BlAugrAnAPolAnd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Kołobrzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ kozak z Johannsona... niebywałe jak on lata.
0
Co mówili? Na 1 ogladam
11
Definitywnie nie: Real, Bayern, City
Może być: Juventus, Liverpool
Najlepiej: Roma, Sevilla
Dlaczego?
Real to Real. Lepiej trafić na nich w półfinale. Dwumecz z białymi jest lepszy, niż 1 mecz i to finał.
Więc teraz liczę na coś łatwiejszego, w półfinale, jak najbardziej Real.
Bayern Heynckesa jest do bólu skuteczny. Niemiec dał im tę stabilność i mentalność zwycięzców.
City to wiadomo. Pep kapitalnie wykonuje swoją pracę.
Liczę ostatecznie na Rzymian. Są teoretycznie najsłabszą drużyną
2
Według mnie, odpoczynek na Bilbao należy się: Pique, Albie i Don Andresowi. Busi, Nelson i Denis będą wykluczeni, więc o tym nie mówimy. Liczę na szansę od początku dla Aleixa Vidala i Digne na bokach obrony, w środku obok Umtitiego postawiłbym na Vermaelena. W pomocy widziałbym Rakitića, Roberto, Coutinho i Dembele. W ataku Leo i Paco. Szansę powinien otrzymać też Yerry i Andre. Liczę na przełamanie Gomesa. Trochę naiwnie, ale mam prawo
0
Mi się podobają. Takie nawiązanie do historii. Chociaż obecne też są fajne. Ale 2 komplet widziałbym w barwach Katalonii.
6
Kiedy to nastąpi, będzie to najsmutniejszy dzień, jaki może wyobrazić sobie kibic Barcelony. Dopiero wtedy na prawdę uświadomimy sobie, że byliśmy świadkami historii, jednej z piękniejszych w futbolu. Andres i Xavi wspaniali piłkarze i ludzie, z których każdy powinien czerpać to, co najlepsze.
2
Komentarz do meczu napisałem. Teraz pozwolę sobie ocenić zawodników.
PS. Komentarz na tvp 1 to tragedia... dobrze ze Liga na Eleven.
Solidnie: MAtS, Roberto, Suarez
Kreatorzy: Iniesta, Messi
Mózg(i): Busquets, Rakitić
Ściana: Alba
Magic Duo: Pique, Umtiti
Powiew młodości: Dembele
Czołg: Paulinho
Porządne uzupełnienie: Aleix
Inne: Gomes- zagrał bardzo dobrze, taktycznie w odbiorze+ 2,3 fajne zagrania do przodu.
1
Mecz był taktycznym popisem Ernesto. Chelsea groźna w ataku, obronę rozbił LM10. Jestem szczęśliwy, bo mamy awans. Teraz chciałoby się trafić na Romę, albo Sevillę. Ale niezależnie na kogo trafimy, celem jest tytuł. Jeszcze co do meczu. Był błąd Skominy. Karny się należał. Co nie zmienia faktu, że byliśmy w dwumeczu dojrzalsi. Barcy Valverde może nie ogląda się, jak Barcy Pepa, czy Lucho, ale taktycznie te mecze, szczególnie w Champions League to majstersztyk. Mi to nie przeszkadza, jak mają grać tak efektywnie, a zdobywać tytuły, to niech podpisują kontrakt z Ernesto na 10 lat
VeB!!!
0
Jeżeli wedłg doniesień Arthur przyjdzie dopiero w styczniu 2019 roku to Mina musi zostać. A co do kadry.
1. Pytanie czy zechce zostać Jasper? Jest mega bramkarzem i na ławce się marnuje. Jeśli tak to pięknie, jeśli nie to trzeba pracować nad kupnem młodego bramkarza, zmiennika MAtSa.
2. Skład obrony widzę: Roberto, Pique, Alba, Semedo, Umtiti, Vermaelen, Digne? Pytanie czy lepiej stawiać na Francuza, czy szukać bardziej klasowego zawodnika? Ponadto mamy jeszcze w odwodzie Marlona, Cucurelle, Palencie, Costasa. Myślę, że Cucurella mógłby dostać szansę. Palencia, Costas niech jeszcze się ogrywają w Barcie B. Marlon chyba zostanie na wypizyczeniu
2. Pomoc: Busquets, Rakitić, Coutinho, Paulinho, Iniesta ( chyba że Chiny w co nie wierzę ). Aleña powinien otrzymać więcej minut. Czekamy na Arthura.
3. Atak: Dembele, Leo, Suarez, Arnaiz też zasługuje. Pytanie co z Paco? Jeśli przyjdzie Griezmann to on musi odejść.
Ewidentnie należy pozbyć się Denisa, Gomesa, może Vidala. Paco i Digne są niewiadomymi, wszystko zależy kto przyjdzie do klubu. Myślę też że stawianie od czasu do czasu na Oriola by się
opłaciło. Tylko moja teoria. Można siè nie zgadzac
0
• 3 pkt do kompletu
• dobra gra Cou i Dembele
• zwycięstwo bez króla
Zmiennicy nic nie wnoszą. Denis, Gomes i Aleix na sprzedaż latem na 100%.
