BlAugrAnAPolAnd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Kołobrzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Generalnie mamy potwierdzenie poziomu Gomesinho... Mecz super! Latem pan z Portugalii i Denis out i będzie fajnie.
3
Świetny Jasper, Busquets, Rakitic, Messi i Suarez. Na duży plus Coutinho. Cała obrona solidna. Tylko Gomes jak zwykle dennie. Dobry mecz
VeB
0
Powiem tak, masz rację co do tego, że niektórzy gracze odejdą z powodu małej ilości minut, a część musimy zwyczajnie się pozbyć, aby wyczyścić, a następnie uzupełnić kadrę. Boję się, że z powodu roli zmiennika odejdzie Cillessen, choć sądzę, że zostanie i powalczy z MAtSem. Denis i Gomes powinni definitywnie odejść, sytuacja Aleixa będzie się klarowała. Z pewnością poszukamy pomocnika. Z tym, iż Arthura nie widzę w klubie, postawiłbym na Pulisicia, albo Christensena ( bardzo uniwersalny ), dobry byłby Weigl, ale jego ponoć Pep zaklepał. No i akcja z Paco. Przy ew. Przybyciu Antka, Hiszpan raczej odejdzie, bo szans na grę prawie nie dostanie. Arnaiz i Alena, jak najbardziej do kadry. Jestem za. Generalnie o ile Busquetsa może zmieniać Paulinho i Rakieta, mamy Oriola, wiemy jednak że Ivan gra w Once de Gala, a Oriol chyba za duzo nie pogra. Coutinho i Andres, a ich zmiennikami Alena i właśnie brakuje nam jednego pomocnika, bo Gomesa nie liczę, Denisa też. Generalnie podsumowujac. Potrzeba nam napadziora, pomocnika i ew bramkarza jak Jasper odejdzie. Zimą powalczyłbym o Gaye jeśli Digne nie odpali
0
Moim zdaniem Gaya jest najlepszą opcją
3
To sprawa do polemiki. Ja zawsze bronię Wengera bo uważam że to topowy trener, tylko Arsenalowi brak mentalności zwycięzców. Jest Auba, Lacazette, Ozil, Heniek, Mustafi... mają dobrą pakę. Wenger powinien dostać jeszcze kredyt zaufania min na następny sezon i jeszcze raz zbudować drużynę gotową na mistrza.
0
Od początku byłem za odejściem tego pana. Nie wymieniłbym żadnego naszego gracza na tego pana
Nooo. Może Gomesa lub Denisa. Nawet Vidala wolę. Odszedł gwiazdor z ego jak Ronaldo ×3, przyszedł skromny człowiek jako trener i efekty są widoczne. Ja po Neymarze w kazdym razie nie tęsknię
0
Nie zadowala Cię ten argument, ok. Nie wiem z jakiej opcji, ew. strony jesteś, ale powiem Ci coś w skrócie bo to nie strona od politykierowania. Zakaz ten obejmuje supermarkety. Wystarczy wyjść na ulicę i zobaczyć ile z nich to polski kapitał. Odpowiedź nasuwa się sama, a zyskają polskie sklepy. Co do innych wolnych dni. A może Ci ludzie to katolicy i chcą mieć wolną niedzielę tak jak jest napisane w Biblii? Takim problemem jest zrobienie zakupów w tygodniu, ew sobotę? A no tak, dobrobyt przecież
0
A więc to okienko można zaliczyć do udanych. Latem trzeba podjąć ostateczne decyzje odnośnie takich graczy jak Gomes, Denis, Vidal, Paco, Digne. Może to i kontrowersyjna opinia ale sądzę że trzeba także rozważyć sprzedaż Vermaelena, póki jeszcze jest w odpiwiednim wieku i prezentuje solidny poziom. Alternatywą dla Paco ma być Griezmmann( oby nie!), ale warto pimyśleć nad Wernerem lub Icardim. 3 napadziorów to już ciasno i wtedy siłą rzeczy Paco wypada. Digne jest solidny i nic ponad to, Gaya, czy Cucurella mogą nie być gorsi. Dodatkowo Gomes i Denis to pewniaki do odejścia, do kadry wcieleni zostaną Alena i Arnaiz, mogą pomyśleć o Pulisiciu, Weiglu. No i mam nadzieję że Aleix udowodni swoją przydatność
2
Zostało 1,5 dnia okienka... moze jeszcze Denis...
0
Przedłużać szybciutko. Niech Ernesto da mu więcej szans gry przy pewnych wynikach. Zasługuje na to Busquets
0
Nie no, nie rozumiem po co. Do tych co piszą o wychowankach. To się wszystko zgadza, ale to muszą być perełki, a nie każdy z La Masii tylko dlatego że jest z akademii. Np. Roberto, Aleña teraz, Andres, Xavi, Busi wcześniej. Po co wam ten Munir? Drugi Deulofeu czy Denis. Sprzedać do Alaves definitywnie, zabierać dobrą sumkę i dać szansę innym wychowankom, lub kupić klasowego zawodnika jako zmiennika do kadry. Żeby było miejsce dla wybitnych, bardzo dobrych to trzeba pozbyć się dobrych i średnich. Dlatego Gomes, Denis, Munir, tak było z Turanem, Rafą, Deulo, Montoyą, czy Mathieu. wszyscy oni muszą wcześniej czy później odejść. A Ci co odeszli tylko to potwierdzają
2
Dobrze, że odchodzi. Źle, że tylko na wypożyczenie. Przynajmniej pensji nie trzeba opłacać. Jeszcze Denis i super. Okienko będzie udane. Vidalowi dał bym jeszcze pół roku. Gomesa widzi Valverde niech do lata pogra, potem się zobaczy. Masche i Arda już nie wrócą. Rafa i Delofeu mogą, ale prędzej liczę na Brazylijczyka
1
Czytał ktoś może książkę Arsene Wenger "generał i jego kanonierzy" ? Czytalem ze ponoc bardzo dobra. Znacie jakies inne dobre biografie trenerskie pilkarskie itp?
