0

Kurcze...... Come on Arsenal! Dogrywka jest realna, można nawet awansować, ale trzeba ich przycisnąć. Ale obrona Atleti to jednak monolit, jeśli się zmobilizują.

5

Zupełnie odcinam temat arbitrów. Dzisiejszy mecz był kolejnym porywającym widowiskiem. Roma zdobyła serca mnóstwa kibiców na świecie, zagrali jak gladiatorzy, pokazując że awans do półfinału zwyczajnie się im należał. Liverpool jest kapitalny w swoich kontrach, tercet Salah, Firmino, Mane jest niesamowity, a trener Klopp znakomicie poukładał drużynę, która jeśli chodzi o ofensywę jest światowym hegemonem. Ich problemem jest jednak obrona, która do meczu z Realem musi zostać poprawiona. Generalnie finał zapowiada się fantastycznie, choć zarówno Bayern jak i Roma mogły w nim rywalizować. To były bardzo wyrównane półfinały, kapitalna promocja piłki i Champions League. W finale liczę na porywającą grę jednej i drugiej ekipy, zwycięstwo Liverpoolu i ogromną dawkę emocji, czego prawdopodobnie nie zabraknie.

0

Mamy tam Coutinho, Arnaiza, Dembele, możliwie Griezmanna. Więcej nie potrzeba.

1

Według mnie na prześcieradła wychodzimy najmocniejszym składem, a dalej już testujemy zmienników etc. Cillessen, Semedo, Digne, Mina, Denis, Dembele, Coutinho w każdym meczu. Plus Alena i Cucurella ze swoją szansą.

8

Jak waszym zdaniem powinna wyglądać kadra na nowy sezon?

Cillessen, MAtS, Semedo, Roberto, Alba, Cucurella/ Digne, Umtiti, Pique, Vermaelen, de Ligt, Busquets, Paulinho, Rakitić, Denis, Eriksen, Alena, Arthur, Coutinho, Messi, Arnaiz, Suarez, Griezmann/ Werner, Dembele

Bez Gomesa, Vidala, Paco, Mina na wypożyczenie, sprzedaż definitywna Deulofeu, Turana, Rafinhi, Munira, Douglasa, Marlona i możliwie Digne.

0

Orietuje się ktoś jakich mamy zawodników wypożyczonych do innych klubów pomijając Rafinhę, Marlona, Deulo?

0

Denis niech zostanie. Jak EV da mu szansę to może odpali.

5

Sądzę, że Cucurella powinien otrzymać szansę w Barsie już w nowym sezonie, zamiast przeciętnego Digne. Jeżeli dobrze zarokuje, wtedy lepiej sprzedać Francuza, bo nasz wychowanek może się jeszcze przydać. Ewentualnie wypożyczyć, ale w żadnym razie nie sprzedawać.

0

Deulo życzę powodzenia, ale do Barcy faktycznie za słaby piłkarz. Mam nadzieję, że Watford wykupi go definitywnie i będzie już sprawa zamknięta

0

Czas na podsumowanie sezonu. 2/3 trofea to dobry wynik. Boli ta LM, alenz perspektywy czasu sezon możemy zaliczyć do udanych. Valverde bardzo dobrze zorganizował naszą grę, musi jednak bardziej nauczyć się rotować składem, a jego pracę ocenimy dopiero po następnym sezonie. Z Coutinho, nowymi zawodnikami w Champions League. Barca Valverde jest efektywna i zorganizowana, teraz czas na polot jak w finale CdR. Więc sezon roboczy, niejako plac budowy 2017/2018 dostarczył wielu odpowiedzi, ale pokazał, że po Neymarze jest życie. Pora wzmocnić pomoc i zainwestować w stopera, pozbywając się balastu tj. Gomes, Vidal, Alcacer. Denis jest dla mnie zagadką. Nie wiem czy nie powinien dostać jeszcze szansy. Yerry chyba na wypożyczenie, przy ew. przyjściu Arthura, nowego stopera. Potrzebny byłby też zmiennik El Pistolero. Podsumowując, jest dobrze, a może być bardzo dobrze

VeB!!!

12

Ranking warty tyle samo co i ranking FIFA. Atleti przed Barcą to absurd tak jak obecność w 10 Sevilli i BVB z całym szacunkiem do tych ekip.

