BlAugrAnAPolAnd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Kołobrzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takie niepozorne powołania, ale czuję co może szykować nasz trenejro. Zagramy pewnie 4-4-2 w ustawieniu ( ja bym tak to przewidywał ):
Cillessen- Semedo, Mascherano, Pique, Digne- Busquets, Rakitić, Aleña, Roberto- Dembele/ Paulinho, Arnaiz
Oby szansę dostali tez Denis i Aleix
0
Byłem ogromnym zwolennikiem sprowadzenia Goretzki. Ale skoro Bayern ponoć go zaklepał to oby ten Cou przyszedł. Dobry grajek, a poza tym moze grać i na skrzydle i w pomocy. Rozrusza naszą pomoc. A zimą powalczmy o Weigla lub innego młodego zawodnika i gra muzyka
0
Pewniakami do sprzedania są Turan, Mascherano i Gomes. Deulofeu tez moglibyśmy się pozbyc. A Rafinhe za dobrą sumkę spokojnie tez mozna oddac. Mamy na pozycję pomocników ofensywnych: Rakiticia, Andresa, Roberto, Coutinho moze przyjdzie, Paulinho moze tam grac, jest Alena więc opcji sporo
3
Genialny gościu. Świetny taktyk, poukładany człowiek, oby był z nami jak najdłużej.
1
W punkt. Idealnie podsumowane. Ja też w wielu aspektach jestem staromodny, ale fb posiadam, co nie oznacza ze jak ktos nie ma to niedobrze. Kazdy ma inne potrzeby, srodowisko, prace itp. Ale co niektórzy tylko widzą albo: jak mozesz nie miec, albo kiedys to było jak tego dziadostwa nie bylo. Ehhh. Więcej zrozumienia. Jak sie z czyms nie zgadzam to tez tego nie praktykuje ale nie komentuje
0
Jaki klub najbardziej lubicie z Anglii, Niemiec, Włoch? Ja kolejno: Man Utd, BVB, Roma
0
Real, Espanyol, PSG, Lech
1
Widzisz. Kiedyś pies miał bronić swego pana wzamian za opiekę. Teraz czlowiek ma bronic psa i jeszcze go zywić. Ewolucja idzie w zlym kierunku. A co do twojego pytania to z pewnoscią mozna wyszkolic tak zwierzę
1
Nie, ale czy stawianie dobra zwierząt nad dobrem ludzi to trochę nie przesada. Tez jestem zdania ze piwinno sie strzelac petardami tylko w Sylwestra a nie pól stycznia ale bez przesady. Czy juz nawet sylwestra nie mozna fajnie swietowac bo jacyś aktywisci zawsze widzą problem
1
Zależy co lubisz. Czy wolisz polskie, czy zagraniczne filmy.
0
Oby żaden Griezmann i Coutinho. Goretzka i Saul to jest to czego potrzeba. Ewentualnie Arthur
0
Witam. Jak widzielibyście Barcę po zakończeniu kariery przez Pique, Busiego, Iniesty, Rakiticia, Suareza, Messiego itp. ? Moze
ter- Stegen
Semedo- Umtiti- Mina- Alba
Goretzka- Weigl- Roberto
Dembele- Werner/ Icardi- Saul
4
Trzeba odmłodzić zespół. Przegonić Turana, Mascherano plus balast tj. Gomes, Deulofeu i Rafinha. Niech przyjdzie Yerry Mina, Goretzka/ Arthur, a powalczyłbym o Saula także. Na graczach typu MAtS, Semedo, Umtiti, Dembele, Roberto budować nowy zespół, żeby nie było jak z United, era wielkości Barcy musi trwać nadal. Wprowadzić wychowanków Aleñe, Arnaiza, Busquetsa Oriola, dawać pograć Cucurelli. Innej drogi nie ma. Trzeba też rozglądać się za napadziorem, bo Suarez też swoje lata ma. Werner, czy Icardi mogliby w dalszej perspektywie zapewnić poziom nie gorszy od tego który prezentuje El Pistolero. To moje prywatne zdanie i nie kazdy musi się zgadzać
VeB
0
Bo Semedo musi dostać szansę gry w 11. Roberto to pomocnik. Nelson ma papiery na mega grajka i musi mieć warunki do rozwoju
0
Samuelowi klauzulę powinni podnieść do min 500 mln. Takiego stopera od Puyola nie mieliśmy i długo nie będziemy mieli. Umtiti to inwestycja na lata.
