0

Z Red Devils widziałbym u nas jedynie w przyszłości Martiala, a moze na ŚO Baillego ale to za duuuzo czasu

0

Sprzedamy, sprzedamy. Arda już w Turcji, Jefecito odchodzi, Rafinha bardzo blisko Interu, rozmowy o Deulofeu i Vidalu ciągle żywe. Spokojnie. Jeszcze pół miesiąca

0

Chętnie zobaczyłbym formację 4-4-2, w następującym ustawieniu:

Jasper

Semedo Pique Verma Digne

Rakitić Paulinho Busquets Aleña

Messi Suarez

0

Orientuje się ktoś może jakie są największe stoki narciarskie w Zakopanem, udostępnione dla narciarzy?

0

W końcu odczarowaliśmy ten przeklęty stadion! I połowa do zapomnienia, II na naszym typowym, dobrym poziomie. MAtS generalnie zagrał dosyć niepewnie. Ta niesłusznie nieuznana bramka obciążyłaby Niemca. Verma i Pique to kosmos, mimo że nie pokryli przy 1 golu gracza RSSS. Dobra gra drużyny, nawet Gomes grał nieźle w pewnych fragmentach. O ile on, jako zapchajdziura może być w Barcy, to Denis mnie absolutnie nie przekonuje. Dembele ma przebłyski, myślę że wejdzie na optymalny dla siebie poziom. Czekamy na Coutinho. Taktycznie znowu Valverde zdał egzamin
VeB

27

Ciągle tylko szczęście, szczęście, brak szczęścia, piłka nie wpada. Modyfikując słowa pewnego człowieka: naprawę sytuacji należy zacząć od naprawy pojęć. Ale chyba Pan Zidane już tego nie dostrzega. A niech wraca do gry Benzema, będzie jeszcze ciekawiej.

0

Kurcze, chiałbym aby nasz coach powoływał częściej Oriola i Aleñe. Obaj mają ogromny potencjał. Arnaiz razem z nimi mógłby w CdR dostawać powołanie regularnie. Oriol i Alena to dla mnie przyszly material na gwiadzy

1

ter- Stegen- Semedo, Pique, Vermaelen, Alba- Busquets, Rakitić, Roberto- Messi, Dembele, Suarez

1

Tez wolałbym Aleñe zamiast Gomesinho

5

Ten człowiek jest fantastyczny. Spokojny i wyważony, ukształtowany, dobry, jako strateg. Bardzo dobrym ruchem było jego zatrudnienie. Nie wiem, jak wasze opinie, ale wg mnie Valverde mimo, że nic z Barcą jeszcze nie wygrał to kwalifikuje się do top 10 europejskich strategów. Trzeba mu dalej życzyć spokoju i szczęścia bo może nam sprawić duuużo radości.

1

Ale Real ma dołek! Zidane chyba nie kontroluje sytuacji, gada ciągle te same oklepane frazesy. Dla nas lepiej, ale Real chyba już wypalił się w tym składzie. I ten Ronaldo... jak można mówić ze jest lepszy od Messiego?

0

Już mi się gościu wydaje spoko człowiekiem. Powodzenia w najlepszej drużynie na świecie Yerry

0

Orientuje się ktoś jak z transferami z klubu? Arda wypożyczony do Turcji na 2,5 roku. Masche na pewno odchodzi? Jak z Deulofeu, Rafinhą, Vidalem? Czy jest szansa na sprzedaż Gomesa?

5

Nie jest to złe posunięcie. Zamiast płacić Turkowi, zapłacą Coutinho, możemy dostać jakieś profity, jak Arda zacznie coś grać, mamy prawo go sprzedać, więc oby zyskał formę. Mogli sprzedać od razu, ale to nie jest zła opcja

2

Odnośnie naszej kadry skoczków, nasuwa się pare wniosków.

Stoch to Stoch. Jeśli trener dobrze go przygotuje to może na Igrzyskach zmieść konkurencję.

Kubacki jest numerem dwa, jedynie nie podoba się to, że wysoko leci, ale szybciej spada. Jak się go oszlifuje to może nawiązać kiedyś do najlepszych.

Hula to jest taki typowy średniak. W tym momencie do drużynówku się spokojnie łapie, ale bez szału.

Żyła jest taki niepewny, chyba mu znowu coś odbiło... numer cztery w kadrze, ale nie gwarantuje klasy takiej jak jeszcze sezon temu.

Kot to sinusouda, aktualnie opadająca. Potencjał ogromny, wykorzystuje nie więcej niż 30% swoich umiejętności.

Wnioski:

Jeśli Trener Horngacher dobrze przygotuje zespół mentalnie, uda mu się podtrzymać dyspozycję Kamila, zmotywuje Piotrka i Maćka to możemy być spokojni. Według mnie Stefan to taki Valverde. Skromny i cichy, genialny taktyk. Norwegowie są poza zasięgiem, Niemcy są nierówni. Niby faworyci, ale bez Freitaga, oraz ze skokami takimi jak Geigera z kwalifikacji na Kulm to z nimi można zawalczyć. Minimum 3 miejsce powinniśmy mieć. Kamil i Dawid to 2 na pierwszą dziesiątkę pucharu świata. Kot, Żyła i Hula w drugiej dziesiątce powinni się zmieścić, dla Wolnego bycie w 30 byłoby sukcesem.

