BlAugrAnAPolAnd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Kołobrzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetny Semedo, Umtiti, Roberto, Deulofeu i Leo. Alcacer i Rakitć do zmiany. Denis i Vidal niech dostaną szanse
1
Zamiast Rakiticia Aleña, Denis za Deulofeu i gitara
0
Olać Dembele. Brać Seriego, Delle Alli i Cou
0
Z pomocników to ja bym się pozbył Turana, Gomesa, Rakiticia i Rafinhi. Pomoc skompletowana tak by wyglądała: Busquets, Denis, Iniesta, Roberto, Seri, Paulinho, Aleña i Samper. ( Weigl, opcjonalnie, jak Sampera wywalą)
0
W pewnym sensie się zgadzam, ale jak widziałbyś linie pomocy, zakładając przyjscie Seriego?
0
DLACZEGO nie kupimy Manolasa? Przecież mamy pierwokup tego swietnego stopera
0
Powiem tak, co do transferów. Podstawowy cel to zastępca Neymara. Coutinho, Dembele, albo Di Maria. Ja odobiście bardzo chciałbym Cou, bo jest uniwersalny i ma polot i finezję w swojej grze. Di Maria, jakoś mnie średnio przekonuje, a Dembele to taka gwiazdeczka, co gwiazdorzy za bardzo. Jednak wszyscy kandydaci są do przyjęcia i w obecnej sytuacji ucieszy mnie każdy zakup Barcy.
Cel nr 2 to pomocnik. Seri byłby bardzo mile widziany. Moim skromnym marzeniem jest także Delle Alli. Młody i perspektywiczny chłopak.
Cel nr 3 ŚO. Niezbędny zakup. Pique nie daje już rady przez cały sezon grać na optymalnym poziomie. Inigo Martinez, albo Manolas- mamy przecież pierwokup.
PODSUMOWANIE. Potrzeba 3, 4 transferów by móc rywalizować w tym sezonie. Zimą można powalczyć o Weigla. Idealnego następcy Busiego. Błędem jest sprzedaż Sampera. Zrezygnujmy z kogoś z 2 Coutinho - Dembele. Takie transfery w tym sezonie mogą nam pomóc. Bo coś czuję, że w sezonie 18/19 trzeba szukać będzie następcy Suareza. Wtedy pomyślimy o Dybali, Griezmannie, czy Lewym.
1
Czy jest szansa że Barca sciągnie SO?
0
Więcej Ardów, Gomesów, Douglasów, Alcacerów, Deulofeów, Paulinhów. Valverde nie ma z czego składu dobierać. Zidane może wystawić dwie równorzędne jedenastki. My nawet jednej. Barca się nie kończy. Ona już nie żyje. Taka gra to już obraz naszego rozkładu. Teraz pora na zmartwychwstanie, ale z tym łatwo nie będzie. OFICJALNIE: Wielka Barca Pepa i Cruyffa to już historia.
1
Wolałbym tak:
Ter Stegen- Semedo, Pique, Mascherano, Umtiti, Alba- Busquets, Roberto, Rakitic, Denis- Suarez, Messi
Ale oby to dalo wygraną
0
Pique raz formę ma, a raz nie ma. Obrońca w firmie FCB ma być regularny. Pique zmiennik- tak. Do 11 Manolasa, mamy przecież pierwokup! Albo Inigo Martineza
0
Busquets, Roberto, Iniesta, Aleña- zostają
Rafinha, Arda, Gomes, Denis, Rakitić- pozbyć się
Paulinho+ Coutinho i jeden młody, jak Weigl, Goretzka, albo Alli
2
Dobra. Pora się trochę wypowiedzieć. Ten monolog w pełni wyrazi to, co ja( i chyba nie tylko ja) czuję w obecnej sytuacji.
1. MECZ Z REALEM. Obraz bezsilności Barcy. Pierwsza jedenastka niedomaga, zmiennicy nie dają absolutnie NIC. Real jest obecnie najlepszą na świecie drużyną i chyba każdy się z tym zgodzi. Brak obrony, pomocy i ataku w Barcelonie jest widoczny aż za bardzo.