0
Frekwencja mała nie jest, jeżeli bierzemy pod uwagę, że graliśmy na Camp Nou ze sredniakami, trudną sytuację w Katalonii, to ta frekwencja zadowala. A na mecze z Realem, Atleti, Valencia itp to spokojnie powinniśmy mieć z 80- 85 mln widzów. To dobry nawet jak na standarty europejskie wynik
0
Na takiego grajka jak Saul to powinniśmy tę klauzulę wykładać i mamy zawodnika na dłuuugie lata. Zdecydowanie bardziej przekonuje mnie Saul niż Coutinho
0
Jak widzicie naszą 11 w rundzie wiosennej? Ja tak;
MAtS- Semedo, Umtiti, Pique, Alba- Busquets, Rakitić, Messi, Iniesta- Dembele, Suarez
Cillessen, Digne/ Verma, Mina/ Inigo, Roberto, Paulinho, Alcacer, Vidal/ Denis/ Rafinha- ławka
0
A ja Ci powiem, że z dnia na dzień umacniam się w przekonaniu, że media manipulują ludźmi. Bartomeu przetrwał trudny okres, wybronił się transferem Paulinho, zatrudnieniem Valverde, pod względem sportowym jesteśmy nadal w światowym topie, gramy o tryplet. Błędów popełnił pewnie sporo, ale mimo to kryzys został opanowany. Bartomeu może nie jest idealnym prezesem i liderem to trzeba mu przyznać, że jest gość oszczędny w tym szaleństwie transferowym, a sportowo nadal jesteśmy świetni. Co nie oznacza że nie wymagam jako kibic ciągłego rozwoju i prowadzenia efektywnej polityki transferowej, która pozostawia jeszcze trochę do życzenia.
0
Do pożegnania są: Mascherano, Turan, Gomes, Rafinha/ Denis, Deulofeu. Valverde musi uporządkować tę kadrę, aby było posprzątane przed ewentualnymi wzmocnieniami. Priorytetem są stoper i pomocnik ofensywny. Najchętniej widziałbym Mina/ Inigo, Goretzka/ Eriksen
0
Tylko na co nam Blind? Holender poleca Holendra to jest zrozumiałe, ale musimy mieć własny plan. Mamy świetnego Umtitiego, Pique który w formie jest skałą, Verme który bez kontuzji jest kozakiem. Potrzeba młodego przyszłościowego stopera. Przyjdzie Mina więc nikt więcej nie jest potrzebny. Dopiero latem zobaczymy jak będzie wyglądała defensywa i wtedy ewentualnie pomyślimy o nowym stoperze typu Manolas, Inigo itp
7
Taka dygresja mnie naszła odnośnie jakości naszej kadry. Według mnie za mało szans dostaje Aleix. Vermaelen to już chyba zawsze po każdym meczu będzie kontuzjowany. Pique drastycznie obniżył poziom i w tym momencie Masche bije go na głowę. Trzeba się w zimie rozglądać za stoperem. Nie przekonuje mnie Deulofeu. Jako zmiennik niech będzie, a tak miejmy nadzieję, że formę złapie Dembele. I jeszcze Alcacer. Poprawy nie widać, a i Suarez stara się chyba dorównać Paco poziomem. Pozytywnie zaskoczył mnie Paulinho i Semedo
0
Messi
Lewandowski
Dybala
Lukaku
Falcao
24
Trener Ernesto Valverde według moich obserwacji poprawił / zmienił:
- grę obronną; nie tracimy bramek w głupi sposób, a jedynie dzisiejsza była efektem kapitalnego strzału. Słabsza forma Pique przekłada się na wkradającą się monentami niepewność, ale jako formacja działa to sprawnie. Semedo na PO i szansa dla Vermy lub Masche też może się opłacić
- MAtS nie zagrywa długich piłek na chaos, szuka rozegrania od obrońców
- Rakitić i Iniesta odżyli. Hiszpan pokazał kunszt z Juventusem, Chorwat gra naprawdę efektywnie. Zmienia ciężar, szuka prostopadłych podań, uspokaja grę. Mógłby jeszcze nad tężyzną fizyczną popracować.