0

Jeśli kupisz to z palo sante (srebrne) to wystarczy ze dobrze wypłuczesz i mozesz zaczynać zabawę :) Z ceramicznym tak samo. Z tykwy trzeba wydrążyć i jeszcze jakiś czas poczekać. Osobiście polecam z palo sante.A co do picia to ja Ci powiem, że na początku się z tym cackałem, teraz sypię susz, wkładam bombilę i zwyczajnie zalewam wodą, temp. biorę " na oko". Nie ma co się tym az tak przejmowac

0

Jak myślicie? Arsenal będzie w Top 4?

1

Ja osobiście polecam u Pana Wojtka kupować, sprzęt do picia też, ale warto tez poszukać w lokalnej okolicy.

2

Bardzo polecam. Dobrze działa na trawienie i koncentrację. Pierwsze zaparzenia mogą nie smakować, ale to juz zależy od twojego gustu. Osobiście pijam od ponad roku i bardzo mi smakuje

4

Ale ma Valverde ból głowy! Bramkę obsadza Mats to pewne. Alba jest podstawowy LO. Według mnie mamy fantastycznych stoperów. Umtiti i Pique wyglądają na liderów, ale Verma gorzej nie gra, a Mina ma papiery na mega stopera. Roberto może nie łapać się do pomocy, ale póki co moim zdaniem jednak doświadczeniem przebija Semedo i jest naturalnie faworytem w rywalizacji z Portugalczykiem. Busquets jest oczywistym liderem środka pola. Teraz problem z dwoma pomocnikami. Kapitalnie dysponowani Paulinho i Rakieta, genialny Iniesta i mega kozak Coutinho. Rakitić powinien według mnie kierować w once de gala. Coutinho będzie walczył o skład, więc chyba Paulinho zostanie takim jokerem i będzie dobijał rywala wchodząc z ławki. Andres myślę, że także będzie grał 1 połowę do godziny, będąc często rotowanym ze względu na swój wiek ( niestety). Dembele pokazał magię i z Pistolero i Messim będzie niszczył rywali. O ile Turan, Deulofeu, Masche, Vidal już na wylocie z klubu to uważam że powinniśmy pożegnać kogoś z dwójki Denis lub Rafa. Gomes też mnie już osobiście nie przekona. Ale gdybym mógł wybrać, zostawiłbym Rafinhę, a dwójkę pozostałych sprzedał. Szansę powinien regularnie otrzymywać Arnaiz, Alena i Oriol. Oczyeiscie to moje zdanie i nie wszyscy muszą się zgadzać.
VeB!!!

0

Bardzo dobry mecz na Camp Nou. Kapitalny Alba i Messi. Luisito robi co do niego należy. Busquets niszczy w defensywie prawie każdego. Rakitić rozgrywa taktycznie świetne spotkanie. Andres jak to Andres- kapitan dryguje zespołem. Zawodzi trochę Semedo jeśli chodzi o ofensywę i Gomes. Portugalczyk robi wolne miejsce Leo, taktycznie wykonuje zadania na medal, ale brak mi jego inwencji twórczej, polotu. Znowu podaje do tyłu a piłka odbija się mu w charakterystyczny sposób od nogi. W 2 połówce dajmy szansę Arnaizowi, Dembele i Digne i będzie dobrze.

0

Polecacie jakąs ciekawą biografię trenerską? Ksiązkową

1

Jak ustawilibyście zespół przy pełnej gotowosci do gry wszystkich graczy? Ja tak


ter Stegen- Roberto, Pique, Umtiti, Alba- Busquets, Rakitić, Coutinho- Messi, Suarez, Dembele/ Paulinho

11

Taaaaak. Idealny news na dobrą noc

0

Vermaelenbauer, tak go określam. Jego progres jest niesamowity! Z przeciętnego stopera na max sredniaków Premier League, Serie A, czy Ligue 1 wyrósł na skałę. Jeżeli profesor Umtiti utrzyma formę to Pique musi rywalizować z Vermą o dklad

0

Sprzedać za dobrą sumkę. Ale Rafa zostaje bo na zmiennika jest idealnym typem zawodnika. Busi, Rakieta, Cou- pierwszy skład; zmiennikami Paulinho, Andres i Rafa/ Alena. Chyba ze Dembele nie będzie grał w once de gala to wtedy pewnie Cou na skrzydło a pomoc klasyczna; Busi- Rakieta i Andres/ Paulinho

0

Ja optowałbym za zostaniem Aleixa. Jest uniwersalny. Może zmieniać Semedo/Roberto, albo Messiego, Dembele. Jak wchodzi to pokazuje, że ma poziom, ale dostaje za mało szans na grę. Obowiązkiem jest sprzedać Turana, Masche, Deulofeu, Denis/Rafinhe i Gomesa. Dla nich nie ma tu przyszłości. Wolałbym aby został Rafinha, bo jednak za czasów gdy grał bardziej przekonywał od Denisa.

0

Bartomeu i spółka co by nie mówić ogarnęli bajzel w klubie. Kadra jest silna, wybór trenera był idealny, sytuacja w Katalonii nie odbija się aż tak na klubie, młodzież szanse dostaje. Jedynie zarzucić można nieumiejętność sprzedawania zawodników. A to bardziej obciąża Fernandeza i spółkę. Nawet nauczyli się operować klauzulami+ nowy kontrakt z Leo i Andresem. Plusów jest pełno, jako optymista ciągle jes zauważam, choć rzeczy do poprawy też sporo i dlatego dobrze że Barto został. Ma szansę na odkucie się i całkowite uporządkowanie sytuacji w klubie

0

Rafinha, lub Denisa i Mascherano

0

Moim zdaniem można go wypożyczyć. Szans wiele na grę nie dostanie, a jak udowodni ze zasługuje to moze wróci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?