BlAugrAnAPolAnd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Kołobrzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jasne, dziwię się, że on tu jeszcze trenuje. Przecież liga i puchar króla to nic. EV poziom Jozaka. A tak na serio to śmieszy mnie zwalnianie trenera którego miesiąc temu wychwalaliście pod niebiosa i miał być Wengerem Barcy
2
Jakie to ma znaczenie, jak jest to każdy zdrowo myślący widzi. Nie wiem jak z życiem w Wawie bo tam nie mieszkam, ale wydaje mi się że pod względem infrastruktury i życia w mieście wiele zmienia się na plus. A to, że Ci państwo pokręcili wiele spraw to oczywiste i muszą być konsekwencje
0
Prawda, ale Semedo należy dać jeszcze czas w następnym sezonie
0
Wiele jest wariantów zestawienia środka pola. Osobiście nie jestem przekonany do Roberto. Moją wizją jest Busquets- Eriksen- Coutinho.
0
Pytanko do popijających Mate. Jakie gatunki polecacie?
0
Zagłosowałem w tej ankiecie, że jest za wcześnie by oceniać Valverde. Na ten moment chcę jego pozostania w klubie. Myślę, że dopiero następny sezon da nam odpowiedź, czy projekt " Liga Mistrzów i Barcelona Valverde" wypali. Styl jest delikatnie mówiąc włoski, takie połączenie Guardioli i Mourinho. Teraz dajmy kredyt zaufania Ernesto, bo bądź co bądź wykonał dobrą pracę
0
Jego niedokladne zagrania i symulki irytują jak nic
3
I co, dalej powiecie, że Suarez to top topów? Co on oprócz bramki w tym meczu zrobił? Stegen poważny błąd przy karnym, ale do bramkarza generalnie nie mam nic, bo to mogło się zdarzyć. Coutinho i Iniesta bardzo dobry występ. Ale drużyna bez szału. Cieszą 3 pkt i wygrana po Romie, ale obraz gry wygląda słabo. I oby się zmienił bo nawet ew dublet może nie uratować Valverde
9
Nic nowego :) Alcacer, Denis i Dembele kwitną na ławeczce, a Roberto, Suarez i Iniesta bez siły w 11. Powiem wprost. Broniłem Valverde ale ten mecz pokaże gdzie jesteśmy i co wazniejsze, gdzie będzie Valverde po tym sezonie
0
Jeśli chodzi o legalizację w celach komercyjnych np. palenie to mam bardziej konserwatywne poglądy i twierdzę że nie, choć sama konopia, nie do palenia szkodliwa nie jest, ale w celach medycznych oczywiście, że tak bez dwóch zdan
0
Już wyobrażam sobie Barcę trenowaną przez Xaviego. Może to by przywróciło potęgę tiki taki
8
Co sądzicie o zmianach personalnych w klubie? Ja uważam, że oprócz pożegnania Gomesa, Rafinhi i Vidala należy przeczyścić starą gwardię. Mam swoje zdanie, może i kontrowersyjne, ale uważam że czas Suareza na Camp Nou dobiega końca. Zawodnik po 30, można sporo zarobić, a takie nazwiska jak Griezmann, Icardi, czy Werner czekają na grę tutaj. Po prostu uważam, że Pistolero gra tu za długo, a jak gra ostatnio to widzimy. Co nie zmienia faktu, że jest topowym napastnikiem. Nie wiem, co z Denisem, bo ja widzę w nim potencjał, tylko przez Lucho i Valverde niewykorzystywany. Andres prawdopodobnie sam zakończy przygodę z Blaugraną. Martwi mnie jednak trochę ta obrona, bo Umtiti jest myślami gdzieś w Anglii, Pique lepszy nie będzie, a Semedo i Roberto mają duże wahania formy. Zostawiłbym jednak Paco, bo ma ogromne umiejętności i jest cennym zmiennikiem. Jeśli chodzi o zakupy, to twierdzę, że potrzebujemy nowego napadziora, pomocnika i stopera. To tylko moje zdanie. Nie musicie się zgadzac
10
Ernesto! Jesteś dobrym trenerem i mam nadzieję, że.wyciągniesz wnioski po katastrofie w Rzymie.
4-3-3 to obowiązek. I proszę, Denis i Paco zasługują na szansę.
0
A to dlaczego niby?
0
Też jestem za, ale Ernesto chyba niezbyt...
1
Masz rację, ale tu chodzi o ten upragniony Puchar Europy. Nie wygranie go 3 razy z rzędu to dla Barcelony za długo. Myślę, że nawet niezdobycie CdR i mistrzostwa, a triumf w LM byłby bardziej oczekiwanym rezultatem na koniec sezonu. Ale tak jak mówisz. Nie dramatyzujemy, walczymy na krajowym podwórku, a potem wyciągamy wnioski i myślimy o ew. zmianach
1
Ustawiłbym drużynę nieco inaczej a mianowicie;
ter- Stegen- Semedo, Vermaelen, Pique, Alba- Paulinho, Coutinho, Denis- Dembele, Messi, Alcacer
0
MAtS- Semedo, Vermaelen, Umtiti, Alba- Paulinho, Coutinho, Iniesta- Messi, Dembele, Alcacer
Denis, Gomes i Roberto w 2 połowie
0
Liczę na przetasowania Ernesto w meczu z Valencią. Digne, Mina, Verma, Gomes, Denis, Cou i Dembele, Paco od początku.
