0

Sidibe, Florenzi, Palencia- najlepsi kandydaci

0

Co myślicie o ew transferze Weigla lub Kimmicha?

0

Świetne. Na pewno kupię :)

0

A Kroosem, Robbenem i Lewym też??? Bez przesady z tymi spekulacjami. Trzeba na młodych i wychowanków stawiać

0

Sidibe to świetny zawodnik, Manolas ok, ale Romagnoli mógłby pasować. Coutinho lub Thiago także mile widziani :) Jeszcze o Deulofeu bym się pokusił i z rezerw Alenię, Cardonę i Marlona powołał. Co do trenera to Valverde zgadzam się.

4

DOBRE TRANSFERY:
S. Umtiti- najlepszy transfer, przyszłościowy gracz
L. Digne- dobry zawodnik, następca Alby, ale dostaje za mało minut na boisku
J. Cillessen- na zmiennika bardzo dobry bramkarz, był nam potrzebny GK rezerwowy i mamy odpowiedniego gracza
P. Alcacer- to jest wg mnie fajny transfer. Paco daje drużynie sporo, ale za mało gra, no ale przez MSN nie ma dużych na to szans. Paco odpali i jeszcze pokaże, że nawet jako zmiennik Barca na nim skorzysta

ZŁE TRANSFERY:
D. Suarez- miał być następcą Iniesty, póki co zawodzi na całej linii. Chyba mentalnie nie przygotowany na Barce. Na miejscu zarządu wypożyczyłbym go

A. Gomes- Don Gomes raczej. Najgorszy transfer ostatniej dekady conajmniej. Sprzedaż to obowiązek

0

Nowy sezon, nowe marzenia! Chciałbym zapytać Was o wasze wizje zespołu na następną kampanię. Chodzi mi o skład, rezerwy, trenera i inne aspekty związane z klubem.

0

Geri jest świetny. Dzisiaj grał nie gorzej od Umtitiego. W ataku starał się nam dużo umożliwić i posyłał lepsze piłki od np. Rakiticia, który gra tylko do tyłu i do boku, w ataku jest nieefektywny kompletnie. Pique jest świetny, ale obrona zaczyna się poprzez defensywne zadania pomocy, której nie mamy. On nie moze 90 minut czyścić, jak byle kontra to potencjalne zagrożenie. Tak uważam i myślę, że do Gerarda nie mozna dzisiaj miec najmniejszych pretensji
VeB!!!

8

Jak myslicie. Kto jest najbardziej niedocenionym i przecenionym zawodnikiem Barcy? Wedlug mnie niedoceniony jest Busquets i Roberto, a przeceniony Gomes i Neymar.

0

Jest to jakieś rozwiązanie, pytanie, czy Palencia wytrzyma presję, bo jest to młody zawodnik.

0

W nowym sezonie nasz skład widziałbym w taki sposób ( realny ):

Ter Stegen
Bellerin
Umtiti
Pique
Alba
Busquets
Coutinho
Iniesta
Messi
Neymar
Suarez

A kadrę uzupełnili by:

Cillessen, Masip, Vidal, Digne, Mina, Laporte, Roberto, Rakitić, Rafinha, Deulofeu, Paco, Alena, Cardona

Gomesa, Turana, Denisa, Mathieu i Masche pożegnamy.

0

A potem wyłączysz Fifę :)

0

Nieeeeeeeeee..... Gomes

0

Marzy mi się dzisiaj bramka Pique, Umtitiego i Iniesty :)

0

Bardzo dobry artykuł! Popieram zdanie redaktora

1

Gomes w składzie to samobójstwo. Ja mimo wsxystko dałbym szansę Alenie.

