BlAugrAnAPolAnd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Kołobrzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A nie pamiętasz, że Wenger wzniósł Arsenal na poziom, który był ponad 20 lat temu nieosiągalny? Człowiek jest legendą tego klubu i nikt mu tego nie zabierze
0
Dużo racji, Arsene zrobił dla tego klubu wiele, a ten klub był dla niego wszystkim. Mimo gorszych ostatnim wyników, nie wolno umniejszać jego roli. To jest na równi z Fergusonem najlepszy manager w PL. Teraz widzę tam Lucho, Allegriego
0
Ale bzdurny komentarz
0
Barca była rozbita po Martino, LE poukładał ją mentalnie, taktycznie i zaszczepił wolę walki, która się ulotniła po erze Pepa. Enrique co prawda robił błędy, ale kto ich nie robi. MSN też miało duży urział przy zdobywaniu pucharów ale umniejszanie LE jest nie na miejscu
0
A Rakitić nie zagra nie?
0
Czy nie lepiej sprzedać Vermaelena a zostawić Minę? Wtedy - Pique, Lenglet, Umtiti, Mina naszymi stoperami. A za Verme zgarniemy co nieco, myślę, że to inwestycja w przyszłość.
2
Korwin potrafi uderzyć w meritum sprawy, ale w moim mniemaniu się błaźni. Jego wywody są często bzdurne, nie poparte żadnymi dowodami. Człowiek taki do pomędrkowania a nie do rządzenia
1
Bzdura, Busquets i Rakitić będą grać w podstawie+ nowy pomocnik, przesunięcie Cou na skrzydło. Paulinho, Arthur i inni pomocnicy na ławkę. Znam osoby, które mówią o końcu Rakiety i Busiego w klubie, ale dla mnie to bajeczki. Busquets i Rakieta w formie to napęd
0
A myślisz, że Digne byłby lepszy niż Cucurella? Ale to najmniejszy problem akurat. Thiago jest ok ale zobacz ile ma kontuzji. Eriksen w formie jest genialny. Idealne strzaly z daleka plus technika na miarę Barcy. De Ligt jest tez opcją, ale mamy pierwokup Manolasa, choć za tym pierwszym przemawia wiek. Więc Griezmann i Eriksen to według mnie must have Barcy w następnym sezonie. Stoper jest do wyboru, a jest pełno opcji, nawet Christensen albo Lenglet oprócz dwoch wymienionych
0
To nie byłaby zła opcja
0
Jest jeszcze opcja Timo Wernera
0
I tak może być problem, bo ma dołączyc pomocnik, wtedy Cou na skrzydło z Leo i zostaje tylko atak
1
Wypowiadał się bo nie jestem poinformowany.? Myslałem że chodzi o Dybale
2
Rozumiem, a dlaczego uważasz, że Suareza nie można sprzedać? Ma już 30 na karku, wartość będzie spadać, a licząc przyjście Antoine'a któryś będzie musiał raczej grzać ławę, a jeden i drugi na to nie pójdą
2
Co sądzicie o kadrze na następny sezon? Jest wiele znaków ?, wiem, ale gdybyście mieli się zabawić i użyć fantazji? Według mnie:
Sprzedajemy: GOMES, DENIS, VIDAL, VERMAELEN, DIGNE, SUAREZ ? (zależy, czy przyjdzie Griezmann)
Kupujemy: ERIKSEN, GRIEZMANN, albo ICARDI, a nawet dwóch, wtedy do listy transferowej z klubu dopisujemy Paco, MANOLAS, albo DE LIGT.
Z La Masii dołączamy: ALEÑA, CUCURELLA
Proszę o sensowne odp. traktując to w kategoriach zwykłej zabawy, a nie stricte serio
0
Ronaldo, Salah, Isco
0
Dokładnie. Widziałbym 3 pomocników, mianowicie:
BUSQUETS- RAKITIĆ- ERIKSEN.
A tę świetną pomoc z przodu uzupełniliby:
MESSI- COUTINHO- GRIEZMANN ( SUAREZ)
0
Ale z Aleñą i Samperem nie zwojujesz LM proste
0
Niestety La Masia jest słabiutka... czas coś zrobić bo obudzimy się w ręką w nocniku. To jest Barca, a nie City czy PSG. Mnie mdli jak mówią o zakupach za setki milionów, a La Masie tak olewają
0
Gomes, Denis, Digne do sprzedaży.
0
Gomes proszę zejdź z boiska. Odejdź z tego klubu. Denis niby coś szarpie, ale jest zwyczajnie mocno przeciętny. Ta 2 już dała nam odp odnośnie ich przyszłości w klubie. MAts fenomenalny, Semedo bardzo fajnie, Mina i Verma solidnie, Coutinho kocur, Dembele się stara plus swietne uderzenie. Paulinho jest neutralny ale jest tam gdzie byc powinien. Digne bezbarwny. Szkoda ze cała druzyna zapiernicza 45 min a jeden błąd Gomesinho wszystko niweczy
1
Brawo Ernesto! Trener się wybroni. Wygrają- super ustawienie. Przegrają- to wy chcecie rotacji. A jak się tam cieszę. Pal licho wynik. Ja jeszcze nie nacieszyłem się oglądaniem Dembele i Cou i Paco i... wszystkich co grają w akcji
1
To nie są normalni ludzie. Trzymam się od takich z daleko choć na szczęscie niewielu znam. Mnie cieszy mój rozwój, czas wolny, pasje, Barca, a kto co i za ile to mnie obchodzi jak śnieg z 1990 roku
0
Dlaczego ograniczać się do żelaznej wizji? Mamy Lengleta, de Ligta, a można powalczyć o Skriniara, albo Manolasa.
0
Skład ma mega potencjał, tylko to wykorzystac
0
Wymarzonym ustawieniem byłoby 4-3-3, z wykonawcami
ter - Stegen- Semedo, Vermaelen, Umtiti, Alba- Paulinho, Roberto, Denis- Dembele, Coutinho, Alcacer
Aleix, Gomes i Mina w 2 połowie
0
Wie ktoś kiedy ogloszenie kadry na Celte i konferencja?
0
Co do transferów, zgadam się, że potrzebujemy stopera, plus napastnika i pomocnika. A jak odejdzie Jasper to i bramkarza rezerwowego. Moje propozycje:
Stoperzy: Manolas, de Ligt, Skriniar, Lenglet, Christensen
Pomocnicy: Eriksen, Thiago + Arthur
Napastnicy: Griezmann, Icardi, Werner
Taki skład może realnie powalczyć o tryplet
0
I jak myślicie kto spadnie z E klapy? Kogo widzicie z awansem z 1 ligi? Moim zdaniem awansują Miedź i Chrobry, spadnie Sandecja i Termalica
0
Wenger powinien opuścić Arsenal po zakończeniu rozgrywek, dlatego życzę mu triumfu w LE. Niemniej jednak Arsene nie potrafi już bardziej zmotywować zawodników. I tak jak kiedyś wyprzedził epokę o dekadę, tak niestety teraz obecna sutuacja prześcignęła Wengera. Ale za to co zrobił chapeu bas. Krytykowanie i naśmiewanie się z jednego z najlepszych managerów PL i ogólnie w historii futbolu jest chyba wyrazem braku prawdziwej miłości i zrozumienia tego sportu