1

Myślę, że nie doceniasz CR7. Takie dziwne, że wygrał z Realem wszystko i chce nowych wyzwań?

4

Mundial bardzo interesujący i emocjonujący. Karne, samobóje, zwroty akcji, bardzo miło się to ogląda. Moim wymarzonym zwycięzcą z pozostałych ekip jest Chorwacja, ale stawiam na zwycięstwo Francji. Jak nie teraz, to kiedy? Belgowie też świetny team, ale ze względu na to, iż we Francji kilka razy byłem i to, że grają w zespole Kogutów Umtiti i Dembele, kibicuję w tym starciu Trójkolorowym. Szkoda mi Rosjan, nie za grę, ale za walkę i charakter drużyny, a Stasiowi trzeba iddać co królewskie, fantastyczna robota z piłkarzami. Ja nadal podtrzymuję, że Stachu naszą repre by poprowadził do pięknych momentów. Szwedzi walczyli dziś, ale 1/4 to ich maximum na ten moment.

0

Jak widzicie transfery do pomocy i zestawienie tej linii w nowym sezonie. Oprócz Arthura widzę Rabiota i ustawienie Busquets, Rabiot, Rakitić. Zmiennicy to Roberto, Arthur, Denis. Cou na skrzydło do rotacji z Dembele. Fajny skład i silna ławka.

0

Tylko chyba trochę drogo nie?

5

Byłem nastawiony sceptycznie, ale pomyślałem: na dzisiejsze norny to tani transfer, gość w Gremio był gwiazdą, Ney też z Brazylii przyszedł do nas, a może damy mu szansę? Podsumowując; Arthur musi się sprawdzić :D

0

Arthur to defensywny pomocnik, czy może grać też ofensywnie?

3

Byłaby to największa niespodzianka, poza tym ja do Rosjan nic nie mam. Ot najzwyczajniej

0

Szkoda, że PL tak słabo, ale ufam że Heynen zbuduje fajną ekipę na mistrzostwa we wrześniu

0

Byłem za Szwecją, ale to był faktyczny ich kres możliwości. Teraz do końca Mundialu kibicuję Chorwatom lub Rosjanom.

0

Ale gadasz bzdury... a Francja i Belgia to nie grają ładnej piłki? A LM pewnie nie pooglądasz bo Polsat zakoduje

3

Skoro Paulinho odchodzi, ruszamy po pomocnika. Realnie na ten moment widziałbym Rabiota. Inną możliwą opcją jest Thiago, ale myślę, że lepszą inwestycją jest Francuz. Powiedzmy, że Pogba, Eriksen, czy Dybala to mrzonki, piękne, lecz odrealnione. Herrera to nie poziom Barcy, Lozano i Willian to skrzydłowi, my potrzsbujemy wzmocnić pomoc. Martial jest niepotrzebny bo jest Dembele, dajmy mu szansę. Lenglet, Arthur i Rabiot to już dobre wzmocnienie kadry. Miny broń Boże nie sprzedawać, tylko wypożyczyć. Odejdzie Verma, Kolumbijczyk wejdzie do zespołu. Co do sprzedaży, rozwiązać kontrakt z Douglasem, jeśli nie znajdzie się nabywca, Gomes, Vidal, Rafinha pierwsi do szybkiego znalezienia im nowego pracodawcy. Sytuacja z Jasperem nie jest jeszcze jasna, ale ponoć mamy następcę. Paco można zostawić jeszcze rok. No i jeszcze Munir, niby nie jest taki zły, ale zbędny. Jeśli przyszłaby oferta większa niż 30 mln to sprzedać też Digne'a. Wprowadzić Cucurellę, Aleñe, Oriola i Palencię. Taka kadra może powalczyć o tryplet. Co uważacie?

1

Masz rację. To, że będzie tam CR7 to oczywiste, za CL. Messi obiektywnie nie powinien się tam znaleźć, mimo że uważam go za geniusza. Pewnie zostanę zhejtowany, trudno. Myślę, że zasługuje na bycie w trójce nominowanych Griezmann, a wszystko zależy też kto wygra MŚ. Potencjalnie może tam być Modrić, Hazard, de Bruyne..

2

Ależ kuponiki nie siadają na tym Mundialu! To, że wygra Francja było logiczne, ale postawiłem na Brazylię i lipa. Zapowiada się mega półfinał. Oby Koguty weszły do finału. Jutro patrząc na wyniki mistrzostw, do 1/2 wchodzi Szwecja i Rosja. Ale tak ciekawego Mundialu to nie było dawno

0

Dobra chcę się was zapytać o to całe ACTA 2 bo nie orientuję się w tym konkretnym temacie. I gdybyście mogli odciąć się od tego kto za Unią, a kto przeciwko, bo chciałbym w miarę rzetelną informację

0

Panie Boniek, bierz Pan Ranierego, lepszego kandydata nie ma. Bo Czerczesowa raczej nie wyciągniemy