2. ZARZĄD. Bartomeu jest do dymisji! Ludzie, on niszczy ten klub. Parę lat temu każdy chciał tu grać, a obecnie jesteśmy ostatecznym wyborem. Zawodnicy wolą grać w Realu, Bayernie, BVB, Premiet League bo tam jest większa placa- ok. Ale tam jest mądre i sensowne zarządzanie i szacunek dla zawodnika. Klauzule odejścia naszych graczy to skandal. Nieumiejętność robienia transferów, wina Fernandeza, także do dymisji. Każdy za przeproszeniem ćwierćinteligent wszedłby na transfermarkt i zrobił lepsze zakupy niż Barto. Chlop nie potrafi nawet przedstawić zawodnikom wizji ich wprowadzania do zespołu. Transfery na- ot może się uda.
3. KADRA. Bramkarze są ok. Prawa obrona niepewna, Pique szacunek za to, jak kocha Barcę, ale do 11 to się nie łapie. Pomocy brak całkowity. Suarez pod formą od min. Pól roku. Brak zastępcy Neymara. Dramat i obraz nędzy.
4. TRENER. Nic nie zrobi bez zawodników. Na top 3 możemy się załapać, ale Real i Atletico są obecnie od nas zwyczajnie lepsi.
5. PODSUMOWANIE. Bez transferow: ŚO, min. 2 pomocników i skrzydlowego nie mamy o czym marzyć w tym sezonie. Bez wymiany prezesa ta farsa będzie powtarzać się co rok. Z Barcy się szydzi, nie szanuje jej, traktuje, jak klub, który lata świetności ma już za sobą. Kiedyś nas podziwiano, każdy chciał tu grać, mimo że zarobki były mniejsze niż gdzie indziej. Barca była więcej niż klubem, dziś więcej niż klub to hasło, które wciąż aktualne, stało się wyświechtanym frazesem, jakimś tam hasełkiem reklamowym. Przykre, ale prawdziwe. Stajemy się drugim Milanem, Interem, czy Panathinaikosem. Porównajmy Barcę z Xavim, Puyolem, Ronaldinho, do obecnej. Nie chodzi o poziom sportowy, oczywiste, że ten jest obecnie gorszy. Chodzi o atmosferę wokól klubu i o wizerunek Barcy. Jeżeli czegoś nie zmienimy to powoli umrzemy. Kibicuję Barsie zawsze i nic tegi nie zmieni. Jest mi po prostu przykro patrząc na to, jak Bartomeu i świta niszczą tak wspaniałą drużynę, w imię biznesu i zarobków. Wspieramy Barcę, choć ten sezon może być zawodem, nikogo dziwic to nie powinno.
VeB!!!
2
Taki sklad bym widział na Superpuchar:
MAtS
Vidal
Umtiti
Pique
Alba
Busquets
Alena
Iniesta
Messi
Suarez
Turan
0
Ściąganie emeryta za 40 baniek to mega przesada. Jestem przeciwny temu transferowi, ale jak nic innego nie wychodzi no to... trzeba brać co się da. Sam Paulinho to nic. Potrzeba jeszcze min 2 transferów. Za Neymara Dembele lub Di Maria. Na pomoc Asensio, Eriksen, Weigl. Ja bym widział taki tercet: Dembele, Eriksen, Asensio/ Weigl. Inaczej sezon stracony
2
1. Vidal lub Semedo zasługują na grę w 11
2. Martinez owszem, ale kosztem Pique, po prostu musi dużo grać, aby się ogrywać
3. Granie Rakiticiem już nie ma sensu. Rakiticia należy się pozbyć, póki da się sporo zarobić.
4. Pomoc miernie wygląda w tym zestawieniu.
Moja odpowiedź:
Ter Stegen
Vidal/ Semedo- Umtiti- Martinez/ Pique- Alba
Coutinho- Busquets- Alli
Messi- Suarez- Dembele
1
Powinniśmy sprzedać: Douglasa, Vermaelena, Rafinhę, Rakiticia, Munira, Tello, Turana, Kogoś z dwójki Gomes/Denis.
