1

Szkoda Yerrego, ale niech mu się wiedzie... zawarłbym opcję pierwokupu, ale wątpię, czy to przejdzie. Miałby jednak problem z grą u nas, Umtitiego i Pique nie ruszyłby, Lenglet to jest kozak, więc zostawałaby mu walka z Vermą o 4 stopera, a jest na to zwyczajnie za dobry. Jak jeszcze sprowadzimy de Ligta to już furtka dla Kolumbijczyka się zatrzaskuje. Musiałby czekać na zakończenie kariery Pique, a na to się nie zanosi

0

I to jest to, co u piłkarzy cenię. Nie każdy jest jak Messi, ale serce i wola zwycięstwa to podstawa

1

Ludu, po co ten hejt na Vidala? Chłop jeszcze nic nie pokazał, a wy już lecicie ze swoją ekspercką wiedzą, krytyką i opiniami, jakbyście min. z Abidalem, czy Monchim gadali... Arturo ma niesamowite serce do gry i chce nam pomóc, więc go wspierajmy, a nie jak z Paulinho, wiemy jak było. Więc all in all- Welcome Arturo i pokaż wszystkim co potrafisz

1

Transfery bardzo fajne, ale czas sprzedawać. Gomes, Paco, Marlon, Mina, Denis, a Vidal już praktycznie w Sevilli. Skład może wygladać:

MAtS, Cillessen
Semedo, Roberto + Wague
Umtiti, Vermaelen
Pique, Lenglet
Alba, Miranda + Cucurella
Busquets, Vidal
Coutinho, Rafinha
Arthur, Rakitić + Aleña
Malcom, Dembele
Messi
Suarez, Munir

Czasem będą rotacje w formacjach więc za Leo spokojmie będzie miał kto grać. 22- 23 graczy, dalej Barca B

0

Brawo dla Jagi i Lecha!!!

2

I cyk, Górnik już po pucharach.
# Niemajużsłabychdrużyn

0

Normalnie byłbym sceptyczny. Ale za 30 baniek. Brać i to bez zastanowienia

0

Chodzi o pierwszy zespol, nie 11

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wiem co myśli Ernest, ale Marlon gra bardzo przyzwoicie. Szkoda go, bo mógł łapać się na 4 stopera kosztem Vermy. Bardzo lubię Belga, ale wiadomo jaki jest szklany i wiekowy. Miranda zdecydowanie lepszy od Cucurelli. W pomocy może być ból głowy, bo oprócz Busiego i Cou, do 11 adpiruje Rakitić, Arthur, Roberto, nie mówiąc o nowym transferze. Nie mam pojęcia, jak rozwiąże to Valdek, ale Semedo musi grać na PO na stałe. Gdyby te 2 mecze miały stanowić o 11, moim zdaniem wyglądac powinno to:

MAtS- Semedo, Umtiti, Lenglet, Alba- Busquets, Coutinho, Arthur- Malcom, Messi, Suarez

Swoją drogą to Pique musi wznieść się na ważyny bo Lenglet robi ogromną konkurencję.

1

W Barcy B jest obecnie 5 graczy, którzy mają szansę na pierwszy zespół: Miranda, Cucurella, Palencia, Oriol Busquets, Puig. Aleña już praktycznie jest na stałe z Messim i spółką. Obiecująco zapowiada się Ballou. Potem jest raczej pustka... ale cieszy chociaż tych 5-6 graczy po latach posuchy i wypromowaniu praktycznie jedynie Roberto.

0

Barca, Real, Juve, City

8

Szkoda, ale coś się zaczyna, coś się kończy. Powodzenia Lucas! Masz papiery na bycie topowym LO na świecie. I dzięki za pomoc na Rambli.

0

Miranda?

