BlAugrAnAPolAnd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Kołobrzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja na serio nie cierpię Espanyolu, za ich promadryckość i tępy futbol. Generalnie piłkarsko zaprezentowali się miernie, ale walecznością nadrobili brak umiejętności, fizycznie sprawili, że nie był to łatwy dwumecz. Quique bredzi, bo Barca na awans zasłużyła, ale wykrzesał z papużek to co mógł
2
Błagam aby zostawili Aleixa. Denis i Deulo są do sprzedaży ale nie Aleix. Jesli oni by odeszli a Vidal zostsl to okno uwazam za perfekcyjne
0
Dokładnie. Poza tym zawsze Sergi moze grac Na PO a Iniesta w pomocy..
1
Mam nadzieję że Antoni nie przyjdzie. Lepiej zainwestować w młodego Wernera, tudzież Icardiego. Griezmann to wg mnie juz za duzo gwiazd w jednym klubie
0
Spokojnie. Andres juz nie jest w stanie grac przez 90 minut w 11. Moze rownie dobrze jedna polowe grac Iniesta, a drugą ktos inny. To tylko hipoteza
0
Masz prawo tak sądzić. Ale obiektywnie wygląda to tak, że Rakieta zagrał poezję. Kilka niedokładności tego nie przyćmi. To jest must have Barcy
10
Valverde ma ból głowy, co do wyboru graczy. Obecnie Once de Gala powinna wyglądać tak;
ter- Stegen- Semedo, Umtiti, Pique, Alba- Busquets, Coutinho, Rakitić, Roberto- Messi, Suarez
A zaraz wraca Dembele, mamy naszego kapitana Iniestę, cracka Paulinho. Super to zaczyna wyglądać
0
O czym ty mówisz? Uważasz, że Rakieta zagrał kiepsko?
2
Według mnie był to jego jeden z najlepszych spotkań w Barcelonie. Najlepsze w tej kampanii
6
No i mamy to, o co nam chodziło. Cillessen bezbłędny, bardzo dobra gra obronna ale Umtiti to jest profesor, jakby Puyol. Sergi w świetnej dyspozycji. Messi kosmos. Pistolero także bardzo solidny i waleczny. Rakieta to inny wymiar co dziś zagrał. Andres jak to on, bez zarzutów, drygent. Vidal najlepszy mecz w tym sezonie. Az zal jak odejdzie. A Coutinho bardzo pozytywnie. Ma ten luz, kręci kółeczka, ciągnie akcje. Dobra zmiana Paulinho. Fizycznie neutralizuje rywali. I Gomes. Wchodzi, wygrywamy. Proste
Jedyne minusy to prawdopidobnie pozegnanie Aleixa z Barcą i parę niedokładnych zagrań Busiego. Ale to drugie nieistotne. Busi to jest klasa sama w sobie podczas meczu
VeB!
14
Bardzo dobry mecz Aleixa Vidala. Świetna asysta, dobrze gra ciałem, biega za dwóch i walczy. Takiego Aleixa chcemy oglądać zawsze. Taki Aleix może być cennym rezerwowym. Lepiej, aby to on pracował dla Barcy, niż Delefele, czy Denis.
10
To co? Jutro debiucik Coutinho i Miny? Obysmy swiętowali jutro, tak jak dzisiaj :D
0
Jak widzicie Barcę za parę ładnych lat? Ja sądzę, że takie ustawienie byłoby ciekawe:
ter Stegen
Semedo
Umtiti
Mina
Gaya
Weigl
Alli
Roberto
Dembele
Coutinho
Werner/ Icardi
0
Masakra!!! Dlaczego tutaj znowu dyskusja o tym, czy będziesz kibicował Polakom, czy nie? Nie chcę się tu nadmiernie produkować, bo pewnie nie spodobało by się to co bym powiedział wielu na tym forum i dostałbym bana, ALE. Każdy z natury jest wolnym człowiekiem, takim stworzył nas Pan Bóg, każdy ma prawo być kim chce. Jeżeli czujesz się Polakiem, kibicuj Polakom, a jeśli Francuzem to Francji. Nic mi do tego, ale po co wywoływać takie bezsensowne dyskusje na tej stronie... Ja jestem, czuję się dumny ze swojej narodowości, nie zamieniłbym jej na inną. Jeśli ktoś się za nią wstydzi, niech ją zmieni lub nie wypowiada się na ten temat na forum bo to nie ma sensu. Bo co mnie obchodzi, czy kibicujesz Polsce, Hiszpanii czy RPA? Nie ma to na mnie wpływu a niepotrzebnie podgrzewa dtskusję
1
Jestem mocno zdystansowany co do tego transferu. Jeżeli Arthur miałby być faktycznie na rok wypożyczony i sprowadzony, jako gracz na przyszłość to jest to nawet ciekawa alternatywa. Liczmy, że już do opuszczenia klubu będzie szykował się Rakieta, Iniesta, Gomes- oby, Denisa też raczej tu nie będzie. Wtedy Roberto, Coutinho i Arthur to byłaby ciekawa propozycja. Do tego Weigl jako następca Busiego. Taka pomoc mogłaby dominować
7
O ile Vidalowi można jeszcze dać szansę, to Deulofeu i Denis muszą odejść! Ci piłkarze, a szczególnie nasz jeździec bez głowy nic nie wnoszą do gry. Ba. Nawet przeszkadzają
7
Wiadomo czy kontuzja Vermy jest powazna?
