0

No, no... ciekawie się w tej Barcelonie dzieje. Denis ponoć blisko dogadania się z Betisem. Verma ma zostać zastąpiony Cuencą, Abidal pracuje nad hitem transferowym, a Rabiot dogadany z klubem. Mega ciekawi jak to się wszystko poukłada

1

Jak ja tęsknię za tymi wywiadami... dla mnie osobiście Lucho miał tę charyzmę, dzięki której polubiłem naszego wf istę. Legenda Barcy

0

Nie będzie De Jonga, ok, Ajax jasno się wyraził. Sprowadzimy go za rok. Bierzmy tego Rabiota i walczmy o Thiago. Hazarda za żadne skarby kosztem Dembele... Digne bym sprzedał, blokuje miejsce Mirandzie lub Cucurelli. Gomesa w żadnym razie do Valencii, a do PL, trzeba postarać się opchnąć Rafinhe, Vidala, Munira i Marlona. Z Douglasinho rozwiązać kontrakt.

1

Ale chciałbym, żeby jakieś fichado wleciało w tym tygodniu. Trzymam kciuki za de Jonga i Rabiota. Ale takim Thiago też bym nie pogardził. Czytałem że chcemy zrobić 2-3 transfery. Wtedy cala ta 3 by idealnie nas wzmocniła. Chociaz wiem że brak wtedy skrzydlowego, wszyscy to pomocnicy. Ja bym widział naszą pomoc tak: na dole zmiennicy

Busquets- Rakitić- Thiago
de Jong- Arthur- Rabiot

W odwodzie młody i obiecujący Aleña. Roberto pewnie i tak będzie grywał częsciej na PO. Ktoś Semedinho musi zastępować. A Denis to spora niewoadoma i problem. Bo jak będzie grał tak jak zawsze to zimą trzeba go sprzedać definitywnie. Cou na skrzydło do rotacji z Dembkiem.

0

No fajnie ze Mundial w TV, tez jestem wdzięczny, ale o czym gada Tomaszewski???? Moze to Kurski doprowadzil Francje do majstra

0

Liczby są dla CR7, on jest najlepszy na planecie, mega talentami są Mbappe, Ney, Salah, takiej gracji jak Don Andres i Lukita nie ma nikt inny... ale we wszechświecie rządzi Leo. Gdy ma piłkę przy nodze, słychać Chopina i Mozarta

0

TOP 5 wg mnie: Modric, Ronaldo, Griezmann, Messi, Salah

0

Bardzo mi się podobał

0

Wola walki. Jest coś takiego... dziwne, gdyby PL grała jak oni i doszla tam gdzie Chorwacja, pisałbys ze jestesmy potegą

1

Ronaldo- LM, król strzelców LM
Modrić- LM, gracz Mundialu i finał Mundialu
Griezmann/ Mbappe- LE, Mistrzostwo Swiata/ Mistrzostwo Swiata, 4 gole na Mundialu i fajna gra cały sezon

Niestety polecą hejty, ale Messi nie ma szans w tym roku, bo LL i PK to zbyt mało, szczególnie że wszystko ustawia teraz Mundial i jak zawsze LM

31

Ogólnie to chyba jeszcze śpisz... kiepska Chorwacja....bez komentarza

3

Tak. Miałem to na myśli, pisząc że nie grał :)

15

Podsumujmy występ naszych graczy na Mundialu i poszczególne reprezentacje.

Gracze Barcy:

Dobry turniej: Umtiti, Mina, Rakitić, Coutinho
Reszta słabo, bądź neutralnie. Martwi postawa naszych hiszpańskich graczy np. Pique, Alby. Wielką niewiadomą będzie forma Dembele i nie grającego Semedo. Co do drużyn.

Dobry występ: Rosja, Urugwaj, Iran, Maroko, Francja, Dania, Australia, Chorwacja, Meksyk, Szwecja, Belgia, Anglia i Japonia.

Fajnie lub neutralnie: Peru, Islandia, Nigeria, Serbia, Kolumbia, plus dla Koreii za 2-0 z Niemcami, Arabii za wygraną z Egiptem, Szwajcaria, Senegal

Słabo: Egipt, Hiszpania, Portugalia, Argentyna- rozczarowanie, Brazylia- jeden z faworytów, Kostaryka, Panama, Tunezja, Niemcy, Polska.