1

Ludzie tutaj widzę mają podobne argumenty co wyborcy dwóch słusznych opcji w Polsce. Nie znamy jeszcze programów, a już ferowanie werdyktów. Poczekajmy... ten zarząd idealny nie jest, ale ludzie, nie mówcie że nic nie zrobili, doceniajcie, że Barca jest tu gdzie jest. Sam osobiście jestem bliższy wizji Laporty, ale nie uważam, że Bartomeu jest fatalnym prezydentem, a to co kręci na boku, to już jego problem, on będzie za to odpowiadał, jeśli coś mu udowodnią.

3

Powiem szczerze, że po meczu przekonał mnie Rafinha. Trochę go nie doceniałem do tej pory, choć wiedziałem, że ma chłopak talent. Widzę, że on nam może dać więcej jakości, niż Denis. Na ten moment musimy pomyśleć bardzo wnikliwie, jacy gracze mogą nam zwiększyć w zespole rywalizację. Nie zastanawiałbym się nad sprzedażą Lucasa Digne, bo to co grał Miranda, Cucurella bardzo dobrze rokuke na przyszłość. Marlon jest bardzo solidny, ale miejsca w składzie nie zwojuje, dlatego też trzeba go pożegnać. Oczywiście dorzuciłbym Gomesa, ale on tu zostanie niemal na 100%. Na ten moment nie widzę miejsca dla Denisa i Alcacera. Odejście Aleixa to formalność. Pytanie brzmi, czy potrzebujemy pomocnika? Mamy Busquetsa, Rakitića, Coutinho, Arthura, Rafę, lub Suareza D., Aleñę, Roberto, mogącego grać w pomocy i wizję dołączenia do pierwszego zespołu Puiga. Ja bym sprowadził tylko de Jonga, albo Rabiota. Na Thiago szkoda kasy, Arthur jest tym samym typem gracza co gracz Bayernu. Pjanić powiedział, że nie odejdzie, Parejo mnie nie przekonuje, też raczej nie puści go Valencia, w końcu jest kapitanem Nietoperzy. Innych pomocników raczej nie ściągniemy np. Pogby. Zresztą i tak Francuz nie jest moim zdaniem dobrym wyborem, by trafić na Camp Nou. Bardzo chciałbym abyśmy pozyskali Frenkiego, super perspektywiczny zawodnik. Ogólnie może to trochę naiwne, ale wydaje mi się, że La Masia powoli się odradza, po latach posuchy... Teraz żeby Valdek wszystko poukładał i jestem spokojny.

1

Biorąc pod uwagę fakt, że Vidal jest blisko Sevilli, Digne Evertonu, a Mina Utd, pozostaje nam sprzedać Gomesa, Marlona i Rafinhe. No i ewentualnie Paco. Trochę robotu Abidal ma, ale wierzę, że chociaż Gomesa i Rafinhę uda się sprzedać teraz, a Marlona ew zimą. Alcacer jak dla mnie jak zostanie to tragedii nie będzie. Wtedy będzie dodatkowa opcja w ataku, choć dużo pewnie nie pogra.

0

Gdybyśmy kupili jeszcze tego pomocnika, plus sprzedali zbędnych graczy, idealna kadra wg mnie prezentowałaby się tak:



Ter- Stegen; Cillessen ( ew inny gk )

Semedo; Roberto

Umtiti; Vermaelen

Lenglet; Pique

Alba; Cucurella ( ew Miranda )

Busquets; Arthur

Coutinho; Aleña

Rakitić; Rabiot/ Pjanić

Messi; Denis

Dembele; Malcom

Suarez; Paco



Na wypożyczenie Mina, lub sprzedaż z opcją pierwokupu.

0

ter Stegen- Semedo, Umtiti, Lenglet, Alba- Busquets, Coutinho, Arthur- Dembele, Messi, Suarez

Tak bym chciał, ale wiemy że wiele zależy od formy graczy np. Malcoma, Rakitića, Roberto, czy Pique

0

Gomes, Rafinha, Vidal, Digne, Munir, Paco, Mina, Cillessen, Denis

1

W punkt. Brawo!