1

Wyrównany mecz, dynamiczny, ale życzę awansu Skandynawom. Niech pokażą, że jest życie po Zlatanie, mimo że jest genialnym piłkarzem. Andersson skombinował fajną ekipę, brak indywidualności ale monolit i zgranie bardzo dobre. Chce się powiedzieć- świetne

0

Myślicie, że Lozano byłby złym wzmocnieniem skrzydła? Mi się jego gra bardzo podobała na tym Mundialu, mógłby przynieść nam korzyści wchodząc na podmęczonego rywala

3

Bayern pikuje w dół od dłuższego czasu. Zero inwestowania, tylko oszczędzają kasę i nic z tego nie mają wymiernego

0

Bardzo ciekawie zapowiadają się mecze 1/8 MŚ. Trochę szkoda, że bez Polski, ale patrząc na grę, to zasłużenie nas tam nie ma. Jutro odpoczynek, a od soboty już mocny start. Liczę na Urugwaj i Argentynę oczywiście. Nie spodziewałem się przed Mundialem, że oprócz naszym, będę komuś tak mocno kibicował, a ostatnie spotkanie Argentyny z Nigerią przeżywałem jak "polski" mecz. A tak zupełnie na temat wyników. Jakie są wasze typy? Moje takie:

Urugwaj- Portugalia X, awans Urugwaju po karnych
Francja- Argentyna 2
Hiszpania Rosja 1
Chorwacja Dania 1
Brazylia Meksyk 1
Szwajcaria Szwecja X, awans Szwecji po karnych
Belgia Japonia 1
Kolumbia Anglia X, awans Kolumbii

0

Moim zdaniem należy Selekcjonerowi podziękować za zbudowanie fajnej ekipy, dobre eliminacje do EURO i Mundialu, dobry turniej Mistrzostw Europy i wygraną z Niemcami 2:0 i zakończyć współpracę z wdzięcznością dla jego zasług. Nawałka mam wrażenie, że nie znajdzie już nowych pomysłów na kadrę, sam powiedział, że to było maximum. Wszyscy najeżdżają za tę wypowiedź, ale ja myślę, że trener mówi prawdę. Zrobił co umiał i tyle. Teraz czas na przebudowę kadry i bardzo staranny dobór selekcjonera. W Polsce kandydatów za wiele nie ma. Jedynie pan Magiera, który mimo dużego potencjału jest trenerem niedoświadczonym i pan Probierz, trener porywczy, ale trzymający kontrolę, bardzo dobry na ligę, ale czy sprawdziłby się w kadrze? Mamy jeszcze Brosza, ale to także niewiadoma, fajnie buduje zespół na bazie młodych graczy i to jest jego duża zaleta. Z tej trójki optowałbym chyba za trenerem Broszem. Jest wariant zagraniczny. Trener pokroju Queiroza byłby mile widziany. Z fajną myślą szkoleniową i przede wszystkim wymagający biegania i walki za drużynę. To może brzmi górnolotnie, ale wiemy, że taka jest prawda, mimo że bolesna. Z selekcjonerów na Mundialu, których może dałoby się podkraść jest Queiroz i Herve. Bardzo zaimponowały mi Iran i Maroko. Swoją pasją i nieustępliwością. Oczywiście to zwykłe gdybanie i marzycielstwo. Co do kadry to musimy podziękować Jędrzejczykowi, Cionkowi, Mączyńskiemu, Peszce, Milik i Krychowiak w tej formie nie łapią się do drużyny, Kuba i Piszczu powoli będą kończyć reprezentacyjną karierę. Trzon tej kadry mają stanowić młodzi. Bereszyński, Bednarek, Szymański, Kurzawa, Linetty, Zieliński, Kownacki- to jest nasza przyszłość i ktoś musi wydobyć z nich cały potencjał, który jest duży, ale uśpiony. I to musi być rola nowego selekcjonera, dlatego wybór musi być rozważny i dokładnie przemyślany. Dlatego nie widzę raczej tego projektu z selekcjonerem Nawałką. Zrobił dla nas ogrmnie dużo, dał podwaliny pod nowy zespół, przeżyliśmy z nim pełno emocji, stworzył bądź co bądź fajną atmosferę w kadrze i wokół niej, zawodnicy go bardzo polubili i szanują. Trener to facet z klasą i zamysłem, ale więcej nic nam już nie da, pewien etap, jak powiedział Boniek się zakończył i czas na nowe rozdanie. Rozpisałem się, ale chciałem w pełni przekazać moje odczucia i to, co zalegało na ten temat w moich myślach. Myślę, że najważniejsze to wyciągnąć wnioski i stworzyć dobry, spójny plan, jak Urugwaj, Islandia, czy Chorwacja.

