0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Powołać go i Perdomo
PS. Alves wróć!!!

0

Na PSG wyjdźmy tak:
Ter Stegen
Mathieu( Roberto to będzie masakra)
Pique
Umtiti
Alba
Busquets
Iniesta
Messi
Arda
Neymar
Suarez

Pomoc Busi, Andres i Messi to byłoby coś swoją drogą

3

Pique w punkt, a swoją drogą to nie mogę się doczekać kiedy zostanie prezydentem tego klubu

0

Racja, latem trzeba wzmocnić pomoc, Isco chyba za ok 50 mln może wyrwiemy, a zimą obronę, Cancelo, Fabinho

0

Słuchajcie, może i marudzę, ale zmiany w naszym klubie są konieczne. Chapeu bas dla Enrique za to, co osiągnął i ja nigdy nie powiem, że go nie chcę. On ma w Barsie zapewnione honorowe miejsce. Jednak po sezonie prawdopodobnie sam odejdzie, bo ma już dosyć, tak jak Pep, wypalił się. Preferuję Sampaolego, trenera z ikrą, który ogarnie bajzel w klubie, a zawodnicy pójdą za niego w ogień. Koeman jest wielką niewiadomą, tak, jak Valverde. Mam nadzieję, że Lucho to jednak ogarnie, nawet jak odejdzie, bo to bardzo dobry trener i nic tego nie zmienia. Co do składu, to musi nastąpić przebudowanie, głównie pomocy. Odejść powinien Andre Gomes( pewnie zostanę zhejtowany, ale trudno, jak na niego patrzę to prawie płaczę), Rakieta już chyba nie ma tej motywacji, co na początku, Roberto musi odpocząć od gry w 11, lepiej powołać Palencię lub Perdomo, ze świeżymi siłami i zapałem. No i przyglądamy się Alcacerowi, ja wierzę w tego zawodnika, tak jak wierzyłem w Vidala. Jak się ewidentnie nie sprawdzi to go musimy pożegnać. PO niezbędny np. Cancelo, Fabinho, wróci Aleix. Yerry mina uzupełni obronę, Umtiti i Digne powinni się bardziej zaadaptować w następnym sezonie. Pomoc musi wzmocnić Isco, albo też Veratti. Atak potrzebuje Coutinho lub Carrasco. Z takimi wzmocnieniami będziemy bardzo silni. To tylko moje przemyślenia, a wy co myślicie na ten temat?

0

Dzisiejszy skład jest ok, ale Gomes mi nie odpowiada, wolałbym Denisa.

0

Jak zobaczyłem Gomesa to się uśmiechnąłem pod nosem, ale mam nadzieję, że się mylę

9

Jakie to śmieszne... trener, który wygrał z Barcą tyle trofeów jest hejtowany, jako jedyny winowajca porażki z PSG. W 2015 mówiliśmy, że nie ma lepiej grającej na świecie ekipy od nas, a po jednej porażce mówicie, że Barca się skończyła. Proszę was... . Każdy team ma gorsze chwile, to jest naturalna kolej rzeczy w sporcie. Nie da się dominować cały czas, przykładem jest Simon Amman w skokach narciarskich, czy Justyna Kowalczyk w biegach. Ja wiem, że Lucho sam odejdzie po sezonie na 85%, ale póki tu jest wspierajmy go, motywujmy, doceńmy graczy, a nie zwalniacie połowę składu. Korekty są potrzebne, ale spokojnie, na oceny poczekajmy na koniec sezonu. Ciekawe, czy jeśli wygramy w Leganes 4-0 lub 5-0 to nadal będziecie jechać po Enrique. WSPIERAJMY TRENERA, który zapisał się złotymi zgłoskami w historii tego wspaniałego klubu.

PS. Klopp to raczej opcja nierealna, jeśli Lucho odejdzie, widziałbym Koemana lub Sampaolego, bo kandydatury Eusebio i Valverde mnie nie przekonują.

0

Słabsze 45 min i już 1/3 kibiców na tej stronie chce zwalniać Enrique i pół składu, ba nawet Messiego, bo przecież to on zawinił przy golu na 2:0 . A co do stylu gry to przyznam, że nieciekawy, ale spragnieni futbolu kibice chcą oglądać Barcę zawsze i wszędzie, niezależnie od tego, czy grają finezyjnie, czy maja słabsze chwile. Jeżeli kibice nie chcą" takiej "Barcy, nie powinni cieszyć się, gdy wygrywają.
VEB!!!

0

Aleix to nasz prawy obrońca na długie, długie lata.
#AnimoAleix

0

Lucho, jak zwykle bez zbędnego gadania, brawo!

1

Aleix powinien grać w pierwszej jedenastce, Roberto to pomocnik, chyba, że ewentualnie co jakiś czas na prawą obronę może wejść. Apeluję do Trenera, choć mam do niego pełne zaufanie i wiem, że jest od kibiców bardziej obeznany w sytuacji, mimo to Lucho, proszę abyś dał Vidalowi szansę już z Betisem.

4

Po meczu nasuwają się nast. wnioski:

Nie wiem czy to Jasper, czy ter Stegen powinien być nr 1 na bramce, stawiam na Niemca z powodu wieku

Roberto w średniej formie. Lucho! Daj grać Aleixowi częściej, Roberto z obecną dyspozycją to co najwyżej rezerwowy, a jak nie lubisz Vidala no to koniecznie trzeba sprowadzać nowego PO

Jak brak Iniesty to w środku pola jest lipa. Busquets nie powala, ale jest OK, Andres to majstersztyk, ale brak nam 3 pomocnika na poziomie i chyba będzie tego Coutinho sprowadzić trzeba. Gomes to brak już słów, Rafinha bez szału, mocno przeciętnie, Denis bezbarwny, Ivan nieźle grał, lecz do formy sprzed chociażby dwóch sezonów daleko.