13
Solidna 1 połowa, świetna druga odsłona. MAtS bezrobotny, ale doskonała precyzja w dogrywaniu nogami. Piquenbauer, jak mur. Szkoda Vermy, ale mam nadzieję, że to nic poważnego. Umtiti wrócił, profesorki ciąg dalszy. Alba może bez polotu w ataku, ale z Semedo zabezpieczyli flanki defensywy. Busquets klasycznie, czyli bardzo dobrze, Roberto i Rakitić drygowali zespołem. Gomes, jak na Gomesa bardzo dobrze. Może coś jeszcze z niego będzie. Duet Messi i Luisito poezja co zagrali. Jedyny minus to Deulofeu kompletnie bezużyteczny piłkarz, normalnie jest chłop mierny, mam nadzieję, że dziś to był jego ostatni mecz w Barcelonie. Martwi uraz Vermaelena. Poza tym super
0
Paulinho był ryzykowną opcją, ale wypalił. Jest takim typowym przecinakiem, ale ma niesamowity dar do pojawiania się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Nie wieszczyłbym mu gry w Once de gala po powrocie Coutinho i Dembele, myślę nawet, że Paulinho więcej daje, gdy wchodzi do gry na podmęczonego rywala, dominuje swoimi warunkami fizycznymi. Jest bardzo solidnym zawodnikiem. Myślę, że jego wartość podwoiła się, biorąc pod uwagę obecne ceny na rynku. I co jeszcze jest ważne to uniwersalność Brazylijczyka. Może grać jako defensywny pomocnik, pomocnik klasyczny, w skrajności na skrzydle, gdzie już występował. Jego przydatność w reprezentacji, przekłada się na klub. Transfer Paulinho był bardzo dobrym zagraniem taktycznym Bartomeu, aczkolwiek ryzykownym. Brakowało nam takiego walczaka w polu. Koniec końców ma przecież więcej goli w lidze niż "najlepszy piłkarz świata".
2
Miejmy nadzieję, że biali jeszcze stracą punkty. Tylko Bale ich jakoś ciągnie do przodu. Krystyna to parodia profesjonalnego zawodnika
0
ter- Stegen, Semedo, Pique, Vermaelen, Alba- Busquets, Paulinho, Rakitić- Messi, Roberto, Suarez
0
No to dylemat. Przy założeniu, że Busi i Cou mają pewne miejsce w 11, kogo wystawilibyście jako 3 pomocnika? Pod uwage wezmy jeszcze ze na PO bedzie grał Semedo
1
Zacznę od tego, iż nie sądzę by Vermaelen odszedł.
Też potencjalny zakup Griezmanna mnie nie przekonuje.
Lepiej byłoby zainwestować w Icardiego lub Wernera, mamy jeszcze Paco.
Latem poszukałbym tylko zmiennika na skrzydło, przy założeniu że będziemy grać 4-3-3.
1
No to pozbyliśmy się już Turana, Rafinhi, odejdzie Masche. Czas na Vidala i Denisa. Na Gomesa raczej nie ma co liczyć.
0
Bardzo dobre posunięcie. Słuchajcie, Rafa nie miał szans na regularną grę. Mamy na jego pozycję Rakiticia, Inieste, Coutinho, Roberto. Jest dobrym graczem, ale wymaga rytmu meczowego. Być może wróci silniejszy (oby!), może nie, ale nie należało mu marnować kariery, aby grzał ławę. Też wolałbym, aby odszedł Gomesinho, ale widocznie Ernesto widzi w nim potrzebny element, dopełnienie kadry. On go zna lepiej i wie co robi. Rafinhi trzeba podziękować za waleczność i wkład w sukcesy i mieć nadzieję, że Inter nie awansuje do LM, a Rafa na stałe zagości przez pół roku w pierwszej jedenastce Interu.
0
Super wiadomość! Mamy naprawdę doskonałych stoperów. Umtiti w formie jest nie do przejścia. Vermaelen mocno naciska na to, by być na stałe w once de gala. Pique musi rywalizowć z Belgiem, ale jest postacią w zespole niezbędną. Przyszły prezydent
8
No to mamy dużo do zrobienia przez 2,5 tygodnia. Denis, Rafinha, Deulofeu, Vidal są na sprzedaż. Gomes na ich tle wypada nawet przyzwoicie.
0
Seria bez porażki to tylko statystyka. Rezerwowi musieli doatać kiedyś szansę, nie wykorzystali jej, ok to już wiemy, że taki Denis i Vidal sobie dłuuugo nie pograją. Dobrze że to się wydarzyło w CdR a nie La Liga czy Champions League
1
Czas takich panów, jak Vidal i Denis dobiegł końca. O ile Aleixowi bardzo przeszkodziła kontuzja, Denis od początku nic nie pokazuje. Co do meczu- szkoda przerwanej serii bez porażki, ale to tylko statystyka. Mecz średni, do zapomnienia. W rewanżu liczę na pewną wygraną i awans
0
No i Mister zaskoczył. Super, że jest Alena i Digne. Chcialbym zobaczyc Semedo w 2 polowie. VeB