BlAugrAnAPolAnd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Kołobrzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Byłoby świetnie, gdyby:
- przyszedł Clement Lenglet / Kostas Manolas
- przyszedł Cristian Eriksen
- przyszedł Rodrygo, którego wypożyczymy
- przyszedł Arthur
- przyszedł Griezmann / Timo Werner
Ba... genialnie
0
Co sądzicie o ewentualnym sprowadzeniu na Camp Nou Kimmicha w sezonie 2019/ 2020 ? Wtedy sprzedalibyśmy Rakiticia, Roberto do pomocy na stałe, a Niemiec na prawą flankę obronną? Bardzo obiecujący gracz na miarę TOP 3 PO na świecie
1
Debilizm, straty 2 mln baniek przez wizje Roberta i kolegów. Ale opchnąć trzeba i tak. Dawać jeszcze Douglasa, Marlona, Munira, Turana, Vidala, Alcacera, Gomesa, Denisa, Rafinhe, Digne i może cudem wtedy ze 100 mln pyknie. Ale ta polityka transferowa jest kij warta. Nie bo jednak Rafa dobry, Denis perspektywiczny, Munir zmądrzał, Paco niech bierze kasę, grzeje ławkę 3/4 sezonu ale za nazwisko niech pogra w Barcelonie... dramat. Nie ma półśrodków! To jest Barca, ma być kadra na miarę Barcy, a nie Douglas, czy Turan którzy mieliby problem załapać się do pierwszej jedenastki w Ekstraklasie. Tylkobtak uporządkowana kadra jest gotowa na wzmocnienia, aby nie nadwyrężać budżetu i gotowa do dalszych zabiegów i lepienia czegoś lepszego. Piszę to lekko poirytowany Robertem, ale może go tu już nie będzie niedługi... tego życzę Barcelonie, Wam i sobie.
VeB
0
Dokładnie! To, że wyszedł im Umtiti, Cou, Dembele to jest jasne, ale tyle wstydu i nieumiejętności przy negocjacjach to skandal. Wchodzisz na transfermarkt i widzisz co jest grane, a Ci to jak gdyby byli po Wojaku przy tych pomysłach
0
To jak widzicie naszą kadrę? Przy założeniu, że nie będzie żadnych kontuzji.
Szczęsny- Piszczek, Pazdan, Bednarek/ Cionek, Bereszyński- Krychowiak/ Linetty, Zieliński, Rybus, Grosicki- Milik, Lewandowski
Kuba jako zmiennik na 2 poł
2
Delle Alli
0
O 14 Nawałka poda
0
Tak choć według mnie trochę za niski poziom. Ale na 10 możliwa
1
Moim zdaniem najlepiej wypadają Holandia, Szwecja, Dania i Litwa. Cypr nie jest zły. Oby nie Izrael.... piosenka jest okropna
0
nie przypominam sobie. Mógłbyś mi odświeżyć te dane?
0
Witam. Ile czasu czekaliście bądź czekacie na zamówione koszulki z okazji dubletu? Czekam już tydzień i nie ma.