0

Pimienta to dobry wybór! Oby utrzymał Barce B i wprowadził na stałe paru graczy do pierwszej druzyny

4

Oczywiście. Też jestem za tym aby pasjonować się futbolem jako całością np. ja bardzo lubię zgłębiać historię innych drużyn, czytam dużo biografii itp. Chodzi o to że kibicowanie Barsie nigdy nie będzie dla mnie nudne, czy grają z Deportivo czy Realem. Ale co do wartości to się nie zgadzam z Tobą. Barca zawsze wspierała idee wolnościowe, ma bogatą tradycję. Mówienie że nie przekazuje wartości to nonsens

3

Z całym szacunkiem. Nie zgadzam się z tym panem. Salah zagrał dopiero jeden dobry sezon, do Cr7 i Leo jeszcze mu daleko. Dla mnie kibicowanie jednej drużynie nie jest nudne. To jest właśnie piękno futbolu, że jesteś związany z jednym teamem na dobre i na złe. Nie jesteś kibicem sukcesu a kibicem pewnych wartości. Oczywiście wspieram też drużynę z Polski, ale powiedzmy sobie, że to inny wymiar piłki nożnej. Zawsze ideałem pod względem gry i filozofii będzie dla mnie Barca

0

Jak zapewnimy sobie mistrza to Aleña, Cucurella, Palencia też mogliby pograć w pierwszej drużynie

2

Stoper: de Ligt, Skriniar, Christensen
Atak: Werner, Kownacki, Icardi

0

Jakie plany na majóweczkę?

0

Zgadzam się z opinią, że potrzeba nowego pomocnika. Busi, Ivan i Cou sami nie pociągną cały sezon. Paulinho na ławkę plus Alena i Arthur niedoświadczeni, niewiadome to zbyt mało. Moim zdaniem takim must have jest Eriksen i on powinien być celem transferowym nr 1. Wtedy:

Busquets, Rakitić, Eriksen- Coutinho, Messi, Suarez/ Griezmann ect.. daje to więcej wariantów taktycznych. Pamiętajmy o Dembele który sezon rozpocznie z ławki. Leo w ostateczności może być napastnikiem, a Cou pomocnikiem. Mamy wtedy wiele wariantów dlatego mówię. Eriksen numero 1 transferów, dalej stoper i napastnik.

0

Busquets- Coutinho- Rakitić. Ale transfery muszą być. Bez tego ani rusz

0

A chłopak nie może uczyć się na błędach. Młody był to i takie farmazony gadał, ale czy to ma rzutować na jego karierę. Dobrze że to nie użytkownicy Barca com robią transfery bo byłoby nieciekawie

0

W punkt. Zieliński nie ustępuje takiemu Seriemu a wszyscy już go tu chcieli, widzieli w nim wybawcę. Bo to wstyd mieć Polaka w zespole, taki bylejaki grajek, pfff też mi alternatywa

18

Ale się cieszę, że wygrali Neapolitańczycy! Zasłużyli na to i zasługują na Scudetto! Według mnie Napoli w tym roku gra najładniejszą piłkę w Serie A. Juve taki autobus, a tego nie lubię.

0

Ja sądzę, że Zielu by pasował do Barcy, ale poczekajmy jeszcze ze 2 lata i wtedy bierzmy bo mi przypomina swoją grą Iniestę

0

Tak, Serie A jest według mnie silną ligą. Ja np nwm jak można oglądać Ligue 1. Mistrz znany przed startem sezonu. No Bundesliga też ale tam poziom 3 razy wyższy to rozumiem

0

Kolega od kiedy kibicuje Barcelonie? Mecz z Realem to coś więcej niż mecz a ty mówisz o graniu rezerwami?

1

Uważam, że musimy zagrać ODG, przypieczętować mistrza i potem eksperymentować do woli. Aleña, Cucurella, Dembele niech grają każdy mecz po Deportivo jak zremisujemy lub wygramy

0

Co sądzicie o obsadzie prawej obrony i parze stoperów w następnym sezonie. Moim zdaniem szansę powinien otrzymać Semedo, a co do ŚO to chciałbym pozostania Miny, ale patrząc na liczbę zawodników nie z UE i solidność Vermy, to Kolumbijczyk chyba zostanie wypożyczony. Wtedy Pique i Umtiti do rotacji z Belgiem i nowym stoperem. Lenglet mnie nie przekonuje. Wolałbym Manolasa, bo mamy jego pierwokup, de Ligta, młodego i perspektywicznego, a w ostateczności Christensena z Chelsea. Sergi Roberto byłby naturalnym zmiennikiem Semedo, ale patrząc na to, że może grać w pomocy, częściej występowałby w pierwszej jedenastce. Albo zrobić umowę, Semedo na ligę, Roberto na puchary, lub na odwrót. Cenię Sergiego za wszechstronność i DNA Barcy, jest w końcu wychowankiem, ale biorąc pod uwagę powrót do 4-3-3 to Busquets, Coutinho i Rakieta mają pewne miejsce w Once de Gala. Jeśli dodamy Griezmanna i Dembele, szanse Roberto na grę w pierwszym składzie w pomocy oceniam mizernie. Co myślicie

1

Absolutnie nie. Obecnie należałoby dać szansę Oriolowi Busquets, mamy Paulinho, Ivan też może grać na ŚPD. Prędzej szukajmy następcy dla Andresa.

7

Najlepszy mecz Barcy w sezonie, a ja akurat oglądać nie mogłem... zostaje skrót albo retransmisja

2

Chciałbym zobaczyć nas w ustawieniu 4-3-3.

Cillessen- Roberto, Umtiti, Pique, Alba- Busquets, Rakitić, Iniesta- Coutinho, Messi, Suarez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?