1
Syn marnotrawny wraca... ja go tu nie chcę. To jak się zachowuje jest żenadą. Przyszłosć to Cou i Dembele
0
Na Malage dać odpoczynek dla Pique, Alby, Busquetsa, Suareza i może Leo. A na The Blues tak: ter Stegen- Roberto, Umtiti, Pique, Alba- Busquets, Rakitić, Messi, Paulinho- Dembele, Suarez
Chyba ze wróci Semedo, to wtedy Portugalczyk na PO a Sergi zamiast Lorda.
1
Jest gdzieś transmisja? Widziałbym od początku Jaspera, Mina, Costasa, Palencie, Digne, Alena, Denisa, Paco i Dembele
0
Polecacie jakieś fajne gatunki Yerba Mate?
0
Liv- Porto 3-0
Psg- Real 2-0
0
Wyjaśni ktoś sytuację z Arthurem. Kiedy by dołączył do klubu?
0
Na początku podchodzilem do tego sceptycznie, teraz daję mu Białą kartę. Może i odpali i wtedy bym musiał przepraszać. Teraz 3mam kciuki za Arthura. Bądź nastepcą Xaviego
1
Digne jest solidny ale to zbyt mało dla Barcy. Cucurella albo ten Mendy to dobre opcje. Serio, Lucas jest bardzo dobrym obrońcą ale potrzeba nam lepszego. Jako zmiennik jest ok. A musimy też patrzeć przyszłościowo o zastąpieniu Alby
0
Wiadomo, że Moneymar odszedł dla kasy a nie dla byci n.1. Co do gry Barcy. Kiedy grają źle i wygrają jestem zadowolony. Kiedy wygrają po pięknej grze jestem szczęśliwy.
1
Co sądzicie o pierwszej 11 naszej reprezentacji na Mundial?
Szczęsny- Piszczek, Glik, ?, Rybus- Krychowiak,?, Zieliński, Grosicki,?, Lewandowski
? Kto zagra na SO, SPD i PS?
0
Dobra czas na zabawę, popatrzmy w przyszłość. Przypuśćmy, że Alba, Pique, Busquets, Andres, Ivan, Leo i Luis nie będą już grali. Wiem, że to bardzo dalekosiężna wizja. I teraz jak widzicie nasz skład za te parę ładnych lat? Mam taką alternatywę;
ter Stegen- Semedo, Umtiti, Mina, Gaya- Weigl (Arthur), Roberto, Coutinho- Dembele, Arnaiz, Icardi
0
Jest dużo znaków zapytania.
1. Czy Andres zostawi swoje winnice, życie w Hiszpanii dla zimnej Anglii?
2. Czy Iniesta fizycznie wytrzyma PL?
Jednak:
1. Zmiana może być kusząca, po 16 latach w Barsie
2. Iniesta osiągnął tu wszystko co mógł.
Ale mam wrażenie ze zechce zostać i być legendą w jednym klubie
2
Trochę szacunku do ludzi. Ten "dziad" zrobił z Arsenalu topową drużynę. I choć jego czas dobiega końca to i tak będzie legendą tego klubu
5
Ludzie ogarnijcie się. Z Gironą wychwalacie Valverde i piłkarzy, a dziś pomyje na głowe... Gramy mądrze, ekonomicznie, fajerwerki będą jak mecz będzie tego wymagał. Ernesto lepiej wie jak ustawić skład. Jest najlepszym trenerem i szefem dla piłkarzy. Wyniki mówią same za siebie i to Valverde broni. Mi to 1-0 wystarcza, oby 3 pkt wpadły. Co do Paulunho to faktycznie bardzo słabiutko.
3
Czyli na Palmas odpoczynek powinien dostać Alba, Pique, Busquets i Suarez. Skład widzę taki:
Marc- Vidal, Mina, Vermaelen, Digne- Rakitić, Roberto, Coutinho- Dembele, Messi, Paco
0
Znowu w tej naszej lidze zmieniają trenerów jak rękawiczki. Zieliński do Bruk Bet to akurat dobry ruch działaczy. Śląsk gra chyba o spadek, Sandecja nie urażając ich kibiców to katastrofa nawet w Ekstraklasie, gł. Organizacyjnie, Teraz poleci pewnie Owen.... A Brosz, Mamrot, Brzęczek pokazują ze polscy trenerzy są warci zainteresowania.
10
Jaki skład na Girone? Ja bym wystawił:
MAtS- Semedo, Umtiti, Mina, Alba- Busquets, Coutinho, Roberto- Messi, Dembele, Paco
0
Postawiłem tak:
Legia- Śląsk 1
Bruk Bet- Korona 2
Myślicie, że wejdzie?
1
Zawsze jest taka możliwość, natomiast do tego czy bym chciał, czy nie to raczej nie. Lepiej postawić na Digne. Może i byłby dobrym transferem, ale ja go odobiście nie widzę w Barcelonie
2
Roberto jest dla nas idealny na PO. Obecnie bije na głowę Semedo. Nie widziałeś chyba jego rajdów z piłką i asekuracji prawej strony boiska. Mówiąc że Sergi grał słabo oglądałeś chyba inny mecz