1

Jutro bardzo ważny mecz. Według mnie powinniśmy zagrać w ustawieniu:
Ter Stegen, Mascherano, Pique, Umtiti, Alba, Busquets, Alena, Iniesta, Roberto, Messi, Suarez

0

Cóż... Po meczu jest parę refleksji. Wymienię kilka;
1. Ten sezon pod względem gry to katastrofa. Ktoś powiedział kiedyś, że trzeci sezon trenera w klubie jest najgorszy. Nic dodać, nic ująć.
2. Szanse na Tryplet matematyczne są, ale nie z taką formą i postawą, chociaż wiem, że piłkarze walczyli.
3. To jest przykre, że z drużyny, na której nazwę panikowały wsztstkie drużyny, przeistoczyliśmy się w drugie PSG, albo Manchester City conajmniej, nie ma magii. Nie wymagam tego zawsze, ale grę Barcy ogląda się najgorzej od wielu lat, prawie jak za kadencji Martino.
4. Trzeba odświerzyć skład min. sprzedać słabych i niepotrzebnych graczy, nawet mimo zasług części z nich np. Mathieu, Gomesa, Turana, Denisa Suareza także, poważnie zastanowiłbym się nad sprzedaniem Rakiticia i Neymara.
5. Kupić PO np. Fabinho, który ma podobną charakterystykę do Alvesa, może ewentualnie Bellerina, albo Florenziego.
6. Sprowadzić pomocnika, a mianowicie Coutinho, albo Carrasco, jak pomocnika bocznego.
7. Napastnik typu Dybali, lub Griezmanna, co potrafi Argentyńczyk to pokazał wczoraj...
8. Trener, który wprowadzi nową wizję gry np. Tuchel, Sampaoli, albo ostatecznie Valverde. Unzue odpada. To będzie odgrzewany kotlet.
9. Przetrwamy to i wrócimy silniejsi, w końcu to Barca
VEB!!!
PS. To tylko moje prywatne zdanie. Nikt nie musi się z nim zgadzać, kazdy może widzieć inne transfery, każdy ma prawo mieć swoją wizję klubu.

Pozdrawiam.

0

Niestety, odświeżenie składu jest niezbędne. Chyba nikt nie powie, że sprzedanie Gomesa, Mathieu, Alcacera nie wyjdzie na dobre. Denis wyraźnie sobie nie radzi, należałoby go chociaż wypożyczyć, aby się ogrywał. Rakitić to nie to samo co sezon temu, a jeśli chcemy się wzmocnić to sprzedaż jest nieunikniona. Tu nie widzę nic nierealnego w mojej wypowiedzi. A co do El Pistolero... Ja bardzo go podziwiam i lubię, no ale:
1. Zarobimy dużo pieniędzy
2. Kupimy młodszego napastnika, niekoniecznie gorszego
3. Każdy może się z tym niezgadzać, to tylko moje zdanie.

0

W następnym sezonie, po przewietrzeniu szatni widziałbym taki skład:

Ter Stegen
Fabinho / Bellerin
Pique
Umtiti
Busquets
Thiago Alcantara
Roberto
Carrasco
Messi
Neymar
Dybala

Jaki zmiennicy:

Cillessen
Vidal
Laporte
Rakitić
Iniesta
Rafinha
Deulofeu

0

Tu nie wystarczy zmiana trenera. Enrique odejdzie, wszystko się zgadza. Nie widzę innego następcy niż Sampaoli- może niedoświadczony w piłce klubowej, ale to trener z jajami, jakiego trzeba, w grę wchodziły też Tuchel i Valverde. Unzue jest lubiany przez szatnię, ale to może być główny problem. Należy przewietrzyć szatnię, ale na poważnie i usunąć zbędny balast. Koniec z szansami dla Don Gomesa, tragedia, najgorszy transfer w historii klubu, pożegnajmy Mathieu, Mascherano, Denisa, Rakiticia, Alcacera i Suareza- dobrze rozumiecie, Luisa Suareza. Za gruby hajs ze sprzedaży kupmy np. Griezmanna lub Dybalę, młodszych od Suareza, którzy pograją długo. Obowiązkowo uzupełniać pomoc, bo jest dramatyczna. Thiago, Isco lub Carrasco mile widziani. Do pomocy Laporte plus Yerry Mina, Fabinho lub zostawiamy Vidala na PO i wtedy możemy mówić o czymkolwiek. Tylko moje prywatne zdanie, trochę kontrowersyjne, ale podkreślam- subiektywne.
VeB!!!