Kupić: Coutinho, Martineza, Delle Alli, opcjonalnie Eriksena.
I oby nie przyszedł Paulinho
1
Problem będzie z pomocą w Barcelonie. Bramkarzy mamy świetnych, Deulofeu i Paco na rezerwy dobrzy są. Obrona powinna być taka Vidal/ Semedo- Umtiti i Pique- Alba. Ale pomoc tragedia. Jedynie Roberto daje radę. Busi słaba forma, Gomes i Denis klasycznie miernie, Iniesta dawno pod formą. Jedyną szansą jest sprowadzenie Coutinho. Ale to za mało. Szczerze? 90 mln+ Veratti i niech PSG bierze Neymara. Zastąpimy go Coutinho, a do Roberto dołączy Veratti, a zimą Eriksena, albo Allego i będziemy mieli dobrą kadrę
3
Powinniśmy wprowadzać młodych typu Aleña, Palencia, Cucurella itp bo to jest przyszłość. Swoja drogą smuci, jak upada nasza La Masia. Potrzeba nowych ludzi, Bartomeu i spólka nie mają pomysłu
0
Mógłby mnie ktoś poinformować, jak wygląda sytuacja ze sprowadzeniem Yerrego Mina i czy prowadzone są jakieś rozmowy na temat Semedo?
0
Nie wolno go oddać! To jest przyszłość tego klubu. W nowym sezonie 1 drużyna to jest podstawa dla tego piłkarza.
0
Kwestią czasu jest kiedy wpłynie oferta za Ardę. Z jego sprzedażą nie powinno być problemów. Myślę, że Chińczycy, albo jakaś ekipa PL będzie chciała pozyskać Turka. Mathieu chciałby zarabiać tyle, co w Barcy, nie grając w Barcy, a w średniaku Ligue 1. Trzeba się go pozbyć, bo jest zbędny, ale więcej niż 4 mln € za niego raczej nie dostaniemy. Dodatkowo sprzedać: Rafinhę, Douglasa i Vermaelena. Wypożyczyć na rok Denisa Suareza, albo zobaczyć, jak będzie prezentował się w meczach presezonowych. Munira i Sampera także bym jeszcze przytrzymał rok na wypożyczeniu, bo są to perspektywiczni zawodnicy, szczególnie Munir.
1
Analizowałem nasz potencjalny skład za ok. 5 lat. Tak mogłoby to wyglądać.
ter Stegen
Bellerin
Mina
Sanchez/Marlon
Digne
Veratti
Roberto
Aleña/Denis
Dembele
Neymar
Dybala
0
BR.
Ter Stegen
Cillessen
Masip
LO.
Digne
Alba
PO.
Bellerin
Vidal
ŚO.
Pique
Umtiti
Mina
Marlon
D. Sanchez
POM.
Busquets
Iniesta
Veratti
Rafinha/ Denis
Roberto
Alena
Rakitic
Sëri
AT.
Messi
Neymar
Suarez
Dembele
Alcacer
Deulofeu/Munir
0
PO: Vidal, Bellerin, Semedo
LO: Alba, Digne
ŚO: Pique, Umtiti, Marlon, Mina, Masche
0
Dobry, profesjonalny bramkarz i zasługuje na regularna grę w Europie i w pierwszym składzie. My mamy MAtSa, dobrego GK, ale szanuję Valdesa za jego dokonania w Barcy
0
Odnośnie polskiej piłki. Jakie transfery powinna zrobić Legia? Pytanie do kibiców L. Wg mnie idealnie byłoby kupić: Salamona, Sadloka, Wolskiego, Sobiecha i Niezgodę.
2
Teraz Hasi będzie trenował tam. Powodzenia. Samobójcy z tego Olympiakosu
1
1. Bellerin ok
2. Veratti, albo Coutinho
3. Deulofeu, albo Dembele
4. DAVINSON SANCHEZ
1
Już dzisiaj o 18!!! Komu kibicujecie? Ja stawiam na Mistrzostwo dla Legii :)