Zmiennicy dzisiaj bardzo słabo, cieszy dobra gra pary Pique i Umtitiego, no ale to chyba nie był dzień Messiego i Suareza.

VeB!!!

0

Może i tak,.nie mniej jednak konkurencję mamy dużą. Nie wiem czy dla Niego znajdzie się miejsce, bo jest Ivan, który nie odejdzie, bo jest bardzo potrzebny, Andres z niepodważalną pozycją, Busquets, Denis, który gra od Gomesa o niebo lepiej i Rafinha.

0

Nie wiem, jakie jest wasze zdanie, ale myślę, że na koniec sezonu powinniśmy sprzedać Mathieu, bo jest Marlon, a trzeba dać mu się regularnie ogrywać. Jeżeli nie będzie poprawy u Gomesa ( obym się mylił) to jego też musimy pożegnać,( i proszę bez hejtów, to tylko moje zdanie, no bo jak nie zacznie porządnie grać, to po co go na siłę trzymać?) budżet trochę odciążyć, tylko pytanie kto nam z niego da choć 3/4 tego za co go pozyskaliśmy, może Valencia, która jest w słabej formie i on się im przyda z powrotem i w zamian za Cancelo, który przejdzie do Barcy weźmie Gomesa w formie wymiany?
Masip prawdopodobnie sam odejdzie. Pytanie o Paco, jak się jego kariera u nas potoczy. Ja w niego wierzę, zobaczymy, czy na koniec sezonu on te nadzieje kibiców spełni, mam nadzieję, że tak.

0

Witam, ja mieszkam akurat w miejscu, gdzie jest bardzo czyste powietrze. Byłem niemniej jednak ostatnio w Polsce centralnej i powietrze nie jest za czyste, fakt. Myślę, że ludzie się po prostu przyzwyczaili już do tego, że to nie Chorwacja, czy jakaś tropikalna wyspa :)

0

Ja bym to widział tak:
Cillessen
Roberto
Pique
Umtiti
Digne
Busi
Iniesta
Rakitić
MSN

I Arda oraz Denis obowiązkowo na 2 polowe

0

Witam, chciałbym zapytać o wasz stosunek do Enrique. Ostatnio strasznie się go krytykuje. Myślicie, że powinien odejść?

0

Jeszcze chociaż 2 Sevillo, chociaż dwie.... A potem dogrywka i trzymamy kciuki za Seville!

0

Jak myślicie, gdyby Lucho odszedł to kto powinien go zastąpić: Dla mnie w grę wchodziliby:
Valverde
Unzue
Sampaoli, choć mało realne
Eusebio Sacristan

Ktoś ma jeszcze pomysły?

0

Wracaj Generale na ojczystą ziemię. Masz tu misję do wykonania, nie jako piłkarz, ale jako trener. Liczymy na Ciebie!!!

0

Fenomen, jeden z najlepszych graczy Barcy w historii!!!

1

Książkę " Barca- Życie, pasja, ludzie"

0

Ale ja w nich wierzę, bo jestem kibicem Barcy, bronię Vidala, gdy wiele osób chce się go pozbyć, wierzę w Alcacera, po prostu wyraziłem zdanie, mały drobiazg odnośnie formacji defensywnej. Odmłodzenie składu, nic nie mam do Mathieu, ale prawie wcale.nie gra

0

Ale drobne korekty zawsze mogą być, prawda???
Dla udoskonalenia.

0

Witam, jak myślicie, jakie ruchy transferowe powinniśmy dokonać zimą?
Według mnie powinniśmy zostawić Vidala i kupić ewentualnie PO w razie, gdy Vidal odejdzie, ale nie Srnę, lecz np. Cancelo z Valencii, albo Fabinho z Monaco. Sprzedać Mathieu powinniśmy moim zdaniem. Co o tym sądzicie?

8

Po meczyku podsumujmy transfery Barcy w letnim okienku transferowym:

S. Umtiti- bardzo dobry transfer. Chłopak ma zadatki na jednego z najlepszych stoperów na świecie, jeśli utrzyma poziom. Pique, Umtiti i Mascherano, czyli mocna obrona Barcy, Marlon lub Mathieu jako 4 ŚO

L. Digne- również dobry ruch transferowy, jako zmiennik Alby świetny, ma szybkość, był tej drużynie potrzebny taki piłkarz, jak on

D. Suarez- rośnie nowy Iniesta na naszych oczach, dzisiaj genialnie, najlepszy obok Umtitiego transfer

A. Gomes- póki co zawodzi, miał przebłyski, ale przeciętny dotychczas gracz, przepłacony, oby grał lepiej, inaczej nie pogra tu długo

P. Alcacer- napastnik niby dobry, stwarza sytuacje, ale nie wykorzystuje, plus za gola w dzisiejszym meczu. Czuję, że odpali po świętach i pokaże poziom godny Barcy

NA PLUS:
Umtiti
Digne
Suarez

MINUS:
Gomes

???:
Alcacer

Arda przekozak swoją drogą, MVP meczu

0

Ogólnie mecz fajny, ładna dla oka gra, trzeba dalej wygrywać i wierzyć, że biali dzisiaj stracą punkty, stawiam 2-1 dla Deportivo.
Obrona cała świetnie, Messi level: Geniusz, Suarez plus za gola, generalnie nie przekonał Arda i Gomes, ale Turek pokazał już co potrafi, Gomes wierzę, że się poprawi jeszcze. Vidal i Paco w bardzo trudnej sytuacji
VEB

0

Znowu narzekanie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?