5
Nazywanie Vidala szrotem jest nie na miejscu. Facet ma papiery na Barce, wymęczyły go urazy, ale w meczu z Espanyolem pokazał że ma umiejętności
0
Może i tak ale co do tego ze nie potrzebujemy Allego się nie zgodzę. Ok liczmy ze Sergi idzie na PO. Potrzeba zastepcy dla Iniesty. Busi, Cou i? Rakitic ma swoje lata. Trzeba myslec perspektywicznie. Allego mozna za 1,5 roku sciagnac. Lepszy niz Arthur
0
Jak tak pomyślimy to trzeba już budować zespół na przyszłość. Dlatego pytanie. Jak widzicie naszą Once de gala bez: Pique, Alby, Busiego, Iniesty, Paulinho, Rakiety, Messiego i Suareza? Ja w taki sposób:
ter Stegen
Semedo
Umtiti
Christensen/ Mina
Gaya/ Passlack
Weigl
Roberto
Coutinho
Dembélé
Timo Werner
Arnaiz
29
I tak trzymaj El Presidento! Jesteś, jaki jesteś i się nie zmieniaj. Masz prawo do własnych poglądów i nikt tego nie zmieni. A co do tego że kochasz Barcę nikt nie ma wątpliwości. Vamos!
0
Ale po co nam Arthur??? Ja nie neguję, że jest człowiek dobrym zawodnikiem, ale to jest Barca. I wiem, że wielu się nie zgodzi, ale nie ma tu miejsca dla takiego zawodnika. Musimy myśleć przyszłościowo. Busquets swoje lata ma, ale potrzeba mu zmiennika i ewen. następcy. Pytanie, czy lepiej stawiać na Oriola, czy ruszyć na zakupy. W drugim przypadku sprawdzić mógłby się Julian Weigl lub Christensen, który może grać także jako PO i stoper. Coutinho i Roberto to przyszłość naszej pomocy, Aleña będzie cennym zawodnikiem, ale musi się dużo uczyć. Bliscy odejścia są Iniesta, Rakieta i Paulinho też już bliżej końca przygody na CN. Czyli wychodzi na to, że potrzebujemy dwóch dobrych pomocników. ( Oczywiście piszę o dalszej perspektywie, ale Arthur tez ma być ponoć od razu wypożyczony, czyli 1 rok w plecy ). Jest grono młodych zawodników w Europie, którzy są klasowo lepsi od Brazylijczyka. Podam tylko przykłady: Toliso, Niguez, Alli, Alonso. Wiem, że niektórz są nie do wyjęcia, ale to tylko przykłady, aby uświadomić i porównać tych graczy do Arthura. I żeby nie było. Jak przyjdzie to tragedii nie będzie, może być dobry. Ale po co inwestować w niego, jak można w wiele innych młodych gwiazd z Europy, myśląc o przyszłości. I zdaję sobie sprawę że nie każdy będzie się zgadzał i poleci krytyka, ale to tylko i aż moje zdanie, którego nie zmienię.
VeB!!!
0
Konkretny gosć
0
Brawo P. Abelardo. Deportivo zagrało znakomity mecz. Gra obronna na najwyższym poziomie. Życzę Alaves jak najlepiej w tym sezonie bo zasługują na La Lige w przeciwieństwie do np. Malagi, Las Palmas czy Espanyolu.
0
Suarez ma mega instynkt, denerwuje to że tak często łapany jest na spalonych. Niemniej ma szansę zostać najlepszym napastnikiem w historii Barcy
17
To są właśnie klasowi gracze, którzy nas opuścili. Delefele czy Denis to zupełnie inna liga
0
Fajne ustawienie, a po przerwie chciałbym zobaczyć jeszcze Paco i Yerrego oraz Roberto. Liczę na 3 pkt
3
A Busquets odchodzi?
0
Oddać jak najszybciej i koniec. Zabiera tylko miejsce w zespole. On, Denis do sprzedania. Latem Gomesinho, sprowadzić Christensena/ Weigla i Wernera/ Batshuayia i kadra kompletna
0
2 dygresje mnie napadły.
1. Espanyol de Cornella znowu dzisiaj w plecy. Leganes sprawia nam mega niespodzianki w tym sezonie
2. Ale gra Batshuayi. Tak pomyślałem o nim jako o przyszłym wzmocnieniu Barcy
2
Ja widziałbym:
ter Stegen- Semedo, Pique, Umtiti, Digne- Busquets, Paulinho, Roberto, Coutinho- Messi i Paco
0
BBC w ataku. Zidane zaskoczył ;)
1
No to na Alaves:
MAtS- Semedo, Mina, Umtiti, Digne- Busquets, Coutinho, Paulinho, Alena- Alcacer, Messi
Odpoczynek dla Roberto, Pique, Alby, Rakiety, Andresa i Pistolero przed Valencią
0
Wraca ten Pique, jak z najlepszych lat