1
Teraz już może grać w każdym meczu. 3 mecze niech gra 90 minut. A jak przepracuje letni okres i będzie gotowy do gry to wtedy zagra częściej. Choć chciałbym niektórych zmartwić, że jak przyjdzie Antek to Dembele będzie miał jeszcze cięzej
1
Chciałbym abyś wyjaśnił jak mieliśmy grać 10 na 11. Proszę tylko Ciebie i innych malkontentów. Jak w następnym sezonie zagramy piękny mecz, wygramy LM ,whatever abyście nie chwalili Valverde i nie cieszyli się ze zwycięstw
44
Ludzie, przestańcie za przeproszeniem pierniczyć! Ernesto wykonał genialne zmiany. Paulinho zastopował paru graczy Realu, Semedo był kocurem w obronie i atakowaniu. Chcieliście nieogranego Dembele? Ok. Gdyby było 11 na 11 to proszę bardzo. A tak to uważam, że remis jest bardzo dobrym wynikiem. Hernandez to nieporozumienie. I gadanie Valverde out gdzie ten facet zrobił co mógł z tym materiałem to niedorzeczność. Puknijcie się w czoło i zacznijcie trochę pozytywniej podchodzić do meczów i życia
16
Lepiej gdybyś ty zrobił out z tego forum kibicu sukcesu
2
Ależ cholernie zasmuciła mnie wiadomość o Sir Alexie... zdrowiej mistrzu. Najlepszy w historii tego sportu :(
0
Wszystko zależy od sprzedaży. Jeżeli sprzedamy cały balast: Gomes, Vidal, Alcacer, Douglas, Marlon, Munir, Rafinha, Turan i Deulofeu to trochę kasy na zakupy się znajdzie. Jeżeli będziemy chcieli Duńczyka, wtedy prawdopodobnie Rakieta wyląduje na ławie, bo Coutinho i przy ewentualnym przyjściu Griezmanna, nie wygryzie ich. Więc pytanie, czy chcemy grać mega ofensywnie, czy stawiamy na zbalansowaną grę. Moim zdaniem Eriksen to powinien być priorytet na lato 2019. Wtedy powinniśmy rozważyć pozbycie się Ivana i można upatrywać w Eriksenie jego następcy. W te lato trzeba jeszcze pozyskać czwartego stopera, bo przez te zasady o graczach spoza UE, Mina pewnie pójdzie na wypożyczenie. A zimą należałoby pomyśleć o wymianie Digne'a. Albo walczyć o Gaye, Mirandę, albo wcielić Cucurelle do głównego zespołu itp. Pytanie co ze zmiennikiem Suareza. Przydałby się Werner, albo Icardi, ale Argentyńczyk to opcja raczej nierealna.
Podsumowując:
Lato 2018: napastnik- zmiennik, stoper, Griezmann
Zima 2019: lewy obrońca- zmiennik
Lato 2019: Eriksen, inne ewentualne wzmocnienia
0
Obydwie są świetne. Ja nie potrzebowałem dwóch, więc aby złożyć hołd Andresowi wybrałem tę z napisem poświęconym Inieście
0
Ahhh Barca B... chyba Segunda B się szykuje. Ale warto wierzyć, że jeszcze się utrzymamy
5
Mimo, iż nie jestem dzieckiem, to swoją transformację rozpocząłem w styczniu zgodnie z dewizą " nowy rok, nowy ja ". - 17 kg to chyba nie aż tak mało, co? A na poważnie to polecam o siebie zadbać bo samopoczucie zgoła odmienne, na plus naturalnie
0
Ja to widzę tak:
ter-Stegen- Roberto, Pique, Umtiti, Alba- Busquets, Iniesta, Rakitić- Coutinho, Messi, Suarez
W drugiej połowie Dembele za Andresa i Cou do pomocy, Paulinho za Rakitića i Semedo/ Denis
4
Szanuję Łysego za piłkarską karierę, ale co on wygaduje na konferencji odnośnie VAR-u i szpaleru to się w głowie nie mieści. Nawet Andresowi nie przygotują owacji. Wstyd panie ZZ
0
Tylko za kogo? Rakieta, Cou?
0
Jak widzicie rolę Roberto w następnym sezonie? W pomocy raczej się nie złapie, a na PO mamy Semedo.
0
Jest dużo balastu do sprzedania: Douglas, Marlon, Turan, Rafinha, Deulofeu, Gomes, Vidal, Alcacer
0
Moum zdaniem:
Griezmann- Suarez- Messi- atak
Busquets- Coutinho- Rakieta- pomoc
Semedo/ Sergi- Umtiti- Pique- Alba- obrona
Plus obrońca, w zależności od tego czy odejdzie Mina. Jeśli tak to de Ligt, jesli nie to wtedy marzyłbym o kupnie Kimmicha, bo może też grać na stoperze i skrzydle. Uniwersalny zawodnik. No i zmiennik dla Luisa. Werner byłby idealny, Paco nie przekonuje
0
Tyle ze Mins to nie niewypał. Dostał za mało szans
2
To co on wczoraj zagrał to poezja. Bierzmy Antoine'a i zmiennika dla El Pistolero i skład jak marzenie
0
Szkoda tego Arsenalu, ale na własne życzenie polegli. Tak jak szanuję Wengera tak to był już pokaz nieudolności jego drużyny. Brawo dla Atleti bo zagrali bardzo dobry mecz, dyscyplina taktyczna na najwyższym poziomie.
2
Jest dobry, ma DNA Barcy, ale wolałbym Eriksena, albo Antka. Kontuzjogenność Thiago odstrasza od tego zakupu.