Mundialeiro ciekawe, samobóje i karne jak z rękawa, początki VARu są obiecujące, kapitalna organizacja, Vładek stanął na wysokości zadania. Kamyczek do ogródka dla Fifa za decyzję o Mundialu w Katarze. Dla mnie graczami mistrzostw Modrić i Hazard. Bramkarzem Curtuois. Najlepszym obrońcą Sami i Varane. Napastnikiem Lukaku- oprócz goli, grał kapitalnie. Brawa dla Kane'a za króla strzelców. Trenerzy, którzy najlepiej wykonali swoją robotę to:

Czerczesow- za zrobienie czegoś z niczego

Queiroz- za to, że wpoił graczom walkę do końca

Deschampes- za Mistrzostwo i ogarnięcie tych
młodych i niepokornych Francuzów

Dalić- objął drużynę przed Mundialem i zrobił wspaniały team, skromny i pracowity menager

Martinez- wykorzystał potencjał Czerwonych Diabłów

Southgate- mimo, że kwestionuję kilka jego decyzji personalnych i taktycznych, 4 miejsce to jednak jest coś

Nishino- niespodzianka, ale to co zrobił z Samurajami w tak krótki czas to jest niesamowite, świetnie przygotował Japończyków

Szczególnie zganić trzeba:

Hierro- ale co się dziwić, toż to dyrektor, nie trener

Santos- w sumie nic złego nie zrobił, grali piach na EURO 2016, ale ta zachowawcza taktyka pogrążyła ich na poważnym turnieju i gdyby nie CR7 to nie wyszliby z grupy, ba, zajęli by pewnie 4 miejsce

Sampaoli- parodia, co facet odwalał cały turniej, personalnie wybierał okropnie, zmarnował Dybalę, a i defensywa katastrofalna, najgirszy menago turnieju

Loew- Neuer się zemścił, co tam robi Muller, Khedira, Oezil to nie mam pojęcia. Drużyna źle zmotywowana i przygotowana

Nawałka- z ogromnym szacunkiem dla Adama za super pracę przez ponad 4 lata, ale ten turniej obnażył braki naszej reprezentacji. Atmosfera ( czyt. Peszko) nie pomogła. No i niestety musimy Nawałkę tu umieścić, bo Polska była stawiana w roli czarnego konia mistrzostw.

Ale się rozpisałem. No... Mundial oficjalnie zakończony :D

1

Krótkie podsumowanie meczu. Zasłużony awans Hrvatski, grali całą drugą połowę i dogrywkę z pełnym zaangażowaniem, technicznie dużo lepsi od Anglików. Modrić jest niesamowity. Taki truchły, ale jak on zapiernicza i walczy. Tu trzeba docenić też Ivana, zarówno naszego, jak i Perisića. Rakieta balansuje grę znakomicie, a Periscić strzelił kapitalną bramkę. Mandžukić to jednak jest to doświadczenie które pomaga w trudnych momentach. Angielski pozytyw to bramka Tripiera, obrony Pickforda, bo innych nie dostrzegam. Football is not coming home. Bardzo dobrze. Teraz do boju Chorwacja w finale. Lubię Leus Bleus i Hrvatske ale będę za Chorwatami

1

Brawo Ivan!!! Dawać tych nudnych Angoli odesłać na ich Wyspy.

0

35 mln Lenglet+ 31 mln Arthur (bez zmiennych) to daje 66 mln. Za 2 graczy. Ceny fajne, pytanie jaka jakość użytkowa? No to można jeszcze takiego Rabiota z PSG wyciągnąć. Transfer realny, szejkowie chcą się go pozbyć, cena też pewnego pułapu nie powinna przekroczyć. Wycena to 50 mln, pewnie przyjdzie płacić trochę więcej, ale w 150 mln się raczej zamkniemy. Albo stawiamy na Thiago. Wyniesie trochę drożej. Niezbędna sprzedaż. Minimum to sprzedanie Douglasa, Marlona, Gomesa, Vidala i Rafinhi. Munir jak zostanie pół biedy. W razie czego rozważyć sprzedaż Digne i Cillessena. Finansowo to mogłoby się udać. Przy sprzedaży Paco może coś z tematem Martiala by ruszyło...wiem że w praktyce gorzej

0

Z całym szacunkiem, bredzisz. Radykalnie nie zawsze oznacza dobrze. Kadra musi ewoluować. Dlaczego nie wierzysz w Szczęsnego, Skorupskiego i skreślasz Fabiana? Niegrający Drągowski i gwiazdeczka Garbara, mimo że mamy 3 znakomitych GK? Kurzawa i Bereś nie istnieją rozumiem? Lewandowski jakiś amator, wyrzucamy! Milik wróci do formy i napiszesz że świetny zawodnim i pierwszy go pochwalisz. Januszowa wizja, bez urazy

0

A ja tak:

1. Realnie: Rabiot/ Thiago, Martial
I oby to choć Bartek zrobił

3

Myślę, że twoja naiwność musi być sporym problemem.

