0

PSG- ciekawy rywal, forma nie optymalna, ciekawy dwumecz, lepsze niż ciągle ten Bayer L. i najtrudniejszy z możliwych Bayern

0

Na dzień dzisiejszy optymalny skład to:
Ter Stegen
Roberto
Masche
Umtiti
Digne
Busquets
Denis
Gomes
MSN

3

Generalnie jestem szczęśliwy z 3 pkt z najgroźniejszą po Realu i Atletico drużyną ligi. Masche, Umtiti, Denis, Messi i Suarez na plus. Rakitić bezproduktywny dla mnie, Busi lepiej niż z City, ale daleko do optymalnej formy. Lucho, daj grać pod nieobecność Andresa Denisowi w pierwszej 11. Dziś obok Leo najlepszy zawodnik

0

Problem leży w niekompletnej kadrze Barcy. Powiedzmy szczerze, że ter Stegenowi do Neuera to brakuje lat świetlnych. Według mnie musimy kupić solidnego bramkarza w zimowym okienku. Cillesen nie jest też jakimś mistrzem bramki. Tutaj w grę wchodzi np. ściągnięcie Llorisa z Tottenhamu, jeśli to realne, albo innego ogarniętego BR. No sorry, Niemiec ma potencjał, ale na 11 Barcy to narazie za mało, nie jest pewnym punktem. Powinien zaakceptować rolę zmiennika póki nie wyeliminuje podstawowych błędów. A jak nie to niestety trzeba go pożegnać. Idziemy dalej. Pique i Alba to bez gadania pewniacy do pierwszej 11. Ale nie ma zmienników na ŚO. Mascherano to nominalny ŚPD, Mathieu trzeba pożegnać jak najszybciej to moźliwe. Potrzeba nam w razie kontuzji Umtitiego i Pique godnych zastępców. PO kuleje. Głośno apelowałem przed sezonem, że Roberto jest Ok, ale nie do wyjściowego składu jeszcze. Trzeba PO, podobnego charakterystycznie do Alvesa. Teraz widzimy, jak go brakuje. Vidal to nieporozumienie, co on tu robi jeszcze. No i cudowna pomoc, Denis i Rafinha grają dobrze, ale jak Andres wypada to jesteśmy w czarnej dziurze. Busquets w formie to skarb, Iniesta przekozak, ale trzeba kogkś bardziej kreatywnego od Rakitića. I ten Alcacer........oby sie przełamał.
PODSUMOWUJĄC:
Kupić BR, PO, zmiennika ŚO i KREATYWNEGO pomocnika, do Iniesty i Busiego. Denis, Rafinha i Rakitić na ławkę.
Sprzedać: Mathieu, Vidala, Stegena jak sie nie ogarnie, Masipa naturalnie i Alcacera, jak okaże się niewypałem
Gomes, Rakitić i Rafa zmiennicy; Arda i Denis zmiennicy Messiego i Neymara, Mascherano zmiennik ŚO i ŚPD na zmiane
I zaczniemy w końcu grać
Pozdrawiam
PS. To tylko moje prywatne zdanie :)

5

Wszyscy kibicujmy za BASKAMI !!!

0

Chociaż remis...

1

Legia 0-0, w grze mały progres pod wodzą Vuko. Jak nie ma Albana to od razu lepiej idzie, obrona nie gra tak nerwowo, spokojniej, choć Malarz ratuje Legie znowu, atak do poprawy. Ciężkie zadanie przed Magierą, co o tym myślicie?

0

Wg mnie jutro zagramy tak:

Ter Stegen
Roberto
Pique
Mathieu
Alba
Gomes
Rakitić
Iniesta
Turan
Neymar
Suarez

2

Enrique jest świetny. Na każdej konferencji masakruje dziennikarzy, którzy zadają idiotyczne i powtarzalne pytania. Jako trener kreatywny i opanowany, jako człowiek stonowany i rzeczowy. Po prostu dla mnie najlepszy trener na świecie. On i Ancelotti.

0

Jeśli Bravo zechce odejsć to trudno, Alves nie jest zły za 5 mln euro to Barca zarobi na tym tylko. Choć wolałbym żeby został w środku obrony Barcelona ma duży wybór i wydaje mi się że sprzedaż Vermaelena będzie optymalnym rozwiązaniem chyba raczej nie da rady przebić się przez taki skład jak w Pique,Mascherano czy Umtiti. Turan jest dla mnie wielką niewiadomą ale też raczej bym się go pozbyl, mamy w środku wielki wybór a przecież na przykład Denis Suarez przyszedł nie po to by siedzieć na ławce ale żeby regularnie grać Wydaje mi się że Andre Gomes tez może być lepsza opcją.Jeśli przyjdzie za niego dobra oferta nie mam nic przeciwko aby się go pozbyc

7

4 dobrych zawodników za 80 mln euro, Pogba 120mln euro - gracz przereklamowany
Chore...
PS.
Denis Suarez- bardzo się cieszę, że przyszedł
Umtiti- też fajny transfer
Digne- dla mnie to zagadka
Gomes- idealne wzmocnienie

1

Bo są za słabi..
Vidal niepewny
Roberto pomocnik itd

0

Powiedzmy OK,ale cały czas dręczy mnie Prawa obrona.
Vidal niepewny, raczej to pomocnik, jak i Roberto
Brak nam NOMINALNEGO, doświadczonego PO
Jak np Fabinho ( to tylko przykład)
Ja szanuje te transfery, które Barca dokonała, ale mam wrażenie, że olała sprawę PO

0

Może tak, ale my nie mamy obrony prawie...
Roberto to jest nominalny pomocnik, ja się boję, że zacznie się LM, dostaniemy Real, Bayern a Roberto w porównaniu do Alvesa to mizeria
Vidal jak mówisz jest niepewny
Umtiti musi się ograć
Pique
Alba
Digne też musi się ograć

A gdzie zmniennicy...... może Mascherano na obronie jeszcze zagra

OBRONA:
Roberto
Pique
Mascherano
Alba

Zmiany: Digne LO
Umtiti ŚO

A gdzie zmiennik dla drugiego SO przy założeniu że Mathieu i Vermaelen odejdą?