0

Odchodząc od głównych wątków, kogo bardziej lubicie, szanujecie, podziwiacie itp.
1. Abidal, czy Puyol
2. Iniesta, czy Xavi
3. Buffon, czy Casillas
4. Lewandowski, czy Boniek
5. Alves, czy Lahm
6. Błaszczykowski, czy Podolski
7. Małysz, czy Stoch
8. Schlierenzauer, czy Kraft
9. Kowalczyk, czy A. Włodarczyk

2

1. Iniesta
2. Puyol
3. Brychczy

0

Kogo kupujemy latem:
OBRONA: Bellerin, albo Fabinho
POMOC: Thiago, a w 2018 Isco
ATAK: Dybala, Dembele lub Munir z wypożyczenia

0

Myślę, że latem odejdzie od nas kilku graczy. Osobiście wydaje mi się, iż opuści nas Mathieu, bardzo chciałbym, aby odszedł Gomes, na przekór co niektórym kibicom. Ardę Turana powinniśmy puścić do Chin lub do Arsenalu, póki można za niego coś zarobić, a kasa na wzmocnienia niezbędna. Rafinha może nie wytrzymać konkurencji i odejść na wypożyczenie, albo na stałe opuścić Barcelonę. Zagadką jest Alcacer, jako zmiennik może być, aczkolwiek tak, jak mówiłem, kasa na transfery musi być. Bo chcemy zrobić w letnim oknie duże zakupy. To konieczność.

2

W walce o posadę trenera zostali według mnie:
1.Unzue
2. Valverde
3. Koeman
4. Blanc

Sampaoli, Pochettino, Allegri, Eusebio, Tuchel raczej nierealne lub przedawnione
Optuję za Unzue lub Valverde, do Blanca i Koemana kompletnie nie jestem przekonany, ale chciałbym jednak tego Tuchela. ( i oby nie Wenger).

4

Jaki skład widzielibyście oczami wyobraźni w następnym sezonie? Ja taki:

ter Stegen, (Cillessen)
Fabinho, (Vidal)
Pique, (Mascherano)
Umtiti, (Marlon)
Alba, (Digne)
Busquets, (Rafinha)
Thiago, (Iniesta)
Veratti, (Rakitić)
Messi, (Denis)
Neymar, (Roberto)- wiem, że nie ta pozycja, ale chodzi o to, że ogólnie, jako zmiennik
Suarez, (Alcacer)

0

Veratti oczywiście też kozak, ale raczej byłoby trzeba wybrać Thiago lub Veratti, a Weigla również bym widział :)

0

Wyobraźcie sobie taki składzik:

MAtS, Umtiti, Pique, Alba, Busquets, Weigl/Thiago, Iniesta, Messi, Roberto, Neymar i Suarez

A na ławce:

Cillessen, Masche, Digne, Aleix, Rafinha, Rakitić, Alcacer/ Arda/ Denis

Magia :)

2

PO: Mamy kilka opcji do wyboru min.
Powołanie Palencii, najbardziej bym za tym optował
Kupno Cancelo lub Dalota, ale to wielkie niewiadome
Gra 3 obrońców, co się sprawdza dobrze, Palencia, jako zmiennik
Roberto lub Vidal na obronie, lecz Sergi pokazuje magię w pomocy, a nie wiadomo w jakiej formie wróci Aleix.
PODSUMOWUJĄC:

Na stałe grałbym 3 obrońców tj. Umtiti, Pique i Alba. Jako zmienników widziałbym Palencię, Masche i Digna, opcjonalnie Vidal, który może także wspomagać drużynę na skrzydle lub na PP.
W pomocy Busquets, Roberto/ Rafinha , Messi, Iniesta na zmianę z Rakiticiem i ściągnąć Weigla na zmianę za Busiego i będzie poezja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?