0

Ja bym się cieszył gdyby wygrana była dla:

Urugwaju
Argentyny
Chorwacji
Meksyku
Kolumbii
Hiszpanii ostatecznie

1

Tak, jak ktoś napisał Queiroz, albo trener Maroka idealni dla Polski. Zapierniczali by, aż miło. Co do grupy do bardzo wyrównana, Hiszpania i Maroko grają najładniejszą piłkę. Niestety ta Portugalia zawsze się przeciśnie... Iran mega waleczny i za to chapeu bas. Zarówno Iran i Maroko zdobyli nasze serca grą. W ćwierćfinale Hiszpania i Urugwaj

2

Super komentator. Laskowski z Borkiem to byłoby cos

1

Szybkie podsumowanie Sbornej przez Urugwaj. Dojrzały zespół z południa Ameryki spokojnie punktuje Rosjan. Kibicuję im, bo mam jakiś sentyment do drużyn południowoamerykańskich i wiadomo- Luisito

3

Krótkie podsumowanie dotychczasowego przebiegu Mundialu.

Gr A. Zasłużone i przewidywane awanse Urugwaju i Rosji. Mo Salah to za mało, ale myslę ze w starciu z Arabią zdobędą komplet pkt

Gr B. Raczej awans Hiszpanii, niezwykłe starcie Iranu z Portugalią. Jednak CR przechyla szalę na strone Portugalczyków. Maroko pozytywne wrażenie, ale to jednak zbyt mało na fazę pucharową.

Gr C. Mało porywające widowiska. Francja awansuje ale nie porywa, Dania rywaluzuje z Australią i liczę na Australijczyków bo grają lepiej i z większą pasją. Peru solidnie, ale taki typowy średniak tylko na faze grupową.

Gr D. Chorwacja bardzo dobre 2 mecze, dalej grupa otwarta, liczę na Albicelectes, ale logika podpowiada że Nigeria awansuje. Islandia ma twardy orzech do zgryzienia z Chorwatami

Gr E. Brazylia nie porywa, mimo to ona i Helweci powinni awansować, Serbia waleczna, ale bramka z końcowki ze Szwajcarią moze ich pogrzebać. Kostaryka walczy ale najgorsza z tej grupy, więc musiala odpasc

Gr F. Najciekawsza obok gr D i polskiej grupy. Meksyk gra raczej dalej grają fajnie i widowiskowo. Niemcy już się uratowały. Szwecja liczy na wygraną z Meksykanami i wpadkę drużyny Lowa, ale dostali to co chcieli, broniąc się całą 2 polowe. Korea kompletny antyfutbol

Gr G. Anglia i Belgia raczej pewne. Tunezja i Panama słabiutkie.

Gr H. Wyrównana grupa. Liczymy na Polskę. Senegal jest moim zdaniem faworytem w starciu z Azjatamj. Stawiam ( chciałbym ) na awans Polski i Senegalu. Choc będzie mega trudno. Nie taka grula łatwa jak się moglo wydawać po losowaniu.

Ogólnie fajną piłkę gra: Rosja (wiem, slabi rywale), Hiszpania, Chorwacja, Szwajcaria, Meksyk, Belgia, Niemcy to zawsze Niemcy, waleczny jest Iran, Australia, Islandia, Japonia, Senegal. Pragmatyczne Urugwaj, Portugalia, Francja, Dania, Brazylia, Szwecja. Niewiadome to Polska, Kolumbia i ostatni mecz Argentyny zapowiada się pasjonująco.

17

Ale będą szarpać Irańczycy. Liczę po cichu na ich awans ale wiem że to graniczy z cudem

0

Postawiłem 3:0 dla Anglii, 2-1 dla Polski i 2-1 dla Senegalu. Zmieniać coś?

1

Słabiutko zagrali

0

Ależ ten zarząd nieudolny... już myślałem, że zmienia się na lepsze, ale Bartomeu to jednak stan umysłu. Wierzę w plan Abidala i Planesa, ale Segura wyjazd, razem z Barto. Transfer Griezmanna spalony, de Jong i Arthur pewnie nie przyjdą. To kto do... ? Powiem Wam, że Pique nie byłby idealnym prezydentem bo jest raptowny i zbyt zapatrzony w swoje zdolności. Ja widziałbym tu człowieka pokroju Puyola. Ale pytanie kogo ściągamy? Moim zdaniem w tym momencie musimy skupić się ns Eriksenie. 100 mln plus sprzedaż. Gomes, Vidal, Rafinha, Marlon, Munir, Alcacer i mamy pieniądze. Do tego oddać Digne, Douglasa i mamy Arthura/ de Jonga. Gramy wtedy zestawieniem Busquets, Rakitić- Coutinho, Eriksen- Suarez, Messi. Dembek jako super rezerwowy, Arnaiz, Paulinho, Denis, Alena jako zmiennicy plus Arthur/ de Jong. To jest mus. Bo ławka i tak zbyt dobrze nie wygląda.

1

Taki sam, jak lądowania kosmitów na Ziemi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?