0

Teraz to nasz skład powinien wyglądać tak:

ter Stegen (wolę Bravo, ale ma bronić Niemiec)

Vidal(Roberto to pomocnik)

Pique

Umtiti

Alba

Busquets

Iniesta

Rakitić

Messi

Neymar

Suarez



Rezerwa:

Bravo, Digne, Mascherano, Gomes, Suarez D, Roberto, Rafinha lub Samper



Przy założeniu, że odejdzie Turan i Mathieu...

0

Słuchajcie, co uważacie o naszej obronie?
Wg mnie brak nam PO

0

WITAMY w Barcelonie :)

0

a prawy obrońca?

0

Ivan musi zostać, sprzedać Turana, Rafinhe ale Ivan ma zostać

0

Nie jestem w 100% przekonany co do tego. Van Persie oczywiście to klasowy zawodnik tego nie kwestionuję,, ale czy nie lepiej sprowadzić młodszego gracza?
Wydaje się, że Persie ma najlepsze lata za sobą, ale zobaczymy, przecież Barca czyni każdego jej piłkarza najlepszym :)
Ale potrzebny nam prawy obrońca!!!
Vidal to nie jest to, a Roberto to pomocnik!
De Sciglio, albo Fabinho byliby idealni

0

Bedzie mogl grac na ŚO bo Alby nie wygryzie. Ale dalej nie mamy Prawego obroncy

0

Arda nic nie gra powinien odejsc. Moze Chinczycy albo Arabowie sue po niego zgloszą.

0

Transfery Barca robi dobre ale brakuje mi:
Prawego obroncy np. Fabinho
Srodkowego obroncy np.Stones, Laporte
Zmiennika Suareza np. Gameiro lub Carrasco opcjonalnie
I ew. Srodkowego pomocnika kreatywnego. Szczerze mowiac marzenia nie kosztuja ja w klubie widzialbym Oezila kiedyś

Sprzedac Adriano, Sandro, Vidala, Turana, Vermalena i bedzie git

0

Portugalia- cieńka, lepiej zeby oni awansowali niz Chorwacja, będą latwiejszym rywalem dla PL. Ronaldo sam nie wygra, team przereklamowany, poziom Ligi Europy max

Chorwacja- mega potencjał widać ze maja slaby dzień albo nie chce im sie z tą Portugalia slabą grać. PL bedzie miala z nimi horror jak awansują a Portugalia to rywal w naszym zasiegu

Mecz Szwajcaria- Polska 100% lepszy niż to.

Pewniacy EURO:
Niemcy
Hiszpania
Francja
Anglia ma jakies szanse

Czarnymi koniami mogą być:
Polska
Walia
Chorwacja jak awansuje
Włochy

Słowacja z Niemcami raczej odpadnie
Irlandia raczej odpadnie, choc Belgia nic specjalnego
Islandia powalczy z Anglia male szanse

30

Wydaje mi się, że jest coś na rzeczy z tym Juventusem, ale mimo to ja chcę i mam nadzieję, że Alves zostanie. Powiem króciotko dlaczego tak sądzę;
- Alves jest trochę kontrowersyjny, specyficzny, ale jest pozytywnym człowiekiem, swoją radość przekłada na boisko, a w Barcelonie radość z gry to podstawa
- jest jakby nie patrzeć legendą klubu obok Iniesty, Xaviego, Puyola, Messiego, czy Pique... Jest symbolem, marką FCB
- trzyma poziom, może nie gra wybitnie, ale solidnie, z zaangażowaniem, zna się na filozofii Barcy

Masche też powinien zostać, uniwersalny, dobry, solidny, nawet na rezerwę, byle został. Rozumiem, że potrzeba nam transferów, obrona lekko kuleje momentami, ale na razie ich nie ma, a ci dwaj panowie są OK, mają klasę i nadają się do pracy w fabryce FCB.

0

Z innej beczki, myślicie, że Legia będzie mistrzem?

0

VISCA EL BARCA !!!

0

Na plus:
- gramy na 0 z tyłu
- Suarez to jest książę Europy
- MSN strzela
- wykorzystane karne
- fajnie, że gramy do końca o lepszy wynik

Do przemyślenia:
- trzeba ostatecznie zdecydowac kto jest bramkarzem Nr 1
- Bartra powinien zostac na nastepny sezon
- Alves, Vidal, czy Roberto Na PO?
- przydalby sie zmiennik dla Alby na LO

Real i Atletico caly czas konsekwentnie jada do przodu, mamy szczescie, że odzyskujemy formę w decydującej czesci sezonu.
VeB

0

No w końcu!!! Mamy 3 punkty na wagę mistrzostwa i 8 goli, spektakularny mecz, fajnie się to oglądało. Mam nadzieję, że utrzymamy dyspozycje i zdobędziemy dublet. Na plus El Pistolero, Tridente się odradza, środek pola solidnie, jak prawie zawsze, obrona OK, Bartra zaskoczył, potrzeba nam PO i zmiennika Alby

12

No to Borussen muszą teraz nieźle być wk....... . Nasza porazka wczoraj to pestka w porównaniu z tym...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?