0
To tylko przykłady. Natomiast co nierealnego widzisz w sprowadzeniu latem Eriksena, czy Florenziego?
0
Tez racja. To jak pisalem połączenie Guardioli z Mou i Tatą Martino do tego
0
Andres jest świetnym kapitanem ale potrzeba takiego z jajami jak De Rossi, Buffon,
0
Potrzeba przebudowy składu. Szczegóły już omawiałem. Proponuję zatem:
ter- Stegen- Florenzi, Umtiti, de Light, Alba- Busquets, Eriksen, Rakitić- Coutinho, Messi, Griezmann/ Werner/ Icardi
2
No i widzimy gdzie jesteśmy. Remontadę musimy zrobić w składzie, filozofii gry i w głowach.
1. Mental- wychodzimy na Romę jak po swoje. OK. Ale takiego lekceważenia nie widziałem dawno. Into nie pierwszy raz w tym roku i nie tylko. Niech ktoś ich tam opieprzy solidnie, bo to jest pajacerka.
2. Taktyka:
a) tiki taka out- za to min. pokochałem ten klub, ale wszyscy wiedzą jak na nas grać. Koniec z sentymentami. Czas na pracę u podstaw nad nowym stylem, unikatowym, ale skutecznym.
b) więcej kontrataków, 1sezon Lucho pokazał jak ta gra powinna wyglądac i do czego zmierzac
c) Ale szczerze? Niech grają Catenacio, tak jak lubi Valdek, czyli defensywnie, ale niech opanują to do perfekcji i nie łączą tiki taki z autobusem. To jakby styl Mourinho zespolić z filozofią Pepa...
3. Skład- dziękuję Pistolero za to co zrobił ale pora się pożegnać dla dobra zawodnika i klubu. Roberto się miota, niby jest w grze ale nic wymiernego nie daje, bezproduktywne bieganie jest nic nie warte. Andres chyba widzi że już nic sam nie poradzi i przeprowadzka do Chin jest chyba niestety przesądzona. Pique najlepsze lata ma za sobą. Gomesa wolałbym zapomnieć. To jest radykalne, ale niezbędne. Ludzie! Jak ktoś rzekł gramy 3 rok tym samym składem a wydaliśmy 600 mln na transfery!!! Nie możemy trzymać zawodników za zasługi i robić tu domu emerytów. Proponuję więc:
- Ernesto odejdź od tiki taki i buduj własną unikatową filozofię gry, w innym razie żegnamy Valverde i zatrudniamy trenera z ofensywną wizją gry
- porządny opiernicz dla wszystkich z wyjątkiem Iniesty i Messiego, kubeł lodu na głowy, reset i walka o 2 trofea
- po sezonie żegnamy Suareza, Gomesa, Vidala/ Denisa i kupujemy realne wzmocnienia tj. Griezmann, Eriksen, Florenzi, Manolas ( tylko przyklady)
VeB
0
Zmiany w składzie! Suarez do sprzedania po tym sezonie, tak samo Gomes. Roberto ława, Busquets navdzien dzisiejszy rezerwa, nasz Iniesta widzi ze nic juz chyba nie pomoze... mimo ze jest jednym z najlepszych na boisku. Pique tez obniza loty z roku na rok mimo ze gra czasem b.dobre spotksnia.
3
Wiecie co. Nie miałem nawet już ochoty o tym myśleć i wchodzić tutaj...boli mnie serce. Barcelona pregrywa 0-3 w tak frajerskim stylu. Boli mnie nie tyle wynik. Postawa. To jest cios, najgorsze co się mi przytrafilo w 2018... Valverde jest kapitalnym trenerem. Tylko czy on udźwignął ciezar Barcy? Czy ten styl pasuje temu klubowi. Chyba nie. Zmienianie zdania odnosnie trenera po 1 meczu jest podłe. Ale czy nie potrzebujemy trenera z inną wizją gry?
9
Ter Stegen
Roberto- Umtiti- Mina- Digne
Dembele- Rakitić- Paulinho- Coutinho
Messi- Alcacer
4
Pięknie. Właśnie na Romę chciałem byśmy trafili. Z Sevillą byłoby nudno... liga, PK, Liga Mistrzów. Za dużo. A tak mamy teoretycznie najsłabszego z dostępnych rywali. W innych wypadkach stawiam na awans kolejno: Bayernu Monachium, Manchesteru i Juventusu
0
Witam. Mam pytanie. Otóż od początku roku rozpocząłem bieganie. Biegam niedużo max 5 km. Podczas treningu praktycznie wcale nie bolą mnie nogi, jedynie łapie mnie kolka w prawym boku. Czy jest jakaś technika biegu, metoda etc żeby ta kolka nie łapała, czy to kwestia wytrenowania i wytrzymałości?
3
Oby Arthur się sprawdził. Andres jest już blisko końca gry w Barcie. Liczę po cichutku na podstawowy skład dla Semedo i pomoc: Busquets, Rakitić, Roberto i Coutinho. Kiedy nie będzie Iniesty oczywiście.