turan z Atleti to był mega walczak, super zawodnik. Teraz to taki zapchajdziura, z nadwagą, drugi Mathieu... szkoda gracza
0
Dokładnie też tak myślę. Lepiej brać chłopaka, którego można łatwiej wyciągnąć z Monaco, niż ciągłe użeranie się z Liverpoolem
0
Ja tak bym widział kadrę * z uwzględnieniem transferów, które chętnie bym widział. Proszę o odpowiedzi, ew realne odmienne wizje.
BR. MAtS, Cillessen
LO. Digne, Alba
PO. Vidal, Semedo
ŚO. Umtiti, Mascherano, Pique, Martinez
ŚPD. Busquets, Paulinho
ŚP. Iniesta, Roberto, Alli, Aleña, Coutinho
LP. Dembele, Deulofeu
PP. Messi, Denis
A. Suarez, Paco
0
Bardzo szanuję Ernesto. Świetny taktyk i merytoryczny gość. Mówi w punkt.
0
W punkt. Nic dodać, nic ująć
0
Leo mógł zapakować hat- tricka, ale cieszą jego 2 gole. Messi od optymalnej formy daleko, a i tak dublet Argentyńczyka
0
Mecz z Betisem był przyjemniejszy do oglądania niż z Alaves. Ale cieszą 3 punkty, bo to jest najważniejsze. Nasi rywale za wiele nie pokazali, oprócz dobrej organizacji w defensywie w pierwszej połowie, ale zwycięstwo zawsze jest ważne i cieszy. ter- Stegen praktycznie bezrobotny. Plus za interwencję z 1 poł. Obrona działa dobrze, ale Pique jest w słabiutkiej formie. Według mnie brak zakupu stopera to błąd. Nie przekonał Rakitic i Paco- czyli po staremu. Teraz derby i liczymy na komplet punktów
0
To duże wzmocnienie!
0
Ter Stegen, Cillessen
Vidal, Semedo
Pique, Umtiti, Mascherano, Marlon/ Verma
Digne, Alba
Busquets, Paulinho
Roberto, Iniesta, Aleña, Goretzka, Coutinho
Messi, Deulofeu, Denis, Dembele
Suarez
Sprzedajemy Douglasa, Gomesa, Rafe, Rakiticia, Paco, Munira i Arde. Verma albo Marlon na wypozyczenie
8
MAtS- Semedo, Pique, Umtiti, Alba- Busquets, Roberto, Andres, Deulofeu, Denis, Messi
Paulinho, Vidal obowiązkowo w 2 poł :)
Gomes w kadrze to nieporozumienie. Alena a nawet Digne byliby lepsi
0
Mam mieszane uczucia. Verma to dobry stoper, natomiast szklany. Niby w pełni zdrowia kozak, ale Marlonowi szanse uciekają..
1
Oczekiwałem merytorycznej dyskusji, a nie od razu atakowania... i to jeszcze żebyś miał jakiś argument...
1
Paco jest dramatycznie słaby. Trzymanie go na siłę nie ma sensu. Lepiej dawać szanse Cardonie, lub innym wychowankom z La Masii. Zarobimy dodatkową kasę. A co do Rakiticia to nie rozumiem, dlaczego tyle osób chce go trzymać. Ok. Miał dobry moment, ale kurczę... gra przewidywalnie, zero kombinacji, zero kreatywności. Zwykły rzemieślnik. A poza tym Busi, Roberto, Andres, Paulinho, Denis, nowy ŚP, Aleña i gdzie miejsce dla przeciętnego Chorwata?
0
Powiem dosyć kontrowersyjną opinię, ale uważam, aby nasz skład był wybuchowy to należy sprzedać Suareza. Luisito gra z roku na rok słabiej. Często jest pod formą. I zaskoczę, że nie typowałbym Dybali na następcę. Sprowadzić Coutinho na flankę, a Leo jako fałszywa 9. Co sądzicie?
0
Mamy Dembele, Semedo, Paulinho, Deulofeu
Potrzeba jeszcze ŚP- Goretzka by się nadał
Sprzedajmy Douglasa, Rafinhe, Gomesa, Rakiticia, Arde i Munira + Alcacera. Wypozyczmy Marlona lub Verme i mamy dominiętą kadrę
0
Moja odpowiedź:
ter- Stegen
Semedo, Pique, Umtiti, Alba
Busquets, Roberto, Goretzka
Dembele, Coutinho, Messi
0
Wkurzają mnie te ruchy Fernandeza i spółki. Wyłożyć kasę za Neya na Dembele. Zostanie jeszcze ok. ( zakladam) 80 lub 90 mln. Brać Seriego za 40 mln i zostaje jeszcze 40- 50 mln za co kupić można dobrego ŚO- walczyć o Inigo albo dorzucić trochę i korzystać z pierwokupu Manolasa