1

Proste rozumowanie. Tak proste i banalne, że niektórzy szukają drugiego dna... kobiecy futbol jest słabszy. Kontra: a ja uważam, że nie ma dowodów.
Pomijając ewentualny wynik starcia między męską i damską drużyną, bo byłby dwucyfrowy na korzyść panów, wystarczy spojrzeć ile kasy i ile inwestorów przyciąga dana grupa. Wniosek: kobiety muszą mniej zarabiać, bo w grze jest mniejsza kasa. Ok, rozumiem że dobrą wolą zarządu byłoby zarezerwowanie 2× klasy najwyższej, ale skoro wyjazd pań został zaplanowany później, zastosowano zasadę tonący brzytwy się chwyta. To jest tak oczywiste, ale lewa strona sceny społecznej i politycznej szuka dziury w całym

0

Oj, ten pan przebił teraz Quique Floresa, Tebasa i paru podobnych... to działanie było zwyczajne. Dogadać się, nie oznacza klapki na oczy na lepsze oferty i " inne" dogadanie się, które bardziej usatysfakcjonuje zawodnika. Proste. Roma dała X kasy, my X×2 dlatego Malcom jest w Barcelonie. Oddać? Że co? Za darmo? Wpłacaj klauzule to wtedy umowa stoi. Ale i tak wszystko będzie na naszą korzyść. I ew proces i gra Malcoma w naszych Barwach. Olać prowokatorów z Romy

1

Barca zrobiła świetne interesy póki co. 108 mln ( tak mi się wydaje) za 3 zawodników, mlodych i perspektywicznych. Tego dawno nie bylo

1

Ciekawi mnie ta bomba transferowa Abidala. Oprócz Rabiota wymienia się Thiago, Pogbe, de Jonga, Parejo, Pjanicia. Ja liczę tak cicho na Holendra... a jak już to Pogba. Byle nie Thiago ( Arthur jest tym samym typem gracza), Parejo jakoś wydaje mi się, że może być nowym Gomesem

0

ter Stegen
Alves- Umtiti- Varane- Alba
Iniesta- Busquets- Xavi
Ronaldo- Lukaku- Messi

Trener: Ancelotti

7

Trochę to smutne, ale stan polskiej piłki= stan państwa... ogółem mizeria

0

Jak twierdziłem, że nasz zarządcw kwestii transferów nie robi nic, tak teraz po zatrudnieniu Abidala i Planesa coś drgnęło. Nadal jest ogrom do poprawy, ale to co było, a jest, to niebo i Ziemia. Oczywiście Robert też parę fajnych zakupów zrobił, ale sprzedaż w jego wykonaniu to kpina. Negocjacje jeszcze gorsze. Bartomeu bronią tylko wyniki sportowe Barcy. Finansowo jest stabilnie i to też plus, ale sam styl zarządzania i wizerunek włodarzy to mizeria. Patrząc na graczy, których mamy i dodając potencjalnie de Jonga, klaruje się fajny obraz przyszłości. MAtS, Semedo, Umtiti, Lenglet, Cucurella, Miranda, Alena, Arthur, de Jong, Cou, Dembele, Malcom, Puig.... jest trochę tych talentów.

1

Sprzedać obowiązkowo to trzeba Gomesa, Vidala, Marlona i Rafinhę. To jest plan minimum. Potem dopracować to, sprzedając Digne'a do tego Evertonu i wypożyczyć Yerrego Mina do klubu LL. Sprzedaż Jaspera to najmniejszy problem. Sprowadzić najlepiej byłoby de Jonga, a jeśli nie jego to Rabiota. I kadra kompletna

0

Teraz czekamy jeszcze na porządnego pomocnika Rabiota, Thiago, lub Pogbę i mamy kapitalny składzik. Ja bym to widział tak:

ter - Stegen; Cillessen *
Semedo; Roberto
Umtiti; Vermaelen
Lenglet; Pique
Alba- Cucurella/ Miranda
Busquets; Arthur
Coutinho; Rabiot
Rakitić/ Thiago/ Pogba; Alena; Denis
Messi; Munir
Dembele; Malcolm
Suarez- Paco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?