- więcej swobody mają Alba i Messi
- regularna gra w Milanie+ Valverde= coraz lepszy Deulofeu
6
Super cieszą 3 oczka po trudnym wyjeździe. Nie narzekajcie na styl. Już z Espanyolem i Juve pokazaliśmy moc, a czasami są mecze takie jak ten z Getafe i to ich wygrywanie przyczynia się do zdobycia tytułu Mistrza Hiszpanii. Co do gry poszczególnych zawodników, wyróżnić należy Paulinho i Denisa. MAtS przy bramce bezradny, Umtiti i Alba to solidni pewniacy w składzie, Roberto trochę męczył na PO, co może przekonać Ernesto, że Sergi to pomocnik. Rakitić dziś niezły, nie wiem dlaczego narzekacie. Dobre przerzuty, fajne utrzymanie przy piłce. Rakieta notuje wzrost formy w tym sezonie. Iniesta bez szału, ale solidnie i uspokaja grę, Busi dziś nieco słabiej, Messi wiadomo, kreuje grę. Suarez i Pique znaczny spadek formy, oby jak najkrótszy! Teraz czekamy na stratę pkt przez białych.
6
ter Stegen, Semedo, Umtiti, Pique, Alba- Busquets, Rakitić, Roberto- Messi, Dembele, Suarez
Jasper, Masche, Paulinho, Denis, Iniesta, Deulofeu, Gomes ławka
2
Dembélé był trochę zdenerwowany w debiucie, dlatego zaliczył kilka strat, ale widać jego chęć gry i bardzo dobrą technikę. Satysfakcjonujący występ, biorąc pod uwagę, iż dostał niewiele czasu. Paulinho dobrze jako kolektyw. Sam mógł zdobyć bramkę, ale nie trafił w piłkę. Dobry mecz zmienników
20
ter-Stegen: idealna gra nogami, jedna fantastyczna interwencja, bardzo dobry mecz Niemca, plus.
Semedo: kapitalny występ. Możemy mieć drugiego Alvesa, najlepszy występ z jego wszystkich w tym sezonie.
Alba: 2 asysty, pewny w obronie, najlepszy Alba od dawna.
Pique: super cieszy brameczka prezydenta. Wyeliminował proste błędy, parę kiksów, ale całokształt zdecydowanie na plus.
Umtiti: jak zawsze, nie ma się do czego przyczepić
Busquets: w rozegraniu bardzo efektywny i efektowny. Jeden faul, ale musiał wtedy zaryzykować, stary dobry Busi
Rakitić: cichy bohater meczu! Kapitalne podanie do Leo przy 1 bramce, dobrze zmieniał ciężar gry, kapitalny rajd i klepka z królem. Szkoda, że bez bramki, ale to jest ten Rakieta, jakiego znam
Iniesta: bardzo pewnie. Dobrze rozgrywał, walczył. Solidny, pewny Andres. Może bez mega fajerwerków, ale ja wierzę, że kapitan jeszcze poczaruje, jak za najlepszych lat
Messi: nie wymaga komentarza
Suarez: ambitny walczak, jest gol po kontuzji, no cóż pisać, Luisito- niezbędny element układanki
Deulofeu: szybki, ciąg na bramkę ma. Jako zmiennik bardzo dobry zakup.
Paulinho, Gomes: dobre zmiany. Gomes brawo za podanie otwierające
Dembele: asysta i dobry rajd, będą z niego ludzie
Valverde: przywraca radość gry i uszczelnił obronę. Narzekaliśmy przed sezonem, a czuję, że Barca może odpalić jak za Lucho w 1 sezonie. Obym się nie mylił
8
Dobry news z rana. Trzymam kciuki za Augustiego. Nie wiem, czy byłby dobrym prezydentem, ale lepszym niż Bartomeu.
VEB!
#BartomeuOut
1
Brawo Ernesto!!! Defensywa świetnie funkcjonuje. Pomoc to jeszcze nie jest czysta magia, ale widać, że zespół się odradza. Zapewniasz Ernesto spokój, którego nam brakowało