4

Chciałbym tylko napisać: nie krytykujcie go i nie chwalcie przed zachodem Słońca. Podchodzę do niego z optymizmem, cieszę się z pierwszego fichado, ale bez skrajności

0

Kadra wbrew pozorom i krzykom jest dobra, więc Supercopa to powinna być szansa dla młodych wychowanków na pokazanie swojej realnej przydatności, by Abidal i Planes już mogli rozważać opcjonalne ruchy na rynku.

0

Czysto hipotetycznie analizując kadrę, sprzedaż Digne i Alcacera to nie jest priorytet. Digne jednak jest bardzo solidnym zmiennikiem, Paco w razie kontuzji graczy z jedenastki może udanie ich zastąpić. Sprzedaż tylko przy dobrych ofertach ok 30- 40 mln euro. Douglasa sprzedać, a jak nie to rozwiązanie umowy, żeby nie płacić pensji. Marlon, Gomes, Vidal, Munir i Rafinha/ Denis do sprzedaży definitywnej. Jeden z dwójki Denis/ Rafa może zostać. I poważnie rozważyłbym sprzedaż Jaspera, bo szkoda jego potencjału i zarobimy trochę kasy. Mina na wypożyczenie do LL.

Wtedy:

- sprowadzamy ostatecznie Lengleta
- przyklepujemy Arthura
- idziemy po Rabiota
- staramy się zaklelać de Jonga teraz, lub za rok
- jak starcza kasy to walczymy o Martiala, lub rozważamy sprzedaż Suareza do PSG za więcej jak 100 baniek i ruszamy po napastnika np. Werner, Jesus, Lukaku

0

Trudny wybór byśmy mieli, ale myślę, że to by wyszło nam na dobre, sprzedaż. Wiadomo- Messi to najlepszy gracz w historii, ale 1 mln to budowa stadionu, rewitalizacja obiektów szkoleniowych i treningowych, oddłużanie klubu i starczyłoby na wzmocnienia, ale to musieliby być zawodnicy z topu, choć równych Leo nie znajdziemy

3

Dalej płacimy pensje Douglasa, Marlon i Rafinha zostają, mimo że byli praktycznie dogadani z innymi klubami, Gomes dalej będzie czarował w pomocy Barcy w nowym sezonie, zostanie nam genialna ławka z Paco, Denisem, Digne, Munirem, odchodzi Paulinho w niejasnych okolicznościach, śmierdzi wałem na kilometry, Arthur ma problem z wizą, Lengleta nie mogą potwierdzić i nie zdziwi mnie jak Mina zostanie jako 4 obrońca, interesujemy się Willianem 30 letnim za 80 baniek, wychowankowie to dla tego zarządu nic nie znaczy, targujemy się o wszystko, ze skutkiem odwrotnym do zamierzanych, dodajemy aferę z nerką i co mamy? A no mamy genialną prezydenturę niejakiego J. M. B. AD 2018 i jeszcze 3 latka więcej

10

"Jestem za stary, aby być sędzią, ale wciąż młody, żeby śpiewać" ~ Mick Jagger

I teraz pytanie, o co Mickowi chodziło? myślę, że każdy będzie miał inną teorię :D

0

Prezesa B.

0

Ogólnie wałek jakiś z tym Paulinho, ale niech chociaż te 50 baniek będzie zagwarantowane bo nie wytrzymam... wychodzi że Chińczycy darowali nam 10 banieczek. Pytanie co zrobił dla nich nasz kochany zarząd

10

Od Kaukazu po Wodzisław na trenera pan Stanislav

0

Masz rację. Myślę, że zarząd musi starannie przemyśleć, jak powinna wyglądać w naszym zespole linia pomocy. Ja widziałbym to tak: Busquets S., Busquets O., dalej Rakitić, Rabiot, Alena, Arthur, de Jong, Coutinho- tak bym to widział najchętniej już teraz. Ale dopuszczam myśl, że Denis jeszcze zostanie

0

Verma zostanie kosztem Yerrego, bo Barca chce żeby Kolumbijczyk się ograł, a Verma prezentuje światowy poziom jeśli jest zdrowy. Dlatego przeczekamy, Belg odejdzie pewnie za rok, wtedy rozważą czy postawić na Mine, który wróci z wyp. czy szukać nowego obrońcy np. De Ligt. Choć sam jestem zwolennikiem talentu Yerrego. Denis to kwestia sporna, Valdek w niego wierzy cały czas. Myślę, że Denis zostanie także na ten rok, potem zastąpimy go de Jongiem, jeśli Hiszpan zawiedzie ponownie. Co do reszty się zgadzam. Paulinho sprzedać z pocałowaniem ręki i brać Rabiota. Paco też, ale tylko przy wysokiej ofercie powyżej 30 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?