0

Jesteśmy faworytami. Jeśli nie zlekceważymy rywala stawiam na różnicę min.3 bramek. Skład mamy prawie najsilniejszy. Nevil chyba pożegna się z robotą, ma wiedzę ale nie umie jej przełożyc w praktyce

0

Spodziewałem się, że wybierze City, United chyba zatrudni JM. Nie przepadam za Obywatelami, ale życzę Pepowi sukcesów, aby zwojował ligę. Mam nadzieję, że nie będzie zabierał nam kluczowych zawodników. Pytanie czy jego myśl będzie pasowała do City. W Bayernie lige zdominował w 100%, ale widzieliśmy, że LM to była dla Bayernu nieosiągalna.Mam wrażenie,że w niebieskiej części Manchesteru może być podobnie, bo Pep to taki trener. Wielki i mam do niego ogromny szacunek ,ale są od niego lepsi. Myślę, że takich sukcesów jak z Barcą to już nie osiągnie, bo Barca była w jego DNA, to Barca była i jest jego prawdziwym domem. Ciekawie byloby, gdyby Guardiola poprowadził kiedyś Milan lub Inter i aby przywrócił im dawny blask. Póki co obstawiam, że w kraju City będzie nie do pokonania, Lm to będzie ogromne wyzwanie,ale z kasą od szejków wsxystko jest możliwe.

0

Nie chciała go Barca, nie chce Inter, kto go zechce... szkoda

0

Przecież on gra czasami lepiej od Pique...

0

A ile jest tomów ? Trzeba czytać po kolei, czy można zacząć od obojętnie jakiego?

0

Polecacie Jakieś dobre książki?

0

Niestety sam :(

0

Też o 18 ale nie wiem czy będzie w TV czy na necie

0

Czy mecz Resovia- Efector bedzie w TV?

0

Nie wiem jak konkretnie wpisać wynik, gdzie kliknąć

2

Brawo LEO MESSI !!!

0

Brak mi Busquetsa i Lewego

3

Dobry gracz, takiego Nam potrzeba.

0

Mam do Was pytanie :) Jak wpisać / zaznaczyć odpowiedni wynik w Lidze Typerów bo nie wiem jak?

0

Pierwsza 11 powinna wyglądać tak
Bravo
Vidal
Pique
Bartra
Alba
Busquets
Iniesta
Arda
MNS

0

Wg mnie:
1. Lucho
2. Ancelotti
3. Guardiola
4. Simeone
5. Allegri
6. Blanc
7. Emery
8. Mou
9. Wenger
10. Klopp

Dobry jest LVG i Pellegrini, ale w klubach nie idzie im tak dobrze ( przynajmniej LVG). I Stasiu z Legii oczywiście :)

2

Błąd. Dlaczego Real zwalnia Beniteza, kiedy zespół zaczyna porządnie grać. Braki w Realu spore, ale we wczorajszym meczu z Valencią prezentowali dobry, solidny poziom. Śmiem twierdzić, że to był ich najlepszy mecz pod wodzą Beniteza, nie licząc Rayo... . No, ale Perez rządzi, jego klub. Zidane to był dobry piłkarz, ale fachu trenera jako takiego nie ma. Jeżeli Real wygra ligę lub Champions League w tym sezonie ( oby nie ), to będzie duża niespodzianka. Najpierw trzeba utemperować kilka gwiazd i gwiazdeczek, ale to już nie mój problem :)
VEB !!!

0

Fakt. Może i Rakitić zagrał słabo, ale Alves poniżej pewnego poziomu nie zszedł, momentami grał dobrze. Takie jest przynajmniej moje zdanie :)

0

Jak myślicie, kogo Barca powinna kupić na rezerwę?

0

Bravo- trzyma poziom, dziś prawie bezrobotny
Alves- solidnie
Pique- solidnie, dziś wg mnie najlepszy obrońca
Mascherano- solidnie
Alba- OK
Busi- dobrze kryty, wyłączony z meczu przez sporą część czasu
Iniesta- Najlepszy wg mnie dziś obok Neymara zawodnik
Rakitić- dobrze w defensywie, bez polotu w ataku
Messi- średnia forma, czasami ciągnął grę, ale dużo strat, niedokładności
Suarez- nie mógł się odnaleźć + zmarnowana setka
Neymar- mecz przyzwoity, jeden z lepszych na murawie, starał się za dwóch, ale zabrakło mu sytuacji 100 %

Ogólnie przeciętny mecz Barcy i oby Atletico dziś przegrało lub chociaż zremisowało, Real ma trudnego rywala, kto wie? Może będzie niespodzianka.

0

z fanatyzmem się niestety nie walczy.

0

Barca Betis , wróci Busi?

0

a ma w planie ?

0

Ja czytam aktualnie autobiografię Ancelottiego, więc jeśli lubisz biografie to polecam :)

0

Ancelotti najlepszy trener na swiecie

6

Jemu się chyba w głowie już poprzestawiało. Trzeba mieć szacunek do rywala nawet, gdy nam dogryza. Ciągle wydaje mu się, że na tym zyskuje, zyskuje w oczach kibiców Barcy, ale jego zachowanie działa na odwrót. Kiedyś lubiłem Pique jako piłkarza i człowieka. Dziś pozostała sympatia czysto sportowa. Przy nim i jego zabawie i "kozakowaniu" hasło "Więcej niż klub" traci znaczenie, a Barca pokazuje światu, że tutaj bardziej liczy się gwiazdorzenie niż gra w piłkę. (Przynajmniej Pique). Więc proszę Gerard, przestań już grać w kotka i myszkę i zajmij się sportem.

0

Życzymy powodzenia

0

Messiego i Andresa nie da się porównywać, ponieważ mają na boisku różne zadania. I mimo, że jestem WIELKIM fanem talentu Iniesty to najlepszy na świecie jest Messi. A nominacja Ronaldo? Chyba w obecnym świecie futbolu tak już musi być.

0

Czy mozna oglądac w internecie?

0